Проблеми з Audi 100 C4 двигун 2.3 AAR

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем dalkroz, 18 гру 2011.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Якщо ААН то має підійти. Якщо АСК то не встане. Він на 100тки не ставився, тіки на А6С4 останніх років випуску.
     
  2. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    ААН 2.8 - не думаю що буду брати... Подивлюсь на розборках за АСК 2.8 якщо буде підходити і в гарному стані - то візьму АСК... Але більше налаштовуюсь на АВС 2.6

    Зорієнтуйте будьласка по розходу, якщо так плавно їздити і педаль сильно не тиснути який розхід в цих моторів АСК2.8 ААН2.8 АВС2.6 місто/траса установлених на 100 С4 або А6 С4? А який розхід цих моторів установлених на А4?
    Можливо буду розглядати відновлення свого Вприску і зміна авто...

    Ну і вже якщо пішла розмова про зміну авто - то розкажіть будьласка що б краще взяти А6/А4 і з яким двигуном(щоб їхало і було хоч трохи економічно)? Дизель принципово НІ....
    Варіанти:
    А6 з мотором АВС
    А6 з мотором АСК
    А4 з мотором АВС
    А4 з мотором 1.8 20 кл
     
  3. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    завтра будуть і фото і ціна, сьогодні не оприділились з ціною, шеф був відсутній..знаю точна, що мотор 32 клапаний та авто квадро. чи тобі та коробка підійде?
     
  4. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    Не підходить коробка... в мене передній привід... А Ваш двигун АСК не стикується з моєю коробкою... Мені взагалі мотор треба брати зі всім навісним і з коробкою... Вибачте...
     
  5. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    До речі про коробки дивився по документації... Головне передаточне число в коробки 2.3 співпадає з передаточним коробки 2.6... Передаточні числа 1 , 2, півпадають... 3 і 4, 5 відрізняються...
    Але вже напевно краще взяти разом з коробкою двигун і не паритись лишніми проблемами
     
    Останнє редагування: 14 жов 2013
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    По витраті на цих всіх двигунах +\- однаково. На таких об"ємних двигунах витрата сильно може відрізнятись. В мене на 2,6:
    Бензин: місто Львів -12-13л спокійно. 15 динамічно до 5000-5500 крутити. В Києві по вихідним і ввечері бзе заторів - 10-12л.
    Траса 80-100км/год - 9л. до 140км/од - до 10л.

    Але все відносно. На газу у Львові в середньому 16л. Можна і 20 зробити. Більше не бувало. На трасі в середньому 10-12л. Київ-Львів 160км/год - 14л/100км. По Білорусії стабільно 70-90км/год виходило 8,6л газу.

    2.6 самий надійний. ААН розточений, менша тяга на низах від 2,6 через менше вікриття клапанів. Їде не краще і як на мене він не дуже вартує уваги.
    АСК їде краще відчутно, але якшо починає жерти масло то можна вішатись) все ж 30 клапанів... Дорогий в обслузі і на 100ку не мав би підходити без підварки кріплень.

    Однозначно А6С4, бо комфортніша, і надійніша. І бо ходова дешева в ремонті і міцна в порівнянні з А4.
    І я однозначно за АВС. Особливо у вашому випадку коли особливої гонки не потрібно. А потрібна надійність.

    30 клапанів, по 5 в циліндрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    Shaggy
    Дуже дякую за пости і підказки...
    По бензину в мене на AAR розхід в місті 11-12 якщо спокійно... Ну а якщо не відмовляти собі в задоволенні то п"є ну дуже багато... більше ніж 15 точно :)
    По трасі 8,5 було...
    В загальному буду взнавати за заміну двигуна на АВС, а свій AAR на запчастини... бо міняти машину щось не дуже хочеться...
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та нормальний AAR двигун ... в плані механіки навіть надійніший ніж АВС. То оба міліонники таких тепер не роблять. Вприск АВС теж мінігітний. То в Шега не в бита машина попалась от і хвалить
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та я не особливо то і хвалю. Пишу як воно є насправді. В 2,6 найменше проблем по всім відгукам в інеті. з 2,3 завжди найбільше. Людей мало цікавит шо двигн мільйонник і надійний блок, якщо сам вприск тіки виносить мозок.

    Нічого мінінгітного в вприску 2,6 не бачу. Ну він насправді простий як двері в порівнянні з КЕ...
     
  10. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Я памятаю, що є якись проблемний двигун на Ауді, ніби мех. інжектор, який мало хто ремонтує і ремкомплект коштує дорого. Не підкажете, який саме? о кум шукає "бочку", і щось знайшов з 2,3.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)