Рефреншинг нашого логотипу

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 2 жов 2011.

?

Чи потребуємо ми рефрешингу взагалі?

  1. Так

    7 голосів
    15,6%
  2. Ні

    33 голосів
    73,3%
  3. Так, але тільки додавши марку "Ауді"

    5 голосів
    11,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    ПРАВИЛЬНО!!!тому і результат голосування може бути очевидним.
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Йопт, включи логіку. Як ще пояснювати??? Створи аналогічну тему на Ауді-клубі, щоб вони добавили значок фольца і змінили назву клубу, а потім продовжим тут!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а він в нас є?))
    Короче, мені чесно кажучи до лампочки то що ти мені тут пишеш, і твою позицію я зрозумів! АЛЕ останнє слово за адмінами:hi:
     
  4. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    а моя позиція ясна, як білий день: "Я вланик і прихильник ФОЛЬЦВАГЕНА, і хочу бути учасником клубу з аналогічною назвою, їздити з відповідним логотипом, користуватись форумом з відповідною назвою!:yes:
    ЄЄЄ http://www.audi.org.ua/index.html )))
     
  5. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а з тобою тяжко...:hang1:
     
  6. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    цілком погоджуюсь, в неті є гольф-клуби, пассат-клуби і т.д., в нас як на мене ітак узагальнений клуб. Хоча то все відносно, яка буде назва, аби цікаві теми, люди і корисна інформація тут була присутня, наявність vw для реєстрації тут не обов'язкова.
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А більшості тут до лампочки шо ти пишеш. Що це за культура мовлення "до лампочки"???
    Тебе на з"їздах я ще не бачив, не чув і не знаю хто ти. Ти не так давно зареєструвався навіть на форумі, лише трохи більше року.
    Навіщо оце "доказування" комусь чогось?? Форум фольксвагену, значить тут фольксваген. Маєш ауді клуб, можливо він не такий крутий як наш клуб, але він є і існує, і люди з"їжжаються кожної останньої п"ятниці місяця: ТИЦ
    Ше менше року назад ти вибирав між ТАЗом 09 і Г2, а зараз на все горло кричиш про ВАГ-груп.
    Що хочу сказати, вислови свою думку один раз, якщо народ зацікавить її побачать і почують, і якщо вона цікава - її підтримають. Не треба розводити тут суперечки.
    Дякую.

    П.С. Я проти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Пердон, дякую що звернули увагу на мою культуру мовлення))) і сильно ся вибачаю, обіцяю стримувати свої емоції!!! Дуже вдячний, що нагадали мені коли я зареєструвався ато щось призабув, ще дуже вдячний що нагадали мені той день коли я перший раз написав, то було незабутньо:D(доречі то було більше ніж рік назад). Ще дуже вдячний що тоді мене наставив народ на шлях істинний, ато б согрішив))) А ще мене дуже тішить що такі високоавторитетні люди як ви, слідкують за моєю біографією:yahoo: І щоб заповнити той пробіл, мене звати Богдан))думаю цього буде достатньо, оскільки нічого поганого ви про мою персону надіюсь не почуєте, хоча нічого хорошого також:D))
    P.S.і більше не нагадуйте будь-ласка прог мій вік в групі, ато закомплексую))
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Прошу.
    А сарказм тут недоречний.
     
  10. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    народ, давайте стримувати емоції та флуд в цій темі, кожен може висказати свою думку голосуванням, а робити тут переписку - не бачу змісту.

    Якщо ніхто не проти попрошу адміністраторів витерти всі повідомлення, що не мають відношення до зміни Логотипу. (включаючи і це повідомлення).

    А то вже вкотре заходжу щоб подивитися на нові ідеї та зразки, а тут все декілька осіб обмінюються "люб'язностями"
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Давайте не будем тут излогать свои имоции.Так как эсть отдельные для этого темы!!!
    Есть решение всей этой проблемы с логотипом!Теперешний логотип ни кто не трогает, а просто зделать еше одну наклейку для владельцоа АУДИ(как показано вот здесь
    http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=8759&page=3)
    Никто не запрешяет еметь в клубе две наклейки для владельцов Фольцов и отдельно Ауди.
    На мое мнение это самый оптимальный вариант решения этого всего!!!
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну як тут не "излогать свои имоции", якщо ти по десятому кругу ізлогаєш то саме, не відповівши на моє питання - що писати на такій наклейці?
     
  13. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Да ничего не писать!Вот эта наклейка WWW.VOLKSWAGEN.LVIV.UA так и остается как и была!!!
    Я про маленькие которые идут у нас на лобовое (или еше куда кому захочется) для фольцов тоже не трогать,а просто сделать вторую еше одну для АУДИ как показано немного выше!!!
     
    Останнє редагування: 7 жов 2011
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ой мля. Подивився результати анАнімнага голосування і так розумію тему можна закривати.
    Хто має якийсь конструктив - нехай викладає в малюнках. А змін потребує не так лого як інфраструктува. Хоча б потрібні модератори які б терли флуд у своїх розділах. Орест досидь зайнята людина, а Ігор просто не в стані перечитати весь флуд у всіх форумах що він тримає, домовитись за рекламу, повидаляти ботів і задовільнити жінку одночасно.
    Потрібні організатори які б наприклад зїзди украшали якоюсь "ізюмінкай", наприклад як Данєцкий сємками і пивом.
    Потрібно зробити в першу чергу це а не рестайлінг наліпки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Принаймі фотозвіт зїзду зробити. Ще коли Юра (Fast) приїздив - були фотки, а тепер ..... (((((
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    в темі "обговорення з"їздів" дивився?
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тему закриваю, як таку, що вичерпала себе. Усім дякую за ідеї, це допоможе нам краще розуміти стартегію розвитку клубу. Щодо додаткових наліпок - думаю, це питання можна вирішити з будь-ким із адмінів в приватному порядку.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)