Про максимальну швидкість в місті

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 17 лис 2015.

?

Якими мають бути швидкісні обмеження в населеному пункті?

  1. 60 км/год

    22,5%
  2. 50 км/год

    16,8%
  3. 50 км/год, а подекуди і 30

    14,5%
  4. Хай буде, як є (60+20)

    46,2%
  1. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    А чому вона найвища? Бо фігові дороги і не обладнані за стандартами тоїж європи чи сша, і більшість не дотримується правил дорожнього руху. Логічно тут було би фіксати корінь проблеми, а не робити як я вже сказав, все через одне місце. Правильно? Чим допоможе зменшення швидкості до 50 км/год? А нічим, тільки ті хто буде дотримуватися правил будуть стояти в ще більших корках, а ті, що і так їздять як хочуть, будуть провокувати, ще більше аварій, тому що вони явно не схочуть в пробках стояти і будуть по зустрічній ганяти. Що це змінить? Нічого!!! Тому давайте будемо говорити про корінь проблеми, а не про боротьбу з вітряками. ІМХО
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ти мабуть не слідкуєш за новинами. В безпеці дорожнього руху зараз робиться цілий ряд позитивних кроків, запроваджується нова система штрафів, а головне - фотофіксація порушень. Вже незабаром Львів має бути обвішаний камерами. Так що любителям політати це буде добре влітати в копієчку.
    то взагалі якась маячня, придумана зі стелі

    повторюю, обмеження швидкості - це перевірена десятиліттями в розвинених країнах практика, очевидні плюси я перерахував вище
     
  3. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Я слідкую, ці камери знову протирічать законам, ти почитай щось крім "Аваков-Лайф-Нюзз", ніхто не відмінив рішення суду по попереднім камерам і листам щастя (це рішення, якщо не помиляюся Конституційного Суду), закони не підігнали, тому ці листи щастя, якщо і будуть то будуть по них платити знову прості люди (правило, що в нас все через одне місце знову справджується!!!). Можливо скоро то виправлять, але поки то все байки і окозамилювання, я про
    .

    Я на відміну від тебе їжджу на машині, а не на ровері, кожен день, тому бачу як все прогресує (я про порушення правил) коли тільки починається дощик чи туман і потік призупиняється ввечері, зразу кількість порушень різко зростає, і аварій теж, тому коли швидкість потоку зменшать правилами (зроблять максималку 50 км/год), то і кількість порушень може вирости по аналогії.

    Тому як вже і писав вище, треба, щоб запрацювали правила для всіх, наші правила не є погані, просто їх не виконують, а тоді вже робити висновки, а не навпаки, коли існуючі не працюють.

    Я чим далі тим більше починаю переконуватися, що нам треба вводити хеш тег для більшості всього, що в нас твориться "Все через одне місце", щось типу "#AssWay", майже кожну новину про зміни в законодавстві чи ще чомусь, можна зразу сміло маркувати тегом "#AssWay". ІМХО
     
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    проблема в тому що більшість з вас тут думає через жопу!
    Швидкість на певному конкретному відрізку повинна відповідати безпеці руху. Не грає ролі чи це місто чи ні. В нас тут через мегаполіси проходять автобани на яких можна 110 їхати і звичайні приміські дороги де 70 діє. Це все теж в місті ж!
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    [​IMG]
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    по-перше, я кожен день їжджу на машині, а по-друге, я майже кожен день їжджу ще й на ровері і моя точка зору сформована в тому числі ще й моєю точкою сидіння, яка, на відміну від твоєї точки сидіння, сидить не лише в залізній коробці ;)

    і я так і не зрозумів твою позицію
    ти проти запровадження європейських норм щодо швидкості в місті тому що вважаєш, що мажори будуть все одно їх порушувати? Чи тому що ці норми гірші за радянські? Бо логіка все таки незрозуміла. Ти не заперечуєш жоден із наведених аргументів за, і наводиш лише один аргумент проти - "мажори будуть порушувати". Ну, може будуть, то що? Тобі буде абідна і ти теж будеш порушувати? :) А може не будуть. Звідки ми знаєм? Може поліція буде їх в наручники в"язати і мажорів не залишиться на вулицях :)
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Рано чи пізно так і буде - прийде і до нас цивілізація...

    А те, що було тут раніше сказано, що зменшення міського обмеження швидкості буде створювати більше аварійних ситуацій - це абсурд повний... бо в місті, де на кожному кроці пішохідні переходи - не може бути високим обмеження швидкості.
    В сусідніх, по факту розвиненіших країнах, обмеження швидкості в місті 50 - це створено для зменшення якраз аварійності і спрямоване на безпеку пішоходів та водіїв зокрема - тобто людського життя!
    Те, що в нас ще є такий бидляцький прошарок суспільства як мажори - це питання часу - прийде і їхній час культурного переродження, коли буде все ок в плані і безпеки, і солідарності на наших Львівських дорогах!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Погоджуюся.
    Я її виклав, ще в першому і другому моємо пості в цій темі. Далі не бачу сенсу сперечатися, в кожного своя думка. Подивимося, що буде далі і побачимо хто правий був.
     
  10. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    буде так як Мартін каже , а потім буде так як каже Звір , ну а потім може прийде цівілізація тільки якою стороною :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    злив зараховано :)
     
  12. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Ну ну, який злив) Я залишився при своїй думці, я її виклав тут, просто далі сперечатися не має сенсу, поживемо побачимо як воно буде :)
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    *загалом спілкування на форумах - це і є висловлення своєї думки або ділення досвідом :) ,,, а не сваритись... ну може хіба зовсім трохи сперечатись)
     
    Останнє редагування: 23 лис 2015
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я просто попросив твою думку уточнити, а ти зразу такий "всьо, я при своїй думці" і в кущі :) Так і не зрозуміло, при якій ти думці :scratch_one-s_head:
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мартіні просто сцить їздити скоро от і хоче шоб всі волочилися, шоб він не виділявся)))))
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Швидко дійсно не люблю їздити. Я нормально їжджу, в межах правил, рідко коли перевищую. І готовий їздити повільно, бо розумію, що це на користь всім. В розвинених країнах не просто так дійшли до оптимальної швидкості
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    а я тоді як босота, валю по браншвайні на іні під 100-100 по місту. Головне - знати де камери стоять!
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    За мартіні на виборах не голосувати!!
     
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    доречі обмеження швидкості на певних ділянках(наприклад перед вузькими місцями) сприяє зменшенню заторів. так зване заспокоєння транспортного потоку
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)