Проблеми з Audi 100 C4 двигун 2.3 AAR

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем dalkroz, 18 гру 2011.

  1. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Vova$ Степан з вербіжа сказав що вже вони механікою не займаються, бачте все в них на комп"ютері, а його підозрілий товариш відкрив капот подивився і сказав: цей ремонт буде коштувати 1200 грн. без запчастин. Це по вашому нормально? Дозатор "новий" треба тільки регульнути, бо він подає паливо тільки на 3 форсунки!!!
     
  2. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Як дістанеш номер тел. майстра дай знатим будь-ласка...
     
  3. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    я би йому навіть капот не дав відкрити :bomb:
    до нього треба мати підхід, бо він дятько специфічний :) зато шарить в мех.інжекторах

    Тоді пробуй у Франківську поремонтуватись. Успіхів!
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В цих системах холостий хід виставляє компютер і нічого там підрегулювати не вийде. Якщо гуляє ХХ значись вся система не до кінця відрегульвана і виставлена. Найбільше на ХХ впливає ПНД. За звичай він уже протертий в районі ХХ і там щось зробити не зовсім просто.
     
  5. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    дуже дякую за підказку КУМ)) ще може бути що ХХ гуляє через те що форсунки зношені?чи форсунки ні при чому?... в менепросто якісь замалі холості оберти і мотор вібрує того... а майстер шось крутив там як в самій тарілці чи як він там вставляв довгу викрутку і регулював щось... що то таке може бути??? ...
    Кум а Ви можете розписати технологію як настроїти,відрегулювати всю систему? і чи можна шось зробити з ПНД???
    дуже дякую))) :yes:
     
  6. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    (095)1828598 Сергій Француз... БМВ центр... м.Івано-Франківськ Надрічна,46
    [​IMG]
    до речі там же інстал центр МузОН роблять аквапринт карбон матові плівки і купа всякого іншого тюнінгу
    (050)9322333 Степан... шрот Ауді... с Черніїв... на окраїні Івано-Франківська... поворот біля синьої заправки Укр Нафта
     
    Останнє редагування: 25 лют 2012
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Зменьшував або збільшував подачу бензини відносно повітря. Діапазон регулювання для встановлення доброго СО, але до ХХ це немає відношення. хіба хтось так накрутив що там ляє бензин. ПНД можна чуть підрегулювати, але якщо там протертість велика то труба діло. Друга труба - це те що ПНД як запчастину уже давно не випускають і найти живий проблема. В Росії хлопці роблять замінник на основі МАПу. Я вже ставив один такий на 9А і робив нормально - не так як оригинал але близько того
     
  8. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    зрозуміло... буду дивитись до ПНД...якщо він дуже зношений то буду до Вас звертатись))) ...еехх може і прийдеться до Вас в Львів їхати)
     
  9. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Дякую, Сьогодні їхав в село, по трасі 100-120км\год все супер, тільки обороти знижуються до 2000 починає ковбасити мотор і тяга пропадає...
     
  10. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Дуже дякую за допомогу, будузаписуватися на прийом а там як вийде..
     
  11. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Доброго вечора Kym, щоце може бути що дозатор на малих оборотах подає бензин тільки на три форсунки з п"яти? може це бензонасос або дозатор забитий?
     
  12. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    це не бензонасос - однозначно!... ти б не їхав якщо б бензонасос не працював... тут причини можуть бути різні.. треба діагностувати
     
  13. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Симптом такий: На холостих і десь до 2500 оборотів дозатор дає паливо тільки на три форсунки, коли даєш майже в полік все ок. Заміряв тиск бензонасоса - коли вмикаєш "зажигание" стартовий тиск 8 атмосфер, через декілька секунд спадає...
     
  14. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Тут про твій потенціометр хол. хода http://www.audi-club.ru/forum/showpost.php?p=882422&postcount=623
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Бензонасос точно ні. Скоріше всього забиті сіточки в каналах де не поступає бензин, або розрегулювався сам дозатор
    Не має права падати напевно РД не тримає
     
  16. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Без розборки напевно не вдастся, а з розборкою є проблема потім зібрати і відрегулювати... дуже прецезійна штука плюс при розборці може розлетітись мембрана. Там скоріше всього забилась магнітна ловушка а її можна тільки механічним методом почистити. Для початку попробуй відкрутити ЕРГД і включити пару раз запалювання..... бензин під тиском піде з каналів ЕРГД на вулицю і може щось промиє... тільки тряпку кинь коло виходу ЕРГД і щоб двигун був холодний бо згориш
     
  18. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Сьогодні ранком відігнав до майстра, може він щось та накрутить, а як нє то буду пробувати Вашу методику....На разі дякую....
     
  19. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Проблема в Форсунках, Де можна купити комплект форсунок б\у в доброму стані, ?????
     
  20. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    дивись пости вище... я дава номер телефону шроту... там точно є...я коли брав дозатор - то Стьопа казав що має бути на цьому тижні а100 2.3... от з неї знімеш собі форсунки)... орієнтовна ціна їх має бути 50$ -5штук... бо я як купляв дозатор то питав і за форсунки... але після покупки я б ще радив перевірити спочатку форсунки на стенді... такий стенд є на станції в Пасічній... і які форсунки не добрі - то можна повернути на шрот назад... на томість взяти інші і знову перевірити і так вибрати 5 шт робочих)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)