Розборки

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем RomanoProddi, 15 жов 2009.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    А хто їх дає? незнаю..і не зрозумів що ти маєш на увазі.
    З приводу ДВС Sico навів тобі норму закону, я тобі це пояснював своїми словами. Я пропонував тобі подивитись ЗУ "Про виконаче провадження", але для чого мені наводити статті якщо я їх ітак знаю, а сперечаєшся ти зі мною? Сподіваюсь тепер зрозуміло, що ДВС може арештувати майно без рішення суду?
    З приводу Беркуту і стаціонарного режиму (і твоїх домислів з кнопочками і шнурками) я навів вимоги до його експлуатації, вказані виробником і погоджені при його сертифікації. І я їх розумію так: прилад повинен бути зафіксований стаціонарно, а натискає інспектор кнопки чи прилад сам записує показники, я незнаю, я не його виробник. До речі, до чого ти його згадав?
    Кожен юрист має свою точку зору і на підставі неї формує свою позицію. Я виклав свою, тим більше що це був один з аргументів, що допоміг мені скасувати постанову ДАІ (постанова суду по моїй справі є в іншій темі). А компетентність "твого" юриста буде видно по результатах розгляду справи.
    Між іншим, я б наприклад на місці юриста, що займається твоєю справою, порадив би тобі підійти в ДВС РУЮ твого району (або лист рекомендований написати), і надати їм докази того, що тобою оскаржено постанову і наразі судом не відмовлено у твоїх вимогах, тому виконавче провадження повинно бути призупинено.
    Дуже цікава, я б сказав, оригінальна життєва позиція....
    Не буду з тобою сперечатись, просто припущу що не всі так думають, і це добре.
    "Виходного пособія" давно вже немає ні в яких держслужбовців. Стосовно інвалідності фіктивної 2 групи ти це серйозно? Фіктивна? В усіх поголовно?
    Цікавий факт, не знав. Хм..блін, так питання інвалідності хіба не на лікарських комісіях розглядаються? А потім одні лікарі на інших зляться, за те що ті мєнтам фіктивну інвалідність роблять.
    А як давали б, то брав би?
     
  2. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Нічого собі Шроти-Розборки, прохання на медиків і вчителів наклепи не зводити.
    Причина перша - і там і там "хапунів і халявщиків" хватає, але здебільшого є багааааато достойних людей. При сьогоднішньому ставлені влади як до одних так і до других (зарплата обладнання, соц захист) ті люди фанатики своєї справи і наша освіта і лікування тримаються лише на ентузіазмі цих людей, причому ні освіта ні мед лікування нікому не навязується на відміну від "листів щастя" і кожноденного збільшення ставки податку при ТО,реестрації, розмитненні ітд.

    Якщо когось образили медичні побори і він вважає, що в медики з нього здерли, приведіть приклад, обговоримо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Марк, сорі за мою тупість, я все-таки не зрозумів до кінця механізму.

    Я собі уявляю так. ДАІ фіксує порушення, складає протокол, накладає на мене штраф

    Я не плачу бо не маю бабла або маю їх в дупі

    ДАІ передає справу в суд

    Суд виносить рішення примусово з мене стягнути бабло і передає це рішення для виконання в ДВС, яка вже шле мені листи, потім приходить з міліцією, описує моє майно, стягує з зарплати чи що там ще.

    Ось. Але виходить, наскільки я розумію із дописів вище, що в цьому ланцюжку ланка СУД насправді тупо відсутня? Тобто менти напряму передають мою справу відразу в ДВС і та вже може зі мною робити що хоче лише на підставі протокола і постанови підписаної довбаним інспектором Петренком навіть без моєї присутності?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Все пізнається в порівнянні, радує,що там гірше ніж тут



    Инспекторам ГИБДД после скандала с чиновником мэрии Москвы впервые запрещают останавливать личные авто VIP-персон.

    Московским гаишникам впервые выдают списки личных машин высоких чинов мэрии и ГУВД, которые нельзя останавливать на дороге. Их номера инспекторам нужно будет вызубрить наизусть.

    Life News стало известно, что сотрудникам ГАИ сейчас выдают списки руководящего состава ГУВД, МВД и мэрии с указанием не только служебных, но и личных автомобилей. Информация предназначена для служебного пользования, вместе с листочком милиционерам дают строгое устное наказание не останавливать включенные в «анти-стоп-лист» автомобили. Гаишников обязывают в кратчайшие сроки выучить марки и госномера этих ВИП-машин. Дело идет к тому, что такие автомобили смогут летать по московским улицам, на нарушения их водителями правил дорожного движения инспекторов принуждают закрыть глаза.

    Московские автоинспекторы теперь озадачены не только тем, как поймать нарушителей на дорогах, но и тем, как в общем потоке… не поймать машину из VIP-списка. Так называемые номенклатурные номера и раньше пользовались преимуществом на дороге. Если до этого гаишникам достаточно было запомнить специальные серии номеров, типа А... МР или Е... КХ, то теперь они должны знать «в лицо» машину, на которых передвигаются не только сами чиновники, но и члены их семей. По марке и номеру авто определить, кто на нем едет, и ни в коем случае не тормозить. Сложность заключается и в том, что чиновники используют в личных целях автомобили, прикрепленные к автохозяйствам ведомств - мэрии, ГУВД, прокуратуре.

    К принятию подобного странного указания подтолкнул руководителей столичного ГИБДД скандал на дороге, который устроил высокопоставленный чиновник мэрии Москвы. Инспекторы ДПС остановили «вольво», водитель которого ехал по разделительной полосе. Но протокол за нарушение гаишники составить не успели: за рулем иномарки оказался заместитель руководителя аппарата мэра столицы Владимир Шукшин.

    Чиновник в категоричной форме высказал свое недовольство работой автоинспекторов, что они «не видят, кого тормозят». Но и скандалом на дороге дело не закончилось. Дежурному экипажу и руководителям отдела пришлось отвечать перед своим начальством. Инспектор, посмевший остановить личную машину чиновника, был снят с поста и отправлен нести службу на вахте.

    После такого «прокола» со столичным «випом» руководители территориальных отделов ГАИ, видимо, с целью подстраховаться, распространили среди сотрудников список авто чиновников мэрии и руководителей правоохранительных органов с указанием имен и должностей. Главное требование – выучить наизусть, кто на какой машине ездит, и «тормозить» их на дороге.

    - После того как исчезли «флаговые» номера на иномарках, появилась так называемая номенклатурная серия, - рассказал Life News Геннадий Гудков, член комиссии Госдумы по противодействию коррупции. – Есть огромное количество начальников департаментов, заместителей начальников, которые ездят с номерами таких серий, как А... МР, А... МО. К сожалению, существует негласное указание – не замечать их на дороге. Это такая негласная табель о рангах в нашей стране. Но чтобы раздавать списки конкретных людей и их машин – такого я еще не слышал. И если речь не идет об автомобиле с включенными спецсигналами и цветографической окраской, который едет по служебной необходимости, то это нарушение закона.
    Это абсолютно незаконно, - прокомментировал Life News председатель Движения автомобилистов России ГД Виктор Похмелкин. – У нас нет и не может быть неприкасаемых. За нарушение правил дорожного движения отвечать должны все, даже те, кто обладает иммунитетом, за исключением Президента РФ. А уж тем более - водители чиновников. Юридически это абсолютно незаконно, а на практике, к сожалению, имеет место. Достоверно зная, что такой факт существует, нужно бить в набат. Мы готовы поддержать вас в этом.

    [​IMG]

    Оригінал http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=168440
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Постанова ДАІ є повноціним док-м, яким особу притягують до адмін. відп-ті у вигл. штрафу. Такий документ може бути звернутий до стягнення в примусовому порядку через ДВС. Рішення суду в даному випадку не потрібне.
    Так само рішення суду, наприклад, винесене в результаті розгляду позову кредитора А до боржника Б, звертається до виконання в примусовому порядку через ту ж ДВС.
    Просто є документи, так звані стягуючі, які безпосередньо подаються в ДВС (постанови ДАІ, іпотечні договори з виконавчим написом нотаріуса, постанови ДПІ і КРУ про притягн. до адмін. відп-ті та інші), а є випадки, коли якийсь орган складає протокол, передає його на розгляд іншого уповноваженого органу (суду), і тільки тоді в ДВС, наприклад ДАІ складає проткол за п*янку, але розглядає його тільки суд, і у ДВС скеровується уже рішення суду.
    В конкретних статтях КУпАПУ прописано, хто має право винести постанову, а хто лише скласти протокол. Те ж саме стосується і інших "стягуючих" док-в.
    Абсолютно вірно, тому у випадку незгоди з гайцом обов*язково писати пояснення і незгоду в постанові, і в подальшому оскаржувати.
    Пустивши на самотьок станеш клієнтом держ. виконавців, і тоді вже не відмажешся.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Да уж, я в шоці із тих законів.

    А от така ситуація

    Машину сфотографували ніби-то вона стоїть не там де треба, без мого відома винесли постанову про штраф, про яку я нічого не підозрюю навіть. Лист щастя з картинками вислали не рекомендованим, а простим листом, поштар кинув в скриньку в під"їзді, його сперли бомжі. Справа попадає в ДВС, я все ще про неї нічого не знаю, сплю спокійно. І от за пів-року з ДВС мені приходить херня шо на мене накладено подвійний штраф плюс пеня, плюс за конверт, на який потратилася ДВС і чорнило з ручки, якою той конверт підписаний. Як діяти в такому випадку?

    1. Тупо заплатити ту всю гору бабла
    2. Погоджуватися на сплату тільки початкової суми штрафу, посилаючись на те, що постанову ДАІ я не отримував, тому не міг сплатити вчасно.
    3. Оскаржувати, намагаючись не платити взагалі нічого (а як оскаржувати?)
     
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    в мене ситуація аналогічна По двох позавних заявах тихо як у танку. По другому порушенню пдд також прийшла повістка від ДВС Я прийшов сказав шо подав до суду і надав їм копію позовної заяви із штампом шо справа в суді зареєстрованв таким то числом і далі знову глухо)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Маркель, вибач, але я того не побачив, де написав Сіко. Тому і плюса поставив йому.
    ця суперечка ні до чого харошого не призведе. Але, хочу нагадати, що почав я спорити по питанню арешту і забирання майна.
    Ти ж як юрист маєш знати, що є ще куча статтей, які захищають приватну власність
    ну дивись сам - по ЗМІ, новинах не раз показали ситуації і коментарі юристів, що не мають права (особливо так як останній раз за енну кількість штрафів забирати авто і продавати на аукціоні) без суду забирати, арештовувати, а відповідно не сплати - продати арештоване майно без рішення суду.

    Слідуюча ситуація - навіть якщо я живу з жінкою і майно спільне, то воно ніяк не може бути спільне, якщо хата, земельна ділянка ПОДАРОВАНА їй !!! і буде моє авто стояти на подвір*ї - виконавча не має права зайти, бо подвір*я не моє, хоч я тут і прописаний. Це як в гуртожитку - сьогодні ти жилєц - завтра на вулиці.

    з представників Феміди і Держави - беру по 5-ти кратному тарифу)))), і за їх кошт закупляю ліки, щоб безкоштовно лікувати якусь бабусю чи дідуся який/яка має пенсію 600-700 рублів.
    і все ж таки виходні пособія є.
     
  9. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Ось бачте, я неодин. і тепер зрозумійте правильно, чому я так пінився.
    ОБРАЗИТИ І ПРИНИЗИТИ АБО НАГРУБИТИ - НЕ МАВ І НЕ МАЮ НА МЕТІ.
    ЯКЩО ТАК СТАЛОСЬ - ПРОШУ ВИБАЧИТИ І НЕ ЗЛИТИСЬ

    2Мартіні - мені також приходило все не рекомендованим листом, ще й поштарка-алкоголічка приносила Бог - зна коли.

    пі.ся. Я колись написав, що треба судитись - то назвали це флудом.
    Але, якби тих 52%, що не погодились з штрафом і не судились, а просто заплатили штраф - то я думаю наразі мєнти всерівно сиділи в кущах і фоткали і листи ішли б додому частіше як квитанція за світло. Мало того - ще й нове щось придумали.
    А так ( і все ж із-за непокори народу і бажання справедливості) - Закон про той Візир і його використання змінили.
     
  10. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Audi a4 b6 18T quattro
    Адміни, дайте лінк на початок теми, погано наслідок без причини читати
     
    Останнє редагування: 17 жов 2009
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Ситуація нажаль типова, але оскаржувати можна.
    В КУпАПі сказано, що особа, притягнута до адм. відп.-ті, може окаржити постнову про адмін. правопорушення. В даному випадку виходить, що особа була позбавлена такого права, а орган який виніс постанову (ДАІ) не може надати підтвердження отримання порушником постанови. Тому потрібно писати лист управлінню юстиції стосовно призупинення виконавчого провадження, з одночасним повідомленням прокуратури про ситуацію, яка склалась і наголошувати на порушенні своїх прав.
    Від виконавчої вимагати постанову ДАІ (копію хоча б) і оскаржувати до суду з проханням поновити строк оскарження в зв*язку з вагомою підставою (не було відомо про факт притягнення до відп-ті з вини ДАІ). Якщо ж не оскаржувати - то наголошувати на сплаті звичайного розміру штрафу з наведених вище підстав.
    До чого тут статті, що захищають приватну власність? Наприклад, якщо мені винен гроші громадянин А, то наклавши арешт на його майно (на виконання рішення суду), ДВС якраз захистить мою приватну власність.
    По ЗМІ і телебаченню в нас багато чого показують і розказують, але суд і органи держ. влади керуються чинним законодавством (принаймні так би мало бути).
    Ситуації є різні, але в дані конкретній для арешту майна рішення суду не потрібно. А для захисту свого права приватної власності ти маєш право звернутись до суду з позовом про зняття арешту з майна, якщо для цього є підстави
    .
    Прям Робін Гуд))
    тільки цікаво звідки ти взяв, що представники держ. служби відносяться до багатих верств населення....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    нічого подібного. далі спорити не буду. спеціально для тебе схожу в виконавчу і там хай письмово напишуть і мокру печатку вліплять на пепарі про те, що між ДАІ ДВС має бути СУД при накладенні арешту.
    ДВС - це виконавчий орган влади, і відповідно він виконує певні вказівки Державних органів, але не має права накладати арешт, бо якийсь полішук Петренко показав мені покази чужої швидкості і накатав протокол

    Уяви собі,,,,і таке буває і не в таке повіриш.
    Звідки взяв? - Судячи з того, які авто стоять біля Прокуратури, Суду того ж ДВс і т.д.
    тільки не починай, що тоне їхні іт.д (документально - то не їхні, вони ж не даремне Закони там вчать)) все на жінку, тьощу і посівають кожен день, як на Новий рік, баблом - оригінальна отмазка. Ще й самий главний з них так отмазувавсь))))))))))))
     
  13. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Ось що я нарив на офіційному сайті про ДВС. ТАК!! МАЄ ПРАВО!, Але сказано лише, що має право, коли особа - юридична, а я і інші форумчани - фізичні. і постанова ДАІ - це не рішення, таке яке видає Суд (по силі дії)

    Закон України "Про виконавче провадження"
    Стаття 5. Обов'язки і права державних виконавців
    Державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених цим Законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії.
    Державний виконавець:
    здійснює необхідні заходи щодо своєчасного і повного виконання рішення, зазначеного в документі на примусове виконання рішення (далі - виконавчий документ), у спосіб і порядок, визначені виконавчим документом; ( Абзац другий частини другої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    надає сторонам виконавчого провадження та їх представникам можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження;
    розглядає заяви сторін та інших учасників виконавчого провадження та їх клопотання;
    заявляє в установленому порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених цим Законом;
    роз'яснює сторонам їх права і обов'язки;
    проводить оцінку (переоцінку) майна в порядку, встановленому законодавством про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність. ( Частину другу статті 5 доповнено абзацом сьомим згідно із Законом N 2801-IV ( 2801-15 ) від 06.09.2005 )
    Державний виконавець при здійсненні виконавчого провадження має право:
    одержувати необхідні для проведення виконавчих дій пояснення, довідки, іншу інформацію;
    проводити перевірку виконання рішень юридичними особами всіх форм власності, а також громадянами, які провадять підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності, що є боржниками за виконавчими документами; ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом третім згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    здійснювати перевірку виконання юридичними особами рішень стосовно працюючих у них боржників;
    безперешкодно входити до приміщень і сховищ, що належать боржникам або зайняті ними, проводити огляд зазначених приміщень і сховищ, при необхідності примусово відкривати їх в установленому порядку, опечатувати ці приміщення і сховища; ( Абзац п'ятий частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    накладати арешт на майно боржника, опечатувати, вилучати, передавати таке майно на зберігання та реалізовувати його в порядку, встановленому законодавством; ( Абзац шостий частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    на виконання рішення суду про стягнення коштів або накладення арешту в порядку, встановленому цим Законом накладати арешт на грошові кошти та інші цінності боржника, в тому числі на кошти, які знаходяться на рахунках та вкладах в установах банків, інших кредитних установах, на рахунки в цінних паперах, а також опечатувати каси, приміщення і місця зберігання грошей; { Абзац сьомий частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003, N 2631-IV ( 2631-15 ) від 02.06.2005, N 3541-IV ( 3541-15 ) від 15.03.2006 }
    використовувати за згодою власника приміщення, в тому числі, що є в комунальній власності, для тимчасового зберігання вилученого майна, а також транспорт стягувача або боржника для перевезення майна; ( Абзац восьмий частини третьої статті 5 в редакції Закону N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    звертатися до органу, який видав виконавчий документ, за роз'ясненням рішення з заявою про видачу дубліката виконавчого документа, порушувати клопотання про встановлення чи зміни порядку і способу виконання, відстрочку та розстрочку виконання рішення; ( Абзац частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 327-IV ( 327-15 ) від 28.11.2002 )
    звертатися до суду з поданням про розшук боржника - фізичної особи або дитини чи про постановлення вмотивованого рішення про примусове проникнення до житла чи іншого володіння боржника - фізичної особи або іншої особи, у якої знаходиться майно боржника чи майно та кошти, належні боржникові від інших осіб, або дитина, щодо якої є виконавчий документ про її відібрання; { Абзац десятий частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003, N 3538-IV ( 3538-15 ) від 15.03.2006 }
    викликати громадян та посадових осіб з приводу виконавчих документів, що знаходяться у виконавчому провадженні, а у разі неявки боржника без поважних причин виносити постанову про його привід через органи внутрішніх справ; ( Абзац одинадцятий частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    залучати до проведення виконавчих дій понятих, працівників органів внутрішніх справ, інших осіб у встановленому порядку, а також експертів, спеціалістів, а для оцінки майна - суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання; ( Абзац дванадцятий частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003, N 2801-IV ( 2801-15 ) від 06.09.2005 )
    накладати стягнення у вигляді штрафу на громадян і посадових осіб у випадках, передбачених законом;
    застосовувати під час проведення виконавчих дій відеозапис, фото- і кінозйомки; ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом чотирнадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    при виконанні судових рішень безперешкодно входити на земельні ділянки, в жилі та інші приміщення боржників - фізичних осіб, проводити в цих приміщеннях огляд, за необхідності примусово відкривати їх в установленому порядку із залученням працівників органів внутрішніх справ, опечатувати ці приміщення, арештовувати, опечатувати та вилучати належне боржникові майно, яке там знаходиться та на яке за законом можливо звернути стягнення; ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом п'ятнадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    вимагати від матеріально відповідальних і службових осіб боржників - юридичних осіб або від боржників - фізичних осіб відомості та пояснення по фактах невиконання рішень або законних вимог державного виконавця чи інших порушень вимог законодавства про виконавче провадження; ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом шістнадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    повідомляти з метою профілактичного впливу органи державної влади, громадські об'єднання, трудові колективи і громадськість за місцем проживання або роботи особи про факти порушення нею вимог законодавства про виконавче провадження; ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом сімнадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    у разі необхідності для проведення чи організації виконавчих дій залучати на платній основі, у тому числі за рахунок авансового внеску стягувача, суб'єктів господарювання, які у встановленому законом порядку одержали ліцензії на: ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом вісімнадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    1) будівельну діяльність (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджувальних конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж); ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом дев'ятнадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    2) надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування (крім надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі); ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом двадцятим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    3) операції у сфері поводження з небезпечними відходами;( Частину третю статті 5 доповнено абзацом двадцять першим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )

    4) надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян (крім випадків виконання судових рішень, ухвал про зміну органів управління та посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності); { Частину третю статті 5 доповнено абзацом
    двадцять другим згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003; із змінами, внесеними згідно із Законом N 540-VI ( 540-17 ) від 18.09.2008 }
    5) проведення землевпорядних та землеоціночних робіт; ( Частину третю статті 5 доповнено абзацом двадцять третім згідно із Законом N 1095-IV ( 1095-15 ) від 10.07.2003 )
    здійснювати інші повноваження, передбачені цим та іншими законами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    тут ще гарніше прописано. не все те г..мно, що погано пахне.
    ті статті писані так, що можна повернути їх в любу сторону, навіть приказка є -
    "Закон як дишло - куди повернув, туди і вишло." Що цікаво - статті дуже часто самі собі перечать, то можна накласти арешт, то О-Па! - і він знятий. Цікава держава і правосуддя.....

    Порядок звернення стягнення на майно боржника регулюється Главою 5 Закону України «Про виконавче провадження».
    Звернення стягнення допускається виключно на майно, що належить боржнику на праві приватної власності, в тому числі, що належить йому на праві спільної та спільної часткової власності. Стягнення за виконавчими документами не може бути звернено на види майна та предмети, які визначені в Переліку видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами, що належать боржникові на праві власності чи є його часткою у спільній власності, необхідні для боржника, членів його сім’ї та осіб, які перебувають на його утриманні. Так, зокре-ма, не допускається звернення стягнення на майно, яке використовується у профе-сійній діяльності, дитячі речі та певний мінімум, що входить до предметів повсяк-денного вжитку (продукти харчування, взуття, одежа, меблі та ін.)

    Відповідно статті 190 Цивільного кодексу майном визнаються окрема річ, су-купність речей, а також майнові права та обов’язки. Майном боржника з позиції ви-конавчого провадження можна вважати предмети матеріального світу, що належать йому на праві приватної власності або майнові права та обов’язки. Таким майном можуть бути нерухомі речі, грошові кошти гривнях. іноземній валюті, у цінних па-перах, інші цінності, а саме: ювелірні і побутові вироби із золота, срібла, платини і металів платинової групи, дорогоцінних каменів і перлів, а також лом і окремі час-тини таких виробів, хутро тощо.
    Звернення стягнення на майно боржника передбачає проведення виконавчих дій щодо виявлення майна, його арешту (опису) вилучення та примусової реалізації.
    Арешт – це процесуальна дія у виконавчому провадженні, якою забороняється вільне розпорядження майном.
    Арешт відбувається шляхом опису майна боржника, забороною розпоряджати-ся цим майном, а в разі потреби – в обмеженні права користування майном або його вилученні в боржника та передачі на зберігання іншим особам.
    В першу чергу стягнення за виконавчими документами звертається на кошти боржника в гривнях та іноземній валюті, інші цінності, в тому числі кошти на раху-нках та вкладах боржника в установах банків та інших кредитних організаціях, на рахунки в цінних паперах у депозитаріях цінних паперів.
    За наявності даних про кошти та інші цінності боржника, що знаходяться на ра-хунках і вкладах та на зберіганні в банках чи інших кредитних організаціях, на них накладається арешт.
    У разі відсутності у боржника коштів у гривнях, достатніх для одночасного за-доволення вимог стягувача, державний виконавець накладає стягнення на кошти бо-ржника в іноземній валюті.
    При обчисленні боргу в іноземній валюті звернення стягнення на кошти борж-ника здійснюється у гривнях.
    У разі відсутності у боржника коштів та цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається на належне боржникові інше майно.
    Розмір стягнення на майно боржника визначається в розмірах і обсягах, необ-хідних для виконання за виконавчим документом з урахуванням витрат на виконання та стягнення виконавчого збору. У випадках, коли боржник володіє майном спі-льно з іншими особами,
    стягнення звертається на його частку, що визначається су-дом за поданням державного виконавця.
    Відповідно до вимог ст. 56 Закону України «Про виконавче провадження» бор-жник під час проведення опису має право вказати ті види майна чи предмети, на які необхідно звернути стягнення в першу чергу.
    Оцінка майна боржника у виконавчому провадженні здійснюється як держав-ним виконавцем, так і іншими особами. Державний виконавець проводить оцінку, якщо вартість майна не перевищує сто неоподатковуваних мінімумів доходів гро-мадян за ринковими цінами, які діють на день проведення оцінки. Якщо оцінити окремі предмети складно або якщо боржник чи стягувач заперечує проти передачі арештованого майна боржника на реалізацію за оцінкою, проведеною державним виконавцем, останній запрошує експерта (спеціаліста) для визначення вартості май-на.
    Майно, на яке накладено арешт, повинно належним чином зберігатися. Збері-гання майна боржником або членами його сім’ї здійснюється безоплатно. Інші збе-рігачі можуть можуть одержувати винагороду.
    Особа, яка вважає, що майно, на яке накладено арешт, належить їй, а не борж-никові, може звернутися до суду з позовом про визнання права на майно і про звіль-нення майна з-під арешту.
    За наявності письмового висновку експерта щодо неможливості чи недоцільно-сті реалізації арештованого майна боржника у зв’язку із зазначеним ступенем його зносу, пошкодження або коли витрати, пов’язані із зверненням на нього стягнення, перевищать грошову суму, за яку воно може бути реалізовано, майно боржника мо-же бути звільнено з-під арешту за постановою державного виконавця.
    Майно боржника може бути звільнено з-під арешту за постановою начальника відповідного відділу державної виконавчої служби, якому підпорядкований держав-ний виконавець, якщо під час розгляду відповідної скарги боржника виявлено по-рушення встановленого законом порядку накладення арешту.
    У всіх інших випадках по закінчених виконавчих провадженнях арешт з майна чи коштів може бути знятий за рішенням суду.
    У разі присудження стягувачеві предметів, зазначених у виконавчому докумен-ті, державний виконавець вилучає ці предмети у боржника і передає їх стягувачеві, про що складає акт передачі.
    Реалізація арештованого майна, за винятком майна вилученого за законом з обі-гу та зазначеного в частині восьмій статті 55 Закону України «Про виконавче прова-дження», здійснюється спеціалізованими організаціями, які залучаються на тендер-ній основі, на підставі договорів між Державною виконавчою службою та спеціалі-зованими організаціями шляхом його продажу на прилюдних торгах аукціонах.
    Якщо передане торговельним організаціям майно не буде продано протягом двох місяців, воно підлягає переоцінці. У разі коли в місячний строк після переоцін-ки майно не буде продано, державний виконавець повідомляє про це стягувача і пропонує йому вирішити питання щодо залишення за собою непроданого майна
    Якщо стягувач у 15-денний строк письмово не заявить про своє бажання зали-шити за собою непродане майно, арешт з майна знімається, воно повертається бор-жникові, а виконавчий документ у разі відсутності у боржника іншого майна, на яке може бути звернено стягнення, повертається стягувачеві без виконання.

    У частині 2 статті 87 Закону передбачається, що „постанова (про перевірку) державного виконавця про накладення штрафу може бути оскаржена до начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець або до суду в 10-денний строк".​
     
  15. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    йой-йой можна трошки своЇми словами,ато випив літру пивка поки дочитав(а коли дочитав то забув що було на початку):mocking:
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Випив пів літра водки , але не поняв... Романо, розкажи про шо всі ті букви
     
  17. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Уважно прочитавши "всі ті букви" побачимо, що
    Це написано в законі, і це Романо процтитува сам, і Sico це вказував у цитаті закону, і я про це писав вже 10 разів.
    Я не можу в*їхати про що ми сперечаємось...Чи ми не читаємо те, що самі ж і пишемо, а?
     
  18. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406

    ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО МАРКЕЛЛА,

    Щоб 10 разів не порторюватися чи можливим є створення окремої теми з позначкою "ВАЖЛИВО" в якій можна зібрати ті всі дописи разом і зробити порадник в якому описати що робити в тій чи іншій ситуації.

    ПРИМІРОМ
    Ситуація 1- безпричинне зупинення авто ДАІшниками, на що вони мають право і які права е у водія ( часто чую причину -"ведеться розробка,відкрийте багажник, або дихніть легенько на мене)
    Ситуація2- рух по полосах і завершення маневру на перехресті, візир( коли дозволений рух по крайній лівій полосі, вимушений проїзд на жовте світло яка дозволена швидкість)
    Ситуація 3- сама цікава, як і що підписувати в протоколі, з чого починати судитись(зразок заяви, адресу куди писати, в кого які права і повноваження)


    Про ті всі ситуації вже описували на цьому форумі, але зазвичай коли виникає необхідність в чомусь то його як правило знайти чомусь важко, може зробити міні порадник який можна роздрукувати і покласти в машині.
     
  19. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    в тому то і справа, що особливо в першому абзаці мого першого допиу зі статтями - фіг поймеш що там пише, саме собі щось там не дозволяє)))))))
    і тут Маркель питав:
    А хто їх дає? незнаю..і не зрозумів що ти маєш на увазі. - з приводу роз*яснень до статтей і законів.
    Малось Марку на увазі, що до кожної статті є роз*яснення, які дає Пленум Верховного Суду, Конституційний Суд, а їм в свою чергу допомагають Юридичні інститути.
    Ось тому і виникла суперечка, бо ти трактує так, я -по-своєму, Мартіні і Каматоз в запой скоро підуть від тих законів)))))))
    наприклад - ВР України і Президент щось там не поділили і кожен по-своєму трактує статтю, відповідно вони звертаються до когось з вище перелічених і після того стаття чи Закон, за який сперечались, має те роз*яснення яке дав уповноважений на те орган.

    Я до чого веду -я написав, що забив на ту ДВС, ДАІ, подав заяву в суд.
    Ти написав - чекай, прийдуть і арештують майно, але не знаєш ситуації:
    1. Як вони арештують майно, якщо воно наприклад в спільній власності - то вже точно має бути СУД.
    2. територія, де знаходиться моє майно може належати іншій особі - ось тут і Закон про захист права і приватної власності громадян. Чи він ввірветься на чужу територію, щоб арештувати моє майно??
    3. Злом приміщень без відома чи з відома власника, без чи з ним - то це вже рейдерство якесь.
    3. Міліція без дозволу Суду або санкції прокурора не має право навіть так зайти і провести перевірку мого приміщення (огляд, обшук,іт.д.), (що вони наділенні більшими правами і можливостями), а якийсь вільно-найманий ДВСнік має право ломом вскривати що завгодно?.
    Щось не в*яжеться тут...
     
  20. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Це все я вже на форумі не раз описував, від і до, з ссилками на зак-во, в відповідних темах. В тому числі описував і те, що в цій темі написано. І потім довго і нудно чистив ті теми від вашого флуду.
    Зазвичай інфу важко знайти через різних любителів сперечатись і флудити. Так що пошук в помощь, я не буду окремо давати відповіді кожному, хто не хоче перечитувати теми з початку.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)