Відповідь: Пошиття чохлів на замовлення - де? ну ти даєш, а ти не звернув увагу що то чехли не на БМВ2007 і не на Пасат 2007, а на Каді- а каді то робоча лошадка, часом треба шось туда і загрузити часом можна і вимазатись і незавжди в суперчистому сядеш за кермо, а чехли зняв поправ і знов чисті. Я наприклад його розімію, а от якщо тобі непотрібні то зніми і викинь нах.
Відповідь: Пошиття чохлів на замовлення - де? тут я згідний собі навіть якби хтів то би не надів би бо їздив би як гамаку доречі профілактична чистка (волога) раз в пів року досить суттєво покращує колір сідушок навіть якщо немає сюттєвих забруднень в вигляді плям..
Відповідь: Пошиття чохлів на замовлення - де? Доречі в тебе в спинках крісел немає AirBagів ? Якщо є , тоді як вони будуть вистрелювати через чохли ???
Відповідь: Пошиття чохлів на замовлення - де? ...особливо коли автомобіль напіввантажний, його юзає вся сім"я і вбивають діти і сідушки світло-сірого кольору :twisted: Додано через 1 хвилину PassatB5,то не та машина і не та вартість Додано через 3 хвилини тішуся, що хоч хтось зрозумів...
Відповідь: Пошиття чохлів на замовлення - де? Це звичайно не Львів, а місто Дніпропетровськ і шиють там тільки при наявності машини, але судячи з фото шиють прикольно - записався на 24.06.08 р. їхати шити. http://vanadis.com.ua/
Відповідь: Пошиття чохлів на замовлення - де? В тому ател'є майстри певне раніше матраси шили, майже всі фотки перетянутих салонів свідчать про "винятковий смак" майстрів. Хто так підбирає кольори і візерунки на матеріїї??!!