продаж авта по дорученню

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Zh@riK, 4 кві 2016.

  1. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    суть така - знайомий (мій менеджер) хоче продати авто батька на укр реєстрації, так як релокувались до Польщі, і немає змісту вже тут кати на тому авто.
    чи є в нас люди на форумі, які займаються продажем авто, щоб допомогти в даній ситуації.
    авто - шевроле авео седан, з доками все ок.

    якщо потрібно більше інфи - то надам по запиту.
     
  2. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Та кидати на авторіа і вперед... Телефон може вказати того хто зголоситься взяти ключі і показувати авто клієнтам.
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ну це зрозуміло, що на авторіа... власник авто може розкинути оголошення. але зараз завдання найти особу, яка би взяла ключі та довіреність та могла показувати авто покупцям.
    є ще варіант - здати на автокоміс, але то вже в останню чергу буде розглядатись
     
  4. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Скинь детальний опис авто ( (не)бита, (не)фарбована, перший власник, масла, фільтра........., ціна на віддачу). Якщо авто гарне, можу зайнятись )))
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    окей, постараюсь якнайшвидше отримати опис, і зкину тобі. звичайно, що за допомогу буде винагорода )
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я вже так чотири авто продав.. можу теж помогти
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    окей, тоді буду мати повний опис авто - зкину сюди. а там вже влаштую конкурс на найкращого продавця )
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Сьогодні продав свого пасцата, так що можу також зайнятись продажею. Але спочатку всі дані авто і бажаний цінник...
     
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    а чому тут не було оголошення? чи то так, комусь "своєму"?
     
  10. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ні, через авторіа продав... Чому тут не було? Не люблю такого. Завтра в машині щось поломається і скажуть - он, він продав мені поломане авто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Тут авта не продаються, або забакланять за ціну, чи ще щось, або буде просто собі висіти. На авторіа простіше,сайт поширений, відомий, відвідуваний.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ну не знаю, я думаю, клуб - то всі свої, а свої не обмануть. показав, розказав, все, як є. є ціна, а ти собі думай. я б купляв або нову, або в когось з клубу (не тільки з нашого). ясно, на авторіа більше людей і більше шансів, але якщо авто хороше і без сюрпризів, то можна також і "своїм" запропонувати.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    моє продалось, ше й черга стояла :) так шо не нада ляля
     
  14. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Твій гольф маєш на увазі?)) То в якому році було? Бо кора, на скільки пам'ятаю поїхала в Донєцк, точно не з клубу.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  15. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    В твоїх словах є правда, але, новичок і так не повірить в слова клубних продавців, бо їх не знає, а покупців серед одноклубників не так і багато, одиниці і то може.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Кора продалася саме тут і поїхала в Дніпропетровськ
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)