Рагулі, або деградація суспільства

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Донецкий, 14 кві 2012.

  1. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
  2. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    [​IMG][​IMG]

    Мало непобився з продавцем в галузі бізнесу "Будка",але це ну повний рагулізм і нікому нічого непотрібно ,а те що світлофор повністю закритий це нормально
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Це проблема наглядових органів а не продавця. Якщо світлофор захований, потрібно керуватися правилами нерегульованого перехрестя а не бити продавців.
     
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    я її небив, а просто попросив відсунути парасольку але наші БАЗАРНИКИ мало не вбити готові за слово в їх сторону
     
  5. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    А мені сьогодні бампер задній "покоцали"(не сильно, але як то кажуть "целку" збили) і втікли.
    "Казли" !!!!:diablo::diablo::diablo:
     
  6. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Печально! Не переживайте, в жизни всё возвращается.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ти так думаєш, чи хтось то підтвердив емпірично. Бо, якщо так, то незабаром, ось-ось, гроші і добро від людей повинні просто засипати мене. Думаю, за наступним поворотом... :cool:
     
  8. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Ну я про причины и следствия!
    И вам досталось?
     
  9. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Було діло... І нераз... Ми це навіть обговорювали при ковбасках на Страдчанській горі. Але Ти, певно, був зайнятий дуже відповідальною роботою :)
    На жаль, такі часи, що хамство рулить.
     
  10. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Это наш этап развития. Кто поймет, тот будет развиваться как личность. А кто будет жить во сне, тот и останется на своей ступеньки эволюции.
    [youtube]_Pe-cSGFOGI[/youtube]
     
  11. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Рекомендую к просмотру это фильм
    В нем много ответов на наши проблемы. Человек сам проецирует свой мир и предает ему окраску. http://www.ex.ua/view/10267484

    [​IMG]
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Gurkha, давно хотів спитати, ти буддист чи йог якийсь? :)
     
  13. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Я православный. Но я не зацикливаюсь на одном, я изучаю разные религии и научные опыты. Нельзя смотреть на жизнь однобоко.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Хорошая, добрая песня! Спасибо :i-m_so_happy:
    [youtube]Hw5T2HP1g0E[/youtube]
     
    Останнє редагування: 23 тра 2013
  16. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Одна из проблем воспитания в нашем социуме!
    [youtube]S98tfZ0zBfU[/youtube]
     
  17. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Антін Мухарській срывает покровы :rofl:
    [youtube]Ze-589qRYUc[/youtube]
     
  18. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    проблема в "его" людини як би нехотіли люди їм завжди буде важливіше власний добробут і плювати на інших

    хтось більше хтось менше суть неміняє

    правда нюанс в тому що всі ми живем за рахунок інших хтось більше хтось менше
     
  19. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    http://zyalt.livejournal.com/1085062.html
    Про поганий Львів. Не знаю хто писав, але багато що поділяю. Особливо паркування. Фото 7 бачу кожен день. Фото 12, 13, 18 навколо мого будинку. А ще пацан в синій футболці і на червоному ровері є на багатьох фото. Чи часом не він був гідом?
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Буду по порядку, бо вкурвил@, коли всякі москалюги х№йн№ пишуть.
    Цитата з того блогу: "Есть два города, жители которых в последнее время постоянно просили меня приехать и раскритиковать их: Уфа и Львов. Начнем со Львова." --- Жирним видалив те, що не підлягає коментарям.
    Цитата з того блогу: "Из-за европейского исторического центра львовяне почему-то считают себя настоящими европейцами" --- та тому, що треба було вивчати історію, Львів в різні часи знаходився то під владою Польщі, то під владою Австро-угорщини....., тут без коментарів.....
    Цитата з того блогу: "До европейцев львовянам идти столько же, сколько и жителям Донбасса" --- події сьогодення розставили всі точки над І, коментарі тут також зайві.
    Цитата з того блогу: "До европейцев львовянам идти столько же, сколько и жителям Донбасса. Чтобы в этом убедиться, достаточно выехать за пределы исторического центра и посмотреть на спальные районы, где и живет большинство горожан." --- хай приїде до мене на район і гляне, чи хтось паркується на газоні, а тоді пише всякий брєд.
    .... і так, я вже заипався коментувати той брєд, але давайте дивитися на всі ці речі адекватно, бо все залежить від нас.
    Фото №04 з того блогу, я прокоментую --- така кількість авто на газонах свідчить про те, що мешканцям так подобається, чому?, та тому, що якби їм не подобалось, то є багато способів (в т.ч. гуманних і законних) заставити водіїв так не робити.
    Фото №05 з того блогу --- я вважаю, що якби там був облагороджений газон, вирівняні та пофарбовані бордюри, то там би той Смарт не стояв. Підкріплю ще такими словами: "там де чисто, там не смітять".
    Щодо спальних районів. Моя відповідь на фото №04,05,06.
    [​IMG] [​IMG]
    ... ібо нех№й!
    А взагалі, я був більшості міст України, часто бував по роботі (Рівне, Житомир, Ів.-Франківськ, Миколаїв, Одеса, Київ, Біла Церква, Харків, Севастополь, Євпаторія, Сімферополь, Луцьк, Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Тернопіль.....) є з чим порівнювати Львів. Якби було стільки так званих "рагулів", як у Львові, то би Україна була Європою, бо не все так запущено. Але, на превеликий жаль є так, (напишу цитатою): "в сім'ї не без урода", "в кожному колективі є муділи". Якось так.
    Я люблю своє місто Львів, я пишаюсь тим, що я ЛЬВІВЯНИН!
    П/С/ в четверг зустрічаю своїх колишніх командирів з Харкова (вони відряджені у Яворів), а в п'ятницю до мене приїжджає в гості мій дружбан з Житомира - - - і всі вони люблять Львів!

    Щодо асфальту - то питання до влади, до органів місцевого самоврядування. Плакати в руки і вперед відстоювати свої права на хороший асфальт на тротуарних доріжках, а нема бажання стояти, то ручку в руку і пишіть запит на відповідні організації - це Ваше право!
    Щодо велодоріжок - то це промах, безглуздий промах, але.... кожний вчиться на своїх помилках.
     
    Останнє редагування: 27 тра 2014
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)