Розкодувати Бета 4

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Golevgen, 20 жов 2014.

  1. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ще такого не чув) але все може бути.
    А щоб так зробити, то напевно якийсь алгоритм потрібно прописувати в мікросхему магнітоли. Бо так, то ніби її випаюють, через спеціальний перехідник підключаються до компа і зчитують код який там вже є.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  2. Golevgen

    Golevgen Active Member

    Авто:
    Golf 1,6 D
    Дякую bass, дрібниці мають значення. Погуглив, і зрозумів свою помилку. Для активування коду потрібно було ці 2 кнопки протримати 3 секунди. А я їх просто натискав. Коли було тепло воно, мабуть, скоріше спрацьовувало, а тепер потрібно було довше протримати.
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Деякі впаюють свою мікросхему з своїм кодом, щоб не морочитись з розшифровкою програми
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маю ось такі магнітолки. Але не знаю чи вони робочі.
    Куди можна звернутись, щоби перевірити і відповідно розкодувати?
    Може є якісь актуальні контакти?
    IMG_20180406_143857.jpg
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На радіобазарі чувак розкодовує. Перший ряд - 3тя чи 2га будка праворуч. (3й поверх)
    Але ціни якісь в нього не дуже привабливі... Колись за концерт касетний давав шось 300грн за розкодування.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Дякую, @Shaggy
    Попитаю в нього, шо він захоче за то.
     
  7. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    може варто погуглити онлайн коди для розблокування? там маючи серійний номер магнітоли - можна витягнути код для розблокування.
    десь читав на драйві що успішно витягували код з цього безкоштовного сервісу (www.radio-code.lt)
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    вже платно ((((
     
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    що до тої , теми , така ж магнітола , може , хто знає як аух вивести , або може , хто має шрот [​IMG][​IMG] і має такі сд ченджери , можливість слухати музику на сд то ше не так страшно , цікаво як працює такий [​IMG] перехідник ,може хто має
     

    Вкладення:

  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Якщо я не помиляюсь, то не є магнітола, то є СД-чейнджер, котрий працює в парі з магнітолою.
     
  11. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ну так воно і є , береться штатна магнітола на касети , ставиться той сд чейнджер і ввуаля
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    в мене чейнджера нема, але штатна магнітола працює в парі зі штатним СД-ромом на 1 диск формату "аудіоСД", управління з керма, або з магнітолки безпосередньо.
    Записав собі 4 диска, і на разі достатньо, коли набридло, викинув і записав інші.
    Я так поняв, що той СД-ром можна замінити на СД-чейнджер, але якось не до того зара.))))
    Виглядає ось так, і не хочу міняти, хіба на 2дін, котрий адаптований під Б5-ті (+-5000грн.), але то хіба на рівні бажання.
    IMG_20170619_175837.jpg
     
  13. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ну якщо так станеться шо вирішите міняти той сд плеєр на іншу магнітолу , то наберіть мене я у Вас її куплю Василь Лозовий
    або в ФБ пишіть
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    о на маєш)))) розумію, ми не знайомі, але не називайте мене Ви))))
    А, якщо по суті, - то буду мати на увазі, хоча такий самий СДюшник бачив на ОЛХ за 100грн. Але його там позиціонували не як СД-привід, а як СД-чейнджер.
    Відать, якийсь чувак десь замутив, а скористатись не зміг, бо толку з того СД, як з козла молока.
    Враховуючи те, що теоретично шроти зара поповняться, то гадаю, що є варіант знайти і тішитися, ніж чекати х.з. скільки.
     
  15. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    100 гривень , хоть би вже забрав самий дешевший найшов за 400 , я звичайно все розумію. але за 400 гривень купується магнітола на флешки і карточки і нафіг той диск не треба , або той [​IMG] радіоадаптор який втикається в прикурювач і працює як радіостанція , або за 200 грн з тої штатної магнітоли можна вивести аух , ще бачив таку цяцьку[​IMG] мп3 модуль замість касетніка , хороший майстер зробить так , що замість крищечки прийому касет буде екранчик , бачив відео досить симпотно виглядає , цей варіант саме більше розглядаю , бо штатна магнітола , має дуже круту підсвітку , а цифри на тому модулі можуть бути червоні або сині , коротче взагалі бомба , робота по встановленню того мод.ла 300 гривень , а люди хочуть за той сд ченджер 400 , кажу ще раз якби та штатна магнітола не мала б такого файного вигляду , то вже б давно в мене її не було а так от думаю як вийти з тої ситуації , останній варіант на флешку з цим мп3 можульом в саме яблочко , до речі може , хто таке робив скиньте фото .
    Стосовно того шо я звертаюся на ВИ вважаю то нормальним моментом , може то мене так робота затюкала , але я не хотів образити коли звертався на ВИ ;)
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)