Рейтинг (репутація)

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Рейтинг

    да лана тобі
    мені не шкода, а вот твій Гольф мити прийдеться :mrgreen:
     
  2. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    Нє но слухайте безпрідєл, я заробив 17 балів, і сьодні чувак під ніком Ростік почав в темі де я розпитуюсь про мага викидати фото з тьолками я цикнув йому на міну і написав за конкретний флуд і він такби мовити мені щоб відімстити тоже клацнув на мінус якого я аж ніяк незаслужив!!!!!!!!!!!!!!! Мартіні треба щось придумати для таких випадків:evil:
     
  3. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    Він написав ненервуйся!!!!! хіба це причина!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мартіні якшо ти можеш і думаєш шо я правий вирни мої 17 балів:mrgreen:
     
  4. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Рейтинг

    :-D Як бачиш Мартіні справедливий
     
  5. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Рейтинг

    Та чого ви дістались до того рейтингу. Кому він видається непотрібним то не зважайте на нього! А що поганого в тому щоб змагатись даючи корисні поради, вирішуючи якісь проблеми і т.п.
     
  6. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    тобто???
     
  7. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    невтому то річ просто коли я дійсно клацаю - бо людина в темі вже дуже нагло флудить, то дратує коли тобі просто щоб помститися клацають мінус
     
  8. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    думаю Мартіні винесе правельний вирок цій ситуації!!!!! ато в мене в профілях червона картка і пише "не нервуйся" нє ну аж бісить, робиш людям корисні поради а тут:sad:
     
  9. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Рейтинг

    Ну рейтинг в Тебе вже 17:-D
     
  10. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    Так це Кіндер мені подякував а та червона ше досі висить!!!! мало би буте вже 18:mrgreen:
     
  11. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Рейтинг

    Я побачив тему зносим рейтинг, народ зносити нетреба але може коли ти клацаєш - шоб то ішло через адміна і він вирішував чи справедливий той "-" а то получається шо я получив - через помсту бо я поставив - поправельному!!!!!!!!!!!!!!!!! а мене бісить ту червону картку бачити з написом не нервуйся:evil:
     
  12. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Рейтинг

    Підтримую! Але тоді не знаю чи адмін справиться - буде дуже багато роботи
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Рейтинг

    та шо ви ускладнюєте собі життя хай собі буде хай щьолкають всі шо хочуть яка нах різниця
     
  14. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Рейтинг

    Теж вірно. Але справедливість має бути!
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Рейтинг

    Тка справедливість подивись хто внас в державі Премєр :mrgreen:
     
  16. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Рейтинг

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  17. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Рейтинг

    ну Мартіні!!!!бля де дівся мій рейтин
    на кой ти його позменшував,
    НЕМАЄШ ПРАВА ! ! !
    за шо би мені не дякували чи по темі чи просто жарти, але я то писав і комусь то сподобалося а ти мені покрамсав рейтинг!!!
    То всеодно як би ти забрав мої подарунки які хоне буть мені дарував це власна думка інших людей, як шо хочуть то додають або знімають рейтинг, ти нерестань його крамсати, або забери взагалі, там і так купа обмежень в тому рейтингу а ти ше його коригуєш!
    Чм то вам адмінам завидно шо в мене БУВ само високий рейтинг !!!
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Рейтинг

    Я не зменшував рейтинг, а лише познімав пусті "Дякую". Зменшення рейтингу - це лише наслідок цього. Ревізія подяк проходила не тільки по Травелу, а по всіх. Вибачай братуха, але я, коли запроваджував цю фішку, то про це попереджав. Тисніть + і - , раз так свербить, але "Дякую" всує не чіпайте. Як можна дякувати за те, що хтось погодився з твоїм попереднім дописом або просто показав смайлика , що шкіриться. Виходить що за цінністю для клубу ти цей смайлик прирівнюєш до допису в технічній гілці, який допоміг людям вирішити проблему, зекономити гроші і поставити на колеса свою машину.

    Я цього допустити не можу, тому подяки перевірятиму і надалі.

    Рейтинг я наразі не перевіряв і не планую, але ше раз дуже прошу не зловживати.
     
  19. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Рейтинг

    ну братуха ти і жистокій,
    а і ше одно до сих пір не можу зрозуміти, скіки має пройти часу шоб я знов міг нажати + одному і тому самому членові нашого клубу ???


    і ше одне коли там вже 6 значок має появитися ?
     
  20. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Рейтинг

    Да. Тут народ на рейтинге и на значках уже подвигаться начинает маленько. Вам что просто для себя приятно что у Вас больше всего значков? Даже если из-за того что везде успеваете дописать - надо или не надо
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)