Про максимальну швидкість в місті

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 17 лис 2015.

?

Якими мають бути швидкісні обмеження в населеному пункті?

  1. 60 км/год

    22,5%
  2. 50 км/год

    16,8%
  3. 50 км/год, а подекуди і 30

    14,5%
  4. Хай буде, як є (60+20)

    46,2%
  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Є таке. Чим повільніша швидкість потоку, тим стабільніше він рухається.
     
  2. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Спеціально для тебе :) Пост №1, сторінка 1:
    І тепер ще уточнення, пост №2, сторінка 2:
    Плюс проголосував в голосувалці :) Ніби все моє ставлення до всього цього викладено і з аргументами моїми, плюс основну фразу/ідею виділив :)

    Це був перший етап.

    В другому етапі, пропоную навести порядок з дотриманням існуючих правил на дорозі, що включає, щоб і дороги відповідали стандартам/правилам. А вже коли буде порядок, знову проаналізувати аварійність і тоді вже приймати рішення про нові обмеження по швидкості.
     
    Останнє редагування: 24 лис 2015
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Так краще :) В останньому абзаці вже з"явилась логіка, очевидно, що моя чітка аргументація дійшла до тебе.

    Все, що до останнього абзацу - якась каша, одне до другого не в"яжеться. Автобани якісь, рагулі, затори... Всьо змішалось :)
     
  4. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    скажем простіше неможна робити обмеження не створивши умови це як їхати на коні без сідла і жалітись чому дупа болить


    правда у нас такий нарід якому все сойдет а народообранці думають далеко не про безпеку, цинізм крепчає
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Яка чітка аргументація?, не було ні одного аргументу, тільки сліпа дитяча віра в те, що все, що пишуть чи кажуть на "Аваков ЛайфНюзз" правда. :pardon:

    Навчись читати повністю, а не по частинах і початках абзаців, тоді і зрозумієш думку. А кричати !!!каша!!! саме простіше, хоча це так по дитячому :cools:
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Бля. Який Аваков? :eek:
    При чому тут взагалі Аваков?
    Хтось чув, щоб Аваков десь піднімав подібні теми? Дай хоть лінк на той свій лайфньюз чи як там його.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Просто трошки статистики без жодних коментарів

    Це смертність в ДТП на мільйон населення в Європі за 2014.

    12313760_1699111216985703_6043182174055779875_n[1].jpg

    В Україні цей показник складає 110

    Більше тільки в тихоокеанських Вануату і Кірибаті, в латиноамериканському Сальвадорі, а також в африканських Мозамбіку та Ліберії.

    В ДТП у нас загинуло за рік більше людей, ніж на війні.

    Половина смертей в результаті аварій припадає на пішоходів
     
  8. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    сідай Мартін двійка !

    а тепер по факту , культура водіння - 0 , культура пішоходів - 0, культура велосипедистів - 0

    освітленість доріг - 0 , якість доріг - 0 , якість світлофорів - далека стандарту ЄС

    скажу так заїзджаєш у Польщу це зовсім інша сторона життя враження - цивілізація тут вже є(тут і поспішати не охота культура вища чим у нас набагато, правда не ідеальна можна і тут найти купу всьо нехорошого) , їдеш далі німці, данія бомба , повертаєшся на наші терена блін і в яке гівно я повернувся :sad:

    транспорт в більшості наш давно пережив свої роки можливість купити інший далека адже реалії ринку просто бомбезні при заробітках 2010 року , а тепер порівняй гальмівний шлях машини вагою 1200кг без абс і авто типу а6 с5 вагою 1600кг з абс

    вже не говорю про те що закони в нас не для всіх а для тих хто немає бабла чи звязків

    так про яку статистику може йти мова 110 відсотків для недокраїни це чудо !
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    сідай Роцк двійка !
    не знаю, звідки ти стільки нулів намалював, от наприклад в мене на вулиці якість дороги 100%, покладено років 8 тому і жодної ямки досі нема, тому вже 0 не може бути :)
    культура водіння... ну про себе не скромно говорити, але я знаю чимало інших цілком адекватних людей, які ніколи не паркуються на тротуарах і по місту ніколи не їздять швидше дозволених 60. Навіть без +20, уявляєш? Так шо даремно ти нулі малюєш всюди

    а тепер уяви швидкість реакції і гальмівний шлях на 80 кмг і на 50
    і уяви, скільки тисяч людей, які не повернулися одного дня додому, досі були б зі своїми родинами, якби не було дозволено літати 80.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То ти про мене? ;)
    Хороший аргумент. Але ти і так нічого не докажеш тим які хочуть тих +20, навіть не старайся. Дотримуйся сам, а інші мо приклад з тебе візьмуть - я так роблю.

    З.І. знову про ту ж гамерику, хай їй... (сьогодні мій останній день тут, цього разу) - тут теж є правило "+", але не в законі, а неписане правило +10%, хоча мєнт може тебе зупинити і за +0.5 і ти нічого йому не докажеш, перевищив - плати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Тааа, серйозна магістраль для порівняння, одна з головних вулиць міста )))))
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  13. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    )) жарт зрозумілий, але причина - багато машин і людей, а мало місця і культури.
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    velocity.png
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То він про мене) Ти в нас латентний шумахер))
     
  16. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    мені нижній рядок подобається, де найменше біди для людей через швидкість... але не думаю, що для Львова чи Городка 30 км \ год буде незаповільною.
     
  18. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Я, буває, їду поза 80 містом.:confused:

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  19. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    це напевно ідеальна швидкість за містом з боку ймовірності дтп, і в плані розходу пального мабуть теж непогано...

    я особисто за містом признаю правило крейсерської швидкості - яке на фабриці придумали число поставити в спідометр на 12 годину - так оптимально тре і їхати по трасі ) розхід і повний контроль над болідом.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    от подивились картинку і тепер будуть казати "вони пропонують зменшити швидкість в населених пунктах до 30! зрада!"
    нічого подібного, почитайте статті, які я тут постив вище
    мова йде про те, щоб зменшити швидкість в місті до 50, можливо й залишити 60, але без +20 , і лише на деяких вулицях чи в деяких кварталах встановити обмеження 30. Скажімо в центрі Львова цілком можна було б встановити таке обмеження. Аналогічні діють в центральних частинах багатьох європейських міст. У нас же зараз можна летіти по вузьких вуличках 80 кмг, наражаючи на смертельну небезпеку себе і інших людей і при цьому фактично бути чистим переред ПДР. Це абсурд.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)