Потрібно інформацію з ELSA

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем Shaggy, 10 гру 2014.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В кого стоїть ельза на компі. Хто може знайти і скинути сюди скріншоти або в будь-якому іншому форматі інфу деяку.
    Потрібно значення по діагностиці. Тобто опис в якій групі що відображається і яке значення має бути.
    Ауді А6 97й рік, двигун АСК 193к.с. Можна також дивитися пассат 98й рік, там такий самий двигун. Дякую.

    Виглядає воно +\- так. Таке потрібно по всім групам. Дякую.
    http://www.autodiagnos.com.ua/Oborudovanie/Elsa.h15.gif
    http://www.a-j.ru/car/Elsa_Screenshot1.jpg
     
    Останнє редагування: 10 гру 2014
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Лови
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Дякую. Це по ауді чи по пасату???
    Бо в мене групи не такі... Якась трохи не зрозуміла мені інфа з показами. Або це шось не то трохи.
    Тут навіть лямбд нема, розрідження, температура повітря впускнго і т.д... от ті дані треба...
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Це все що було по твоїй інформації авді. Бракувало він коду і коду коробки і трансмісії.
    Є ще варіант що німецькою мовою є більше. Бо я пробував найти російською, то не знайшов навіть того що я тут виклав англійською...
    Але німецькою мовою тре знати шо шукати, бо я в ній ні бе ні ме.
     
    Останнє редагування: 10 гру 2014
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо є англійською то майже завжди співпадає з німецькою, а для американського ринку, часом навіть більше. При інсталяції Ельзи тре вказувати не просто англійську а американську англійську.
    А в якому форматі скинув не можу прочитати
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У мене 5 мов стоять Укр, Рос, Анг-ГБ, Анг-Юс. Ну і VW+Audi+Seat+Skoda.
    То формат вітуального прінтера що є стандартним в Вдовс віста і вище. В інтернет експлорері повинно відкрити.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В мене ХР.... але ехплорера викинув принципово.... з віндовса повикидував все майкрософтсківське що можна було. Видно і іх прінтер викинув. за звичай через віртуальний незалежний вигружаю у ПДФ формат.
    Шег Ельзу маю на другому компі .... приїдь і сам подивишся...
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це шось просто не то трошки) Може десь не в тому розділі воно.
    А якшо дивитися по пасат б5 98го року з тим же мотором?

    Дякую, але реально нема часу((( Хочеться роздрукувати собі і в суботу при нагоді подивитися до того. Бо тєрзают смутниє сомнєнія з одним питанням.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)