Щоб пам'ятало і не кидало

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем Nick Wolf, 19 сер 2010.

  1. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Як зробити, щоб при написанні повідомлення форум не забував про мою авторизацію? А як забув і просив її наново при відправленні того ж повідомлення, то не забував би текст цього повідомлення, або пускав би мене за одну авторизацію, а не за декілька? Сьогодні, до прикладу, по 3-4 рази приходиться авторизовуватися з помилкою. Логін пам'ятає експлорер, в паролі також неможливо помилитися. Можливо, питання вже було, то вибачайте і направте.
     
  2. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Вмикни Cookies (куки) в бровзері
     
  3. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Так увімкнено. Навіть "запам'ятати мене" увімкнено. Воно і раніше забувало, але якось не було часу про це написати. Та й повідомлення не були великі - переписав і все. А сьогодні два рази повторно писав.
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Пробуй інший браузер
     
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    тоді попробуй почистити куки і попробуй зробити шоби знов запамятало
    якшо не допоможе тоді дій за вказівкою від Sasa
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    В іншій темі писав, що ІЕ висить, а хром та лисиця висять ще більше... Тому альтернативи ІЕ поки що не маю
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Пробуй іншу Вінду
    Як не поможе - інший комп
    І взагалі лінух рулить :)
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    :) доставлю оперативки і відпишусь. Як перестане виснути на хромі, він нічо такий вроді, то буду там пробувати. А лірично продовжуючи Sasa - така класна погода, чого сидіти за тими компами :)
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Москвич - не машина, Хром - не браузер!
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Опера рулить! :girl_angel:
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    чувак, в тебе взагалі якісь проблеми з бровзерами. ти не хотів би прикупити чуть пивка, посидіти чуть і переставити собі вінду(аде не звєрь-вінду, а якусь нормальну англомовну версію чистеньку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Така вінда і стоїть. Інші сайти і відкриває швидко, і пам'ятає скажімо в укр.нет пошті коли з браузера. Зараз дивлюся з дому і все чудово. Але тут комп не до порівняння (це про швидкість відкривання). А про забуває - тут також це є. Якщо довго писати, то потім хоче знову логін.
     
  13. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Я думаю Жарік правильно тобі написав, бо то не проблема форуму, а проблема в тебе, в твому програмному забезпеченні! Можу сказати, що заходжу на форум і з експішки і з Віндовс 7 і з лінукса проблем ніколи не було! Якщо пробував на різних бровзераз і не має різниці все рівно така штука присутня, то міняй вінду, або може в тебе якийсь фаєрвол матьорий стоїть, що просто не дає бровзеру використовувати куки, тому краще або розібратися з своєю віндою, або переставити її!!! Все залежить, що ти сам можеш зробити!!!!
     
  14. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    ну з цим все ясно якшо довго пишеш то сесія на веб сервері помирає по таймауту і коли ти пробуєш запостати то сервер бачить запит від незалогованого користувача і просить залогуватись ще раз.
    Але скільки тут постаю то не помічав такої проблеми.
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не логувався з часу реэстрації, як поставив галочку запамятати, і в фаєрфоксі сказав запамятати (і з роботи і з дому), ще ні коли не пропонувало залогінитися ще раз :mocking:
    користуюся фаєрфоксом....
     
  16. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Дякую всім за відповіді. Будемо шукати, як казав один персонаж із старого фільму :)
     
  17. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    в мене в опері аналогічно.
    правда якщо я заходжу прямо на форум і звідти в теми, то все гуд, а якщо зайду через посилання, яке мені приходить на е-пошту (про нові повідомлення в темах), тоді чомусь не логінить.
     
  18. Pavhom

    Pavhom Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.8 GU
    Клубна карта:
    000079
    Mozila firefox хороший браузер!!!
     
  19. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Тема плавно перетекла у який браузер найкращий :) Кожному своє. Коли опера два рази забула відкриті сторінки після її якогось глюку ще хто зна коли, відтоді стараюсь її уникати. Хоча на смарті лише міні оперою і можна користуватися :) Хром так само хромає, як і ІЕ. Лисиця також має свої недоліки. Немає нічого досконалого у цьому світі...
     
  20. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Користуюсь хромом все літає нічого не забуває...

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)