Продам HTC DESIRE UACF

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем VVELIAL, 10 гру 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    і тепер епл зі всіма судиться за патенти :)

    Насправді, айфон, як і будь яка техніка епл - ідеальна. в плані зборки та роботоспосібності. Думаю всі мене підтримають, що айпод - це один з найякісніших плеєрів. і всі закривають очі на те, що ним до біса незручно користуватись - бо музло можна закинути тільки з рідного компа, на якому проінсталено айтюнс.

    темі ап :D

    Шег, чи ти в сосну вдарився.. які елджі ? то взагалі порохотяги якісь а не телефони... еріксони - ахаха, насмішив - не існує більше цього бренду, тіко соні :) і в них смарти в такій ціновій політиці, що краще вже дві нокії...
     
    Останнє редагування: 13 гру 2012
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Перше шо мене в них дратує. Відмовився на завжди.
    По якості звуку старий айрівер і теперішній навіть кріейтів зовсім не поступаються айподу. А і ставлять його в не зручне положення.
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    бачив зараз в вк картинки про автобус і маршрутку ? де прогулькує фраза "йшов би ти півнику звідси" ? так от, не бачив ти значить айпода класік, з (хоча б) 80 гб пам'яті на борту і батарейкою, з якою вуха спочатку в трубочку скрутяться, перш ніж айпод сяде.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    при чому тут гамно-не-гамно? Прозвучало, що НТС самий тру смартфон, а всі решта вторинні. Я й кажу, що НТС такий самий вторинний, як і всі решта, бо ВСІ тепер косять під айфон. А ви мені про оперційку і айтюнс чешете. Ті шняги заточені під американський ринок насамперед, а янкі чудесно хавають айфон зі всіма його маркетинговими обмеженнями, купують все на айсторі і айтюнсі, тобто тут все цілком правильно задумано і зроблено. Оскільки культура користування гаджетами у нас дещо інша, ніж в цивілізованому світі, то нам це здається незручним і взагалі неприйнятним. У нас реально юзати айфон - це тупо, він тут навіть не розкривається так як був задуманий розробником. І при цьому Епл на компроміси не йде, тобто не робить айфонів для країн третього світу.

    От всі інші виробники підстроюються під наші особливості, дають нам залити мп3 файлики, фільмики, книжчеки і всякі програмочки на мікро-сд карточку і мати в носі правовласників і їх авторські права :) Це прекрасно, як на мене. Але від цього айфон не перестає бути першопрохідцем і законодавцем на ринку смартфонів.
     
  5. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    свого роду ви теж смішні, народ. розкажіть, шо ви аж таке юзаєте в смартфоні ?

    (зараз блюзнуть Мартіні і Шег)

    програмку для підрахунку пального і плеєр ? жпс ?


    Свого часу задумався, що на даний момент саме оптимальне, а головне ОФІЦІЙНЕ це купити 4й айпод і найдешевшу нокію (гривень за 100, без нічого взагалі) - і буде щастя. телефон триматиме тиждень. вай/фай завжди під рукою, музло, фільми, книжки

    такі то пироги

    темі ап
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Постійно інтернет. Пошта, скайп. Зв"язок.
    Дробокс по роботі, офіс. Доводиться деколи переглядати всякі офісні файли. Можливо щось підредагувати. Все доволі зручно, якщо ти орієнтуєшся в тому файлі.
    Рідко, але доводилося автокадовскі файли відкривати.
    Навігація.
    Банально, але не поганий ліхтарик через спалах.
    Ну і звісно усіляка мультимедія і розваги. Якість аудіо абсолютно нормальна. В дорозі фільм можна подивитися (в поїзді наприклад).
    Однозначно без смарта зараз ніяк.

    Блюзнув!

    Перестає! Айфон - це як мінімум не смартфон. Це звичайнісінький телефон з функціями мультимедії. Смартфоном його це не робить. Він обмежений.
    Американці, яким дійсно потрібен смартфон користуються тими самими моторолами, хтц і іншою бідою.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    все, для чого він призначений.

    1. інтернет, пошта, месенджери
    2. жпс
    3. платежі (приват24, вебмані)
    4. календар (планер)
    5. музика, відео, ігри
    6. книжки

    навіть ліхтарик юзаю :) бензин, нащастя, поки що не рахую :)
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    бля, чувак, я тобі за одне кажу, а ти мені за якусь фігню. Ти сам мислиш як обмежений. Ти подивись на будь-який смартфон до айфона, і подивись на будь-який смартфон після айфона. Зараз всі смартфони - це айфони, просто підшаманені для таких як ми з тобою.
     
  9. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    аргументовано. шо-шо, а автокад епл точно не відкриє :)
     
  10. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відкриє!

    Що таке Епл... я вам скажу... це перш за все ІОС... і по швидкодії Андроїд та все інше тут близько не стоїть, по прогам все є... Епл доволі юзабельний і набагато простіший ніж Андроїд. В плані розширення можливостей - то вже тяжко... але це Епл... і так завше у них було.
    О.... іще... це дисплей із ІРС матрицею та офігенною передачею кольорів та деталей + камера... ну вибачте, але в інших телефонах я камери не признаю... а тут... так!
    НТС... нє... то зовсім не варіант... я переконався і зацінив - онлі МОТОРОЛА! ))

    Хоча нафлудили ми тут...
    Ну зате тема не опускається в низ! ))
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    але тему заапали!
    про що тема?
     
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Олеже, перша сторінка, перший пост - і дізнаєшся про що тема.


    Фаст, знімаю перед еплом капелюха, якшо та шайтан-коробочка таки відкриває автокад... :morning1:

    :music:
     
  13. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Можеш собі звідси скачати як для Андроїд, так і для ІОС:
    ТУТ КА ВО! ))

    Такщо... гугль коту в друзья! ))
     
  14. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Тільки що прочитав усі 4 сторінки теми про продаж смартфона.
    І з дечим тут непогоджуся. Епл не є першопрохідцем в цій галузі. НТС випускали смартфони на вінді ще до того як вийшов перший Айфон, і теж екран був майже на цілий корпус апарата.
    А Еріксон ще задовго до смартфонів випускав комунікатори з сенсорними екранами теж на весь розмір корпуса. Там взагалі був трансформер, оскільки при звичайному використанні звичайна механічна клавіатура, яка закривала частину ерана, який не використовувався.
    Також був ще комунікатор від Нокії, яка розкладалася, як ноутбук і мала теж великий екран і qwerty клавіатуру. А при звичайному користуванні не відрізниш від звичайного телефона.

    Але погоджуся, що айфон просто задав напрям популяризацію сегменту смартфонів для звичайних користувачів і на краще оформлення зовнішнього вигляду.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну то чо ніхто не купує першопрохідця? :) Коли тут айфон виставили, то улетів за один день
     
  16. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Ну завжди питання ціна/якість...
    Може автор щось апне і ціну підкоректує?! ))
     
  17. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Теж вставлю свої пару копійок. На мою думку айфон був передовим і гарно зібраним і гарно відшліфована ОС до Айфон 3, далі то вже просто копі-паст за шалені гроші(на рахунок камери на айфоні, то її можна сказати взагалі не було до айфон 4). Айфон брати вигідно тільки америкосам на контракті (халява повна), після виходу нової версії вони їх просто скидають і знову беруть новий(для них це вигідно). НТС теж ніби гарно зібраний і за адекватну ціну, але можу сказати був, бо зараз на них ціни неадекватні (це вже як нокія колись, просто розпіарений бренд, в якому 20-30% ціни - це ціна за бренд). Sonny (або SE яким був колись) ще років два тому був самою адекватною пропозицією (ціна якість в нормі), зараз теж вже зажерлися і теж трохи почали дерти гроші за бренд. На рахунок інших не скажу.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2012
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Китайфони форева, і жоден з брендових не зравняється з ними в ціні і якості, ну в ціні, хіба що дуже б/у, і тоді він буде відставати по технологіях і то серйозно.
    Купую собі вже другий...
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    це мабуть буде закидом відносно надійності китаєфонів?)))
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я про це що співвідношення ціна/якісь китайонів набагато більша ніж брендових, котрі також випускаються в китаї, і навіть на тих жеж заводах ;)
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)