SCIROCCO GT II `90p *CheFISH`a*

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем CheFISH, 17 січ 2010.

  1. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    А! Завдяки Scirocco і Олегу М. капот тепер відкривається, як німці придумали !!! Та-даа-ммм!!! Правда трохи тросик підтягнути треба, але то дрібниці...

    На черзі: підтяжка дверей, "піднімання" кондиціонеру, літня гума з 65 (труть) на 60'ку з дощовим малюнком протектора, ну і на шо бабла хватить ))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тепер ти висиш ;)
     
  3. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    ше пива??? )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    На тросику?
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А може то ти висиш? І не на тросику а за тросик :)
     
  6. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Неа ))) Тросик без навісів ))) правда трохи розтягнувся, бо треба допомагати капоту підніматись. але думаю то все регулюється більшою натяжкою... а пиво -- Орест! ))) ти знайди на то час... ти ше за фотки отримаєш ))))))))))))))))) до речі, як пошуки?
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    нагадай в пятни цю плз
     
  8. slipknot

    slipknot Active Member

    Авто:
    Chevrolet Lacetti 1.6 H / BMW k 1200s
    Ну да , судя по фото потолок близко ))) , можна поменять сидухи на более низкие вместе с салазками .
     
  9. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Та куда вже нижче??? Рекаро і так низенькі, ше й на ліфті опущені до упору ))) а їжджу я дійсно в напів лежачому положенні... Люблю відчувати себе пілотом )))))))))))))))))
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Скіроківські не рекро ще нижчі. Попередній власник моєї був вищим від тебе і ніби нормально чувся.
     
  11. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    А хто взагалі говорить, що я погано чуюсь??? Жаліють тут, як інваліда по росту ))))))))))))) Мені в Мому Сірокко супер комфортно! Єдине, що б я переробив -- переключення передач має веееликий хід. Хочу більш спортивне, щоб щелчками переключалось.

    А ТЕ ПОЛОЖЕННЯ в якому я їжджу -- в мене вперше за життя перестала нити спина від після машини. ВОТ!

    А пасажир мусить їхати в тому ж положенні ))) ІБО сімітрічна має виглядати! )))
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    обріж ричаг
     
  13. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    не катіт... не дотягнусь. Міксоноф казав, що таке умільці переробляють... От, як тільки стане актуально -- буду шукати можливість переробки КП
     
  14. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Audi a4 b6 18T quattro
    а допомагае?
     
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Так.
    В Г2 не особо бо в Г2 ручка і без того коротша ніж в Скіріку. Але якщо обрізати ричаг то зусилля для переключення треба буде прикладати більше, але хід руки/рукояти буде коротшим.
     
  16. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    не той ефект. на з'їзді можу продемонструвати )))) мені необхідно при збереженні висоти ричага зменшити його хід. вот!

    МІКСОНОФ!!! прийди і поясни про що ти саме мені розказував ))))))))))) !!!
     
  17. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    замерз я...

    ніяк машинка не хоче заводитись.
    з акумулятором, здається все ок. фари світять, магнітофон працює.
    Пробував з толкача завезтись -- фіг там. Зате друзі зігрілись...

    Пробував з включеною передачею, не вижимаючи щеплення крутити стартером. ніфіга. уффф-уфффффффффф... мотор прокрутити не може.

    Вирішив зняти акум, дома все ж таки тестером перевірити. І тут, невдача ((( Болт, що тримає його в основі заіржавів і ніяк піддаватись не хотів. Так і залишив. З знятими клемами...

    — АльО! Відповідальний за погоду! Ану па-биріку мороз ВИКЛ! Чув?
    дякую...
     
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Поздоровляю з гарною купівлею!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    друзяко,блін ти завівся,якщо потрібно мій номер є на форумі,постараюсь допомогти.
     
  20. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Повернення блудного CheFISH`a ...

    чорна полоса ніяк не закінчується. часу ніяк не стає більше (основна причина, навіть читати не було часу, не те щоб дописувати). але, здається я з цим звикся )))

    Коротко (дуже коротко)
    Постояла моя бі-біка в Олега М.
    Помила двигун. Покаталась на підйомниках. Замінила три масляних насоси і два піддони ))) Словом -- Курорт. )))))))) Рекомендую! це одне з місць (Олега сервіс, де я спокійних за свою машину)

    Далі поїхав кататись і заміряти розхід. (по системі "дибіла" -- до нуля в баку. ну а ніяк інакше ідеальний розхід не засічеш)

    докатався.
    перший раз 10л/67км
    другий раз10л/120км
    третій раз 10л/30км.

    тихий АЖУЙ... Поплакався на долю... Подзвонив Олегу...
    подумали, що здох насос. заповітрилась система. хапанула жижі з баку... варіантів було масссса.

    Проїхав потягнув машину до Юри Кум'а. В Солонку. Почав падати сніг. В мене здох акум (габаритів -- німа, світла -- німа, щітки, о шіт, сніг з лобової не стирають... гальма -- самі знаєте.) З молитвою "Пофіг на всіх, Головне не впаятись в того хто тягне" доїхали. І Слава Богу.

    Другий тиждень машина в Солонці. виявилась причина поломки (ну. тої. самої, чого встав і не їхав)
    Погоріла релейна панель (якщо неправильно назвав -- виправте) і реле з номером 62. От терміново їх потрібно. Зараз фото додам. Найду її -- будем ремонтуватись далі...

    Сподіваюсь буду появлятись частіше... Проекти стартували... А вести їх вже легше.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)