Рагулі, або деградація суспільства

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Донецкий, 14 кві 2012.

  1. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Загалом ідею Дизеля підтримую, але твій квартал це не вдалий приклад. Там багато місця для паркування авто, а є в нас квартали де на 94 квартири аж 8 паркомісць (і то якщо всі гарно запаркуються, зазвичай ставлять 5-6). Це питання знову ж таки до влади. Потрібно збільшувати площадки коло будинків (це про спальні райони).
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    В мене, хоч і є місця багато, але тільки вдень, в той час, коли я робив ті фотки, бо всі на роботі. Але я тримаю свого "дракона" на стоянці, добросовісно оплачую 200 грн./міс і сплю спокійно.
    Інколи приїжджаю під ранок, взападло йти пішком зі стоянки, щоби 3-4 години поспати, але змушений це робити, бо поміж будинків немає де притулитися. Але на газонах та площадках ніхто не паркує, бо послЄдує наказанІЄ.
    Помімо стоянки, багато хто тримає авта в приватних секторах за іншу плату, а окремі люди ставлять авта на території ближайшого підприємства теж за певну платню.
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Я то розмістив не тому, що поділяю думку того москаля, а особливо його львівського подєльніка, бо без нього не обійшлось. І проблеми свого двору знаю, і пробую їх вирішувати, як можу. Просто ображає, що знайдуться пару придурків, через яких всякі москалі кажуть, що Львів - то рагулі. І не доходить їм, бо він собі рішив стояти на тротуарі, кожен день, цілий день, бо йому пох...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    навпаки, ти все правильно зробив, бо я би того не знайшов. Ті сепаратисти їдуть до нас, посміхаються нам в обличчя, а потім постять свої премудрості.
    П/С/ катівня ворогам!
     
  5. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Зялт відомий блогер (ледь не перший зараз в Росії) - але, на жаль, як і більшість росіян - шовініст. Але відомий тим що їздить по всьому світу і аналізує інфраструктуру і т п.
    Знаю людей які його супроводжували по Львову і вони патріоти свого міста - так що гнати на них не потрібно. Роблять купу потрібних для розвитку Львова справ. Те що Варламов (Зялт) так інтерпретував їхні слова про рагулів (а будьмо чесними - вони таки є серед нас) це вже Зялта справа. А справа в нього не проста - як і кожен топ блогер - він бореться за рейтинг, а чим більше пост викликає холівару тим краще для нього )
    Так що видихніть і подумайте що можна змінити на краще в нашому місті, хоча б з парковками.
     
  6. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    36 фотка)) Крутий перехід =)))
    а в загальному у нас в місті є над чим попрацювати, головне щоб виділені кошти йшли по призначенню і люди відношення змінили... а парковки в центрі, я хз де би той мужик мав свою 6-ьорку вліпити якшо він живе в тому будинку... а ті машини посеред доріг - жесть, велодоріжка на січових стрільців - тупість ше та! =)
     
  7. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    давайте для початку навчим рагулів правил проїзду перехресть тоді і пробок небуде а парковки це міра культури і вседозволеності людини ми ще з лайна не вилізли
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
  9. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Нічого нового =)) Шо про поганге шо про добре всі всьо знають напевно =)))
     
  10. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Ну то писалось не для Львів"ян, а так, невідомо для кого, і переважно з точки зору велосипедиста і пішохода ))
     
  11. AlfaS

    AlfaS Початківець

    Авто:
    Dacia Duster 1,5 dci
    Особливо останнім часом , як дайці просто перестали працювати повилазило багато рагулів (опис як з блога того москаля) і чомусь особливо багато в авто на польській реєстрації . Впевнений що не всі , які керують самоходами взятими в европі за їх реальну ціну , їздять як срані гамадріли . Але як повз тебе на червоне на мб мл на пол реєстрації пролітає мудак , чи проскакують перехрестя з повним ігноруванням безпеки (та і правил звісно ) і т.зв . водій розраховує на повну безкарність - бо як його вичислиш як начудить і втікне . То так виглядає що треба створювати , чи приєднуватись до існуючих формацій , виловлювати і приводити таких лже-водіїв до памяті .
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)