Прапор!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Бейліс, 30 бер 2007.

  1. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Однозначно підтримую ідею клубного прапора. А з другого боку прапора можна лого "VW" а внизу адресу клубу, або зробити два офіційні прапори клубу, без "народної самодєяльності". :pardon:

    Як думаєте панове Адміни?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    оці ексклюзивні варіанти прапорів, наклейок - то не є харашо, тому що є таке поняття як корпоративний стиль і якщо ми робимо якусь атрибутику, то вона вся має бути витримана в певних стандартах, а не так, що кожен дрочу як собі хочу.

    Лого VW використовувати не можна, тільки лого клубу. За незаконне використання торгових марок є стаття, тим більше "Алєкс" вже колись погрожував судом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Однозначно всі прапори мають бути з одним дизайном і в одній кольоровій гаммі!
    Я за червоне лого на чорному фоні, ми ж все-таки Львівський клуб!;) хай думають шо бандерівці, або за біло - чорні кольори, добре видно буде в т.ч. в темноті.

    Думаю, шо на прапорі має бути лого і назва клубу (але шрифтом в стилі лого, під назвою клубу може бути меншим шрифтом вевеве-адреса).
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Я теж ЗА!!!!!!!!
     
  5. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    ну я собі планував зробита лого клубу такого розміру як була та наклейка в мене яку стільки обговорювали :rofl: і під низом адреса.. корпоративний стиль не міняє..

    припори думаю варто робити з одинаковим дизайном але в різних виконаннях (чорним по білому, білим по чорному і рервоим по чорному) воно одне другому не мішає імхо але давайте для початку зробимо хоч якісь :preved:
    p.s. з бандерою класно придумано :i-m_so_happy:
     
  6. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Все зрозуміло за лого "VW", проїхали. :pardon:

    За, один, єдиний, неповторний прапор клубу! :good:

    Згадав, на останьому зїзді 2008 року приїжав перший раз фацик на Г3 і розказував що є можливість вишити лого на будь чому. ніхто не знає хто це? Мартіні ти більше його не бачив?
     
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    я тоже знаю але на прапорі не вишиєш багато хіба хтось собі нашивки зхоче зробити на одях чи ще кудась..
     
  8. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Как по мне то флаг бело-черный (лого белое на черном фоне)смотрелся бы на много симпатичней!!!!
     
  9. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Пропоную вааще обезбашену ідею, кожному прапор в колір мафинки
    з такими прапорами ото проїзд буде!!!
     
  10. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    по прозьбам трудящіхся :rofl:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Такий прапор хiба що для слюсарiв клюбного гаража :)
     
  12. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    А за таку символіку нам нічого не буде?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Нам нiчого, а тобi не знаю :)
     
  14. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    нам то кому?? тобі не здається що ти якось вороже настроєний??
    якщо то таке почуття гумору то вибачте..
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ідею підтримую на всі 100! Але Кольора чорно-червоні не дуже підтримую.. Сам не маю нічого проти, але який би ми Львівський клуб не були, тут багато людей не зі Львова))
    Чому не дотримати прапор в стилі форуму?? На зеленому фоні біле лого клубу і чорний надпис "львівський фольксваген клуб". Можна навіть без адреси, адже, по-перше на машинах є наклейки ззаду, як казав Соляріс, а по-друге по забиванню в гуглі "львівський фольц клуб" видає першу ссилку...
     
  16. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    2 ссылки на эту тему- перед тем, как делать, надо хорошо подумать и проконсультироваться с ХОРОШИМ юристом
    http://forum.onliner.by/viewtopic.php?t=37098&sid=e07e9236f08b3d8e17296f92b8973fc7
    http://www.trade-marks.kiev.ua/news_2.php

    а идея хорошая
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    З гумором все ок :)
     
  18. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Так що з прапором? Ніхто навіть пробний не хоче зробити чи нема можливості? Якщо Адміни не проти я б зробив пробний варіант по екскізу Soliaris'a.
    Soliaris скинь будь-ласка на електрону адресу екскіз клубного прапора, але перший а не той дле маханіків :yes:
    Дякую за увагу ;)
     
  19. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    я забув за нього :blush:
    закину їм макет спитаюсь скільки то зара коштує..
    я писав Мартіні в ПП за лого клубу в векторі відповіді не отримав..
     
  20. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Добре, але тримай цю справу на контролі. Може хоч один прапор зробим, буде як зразок, показати його на зїзді, цікаво як народ прореагує :preved:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)