Шукаю цуценя(кобеля) німецької вівчарки

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем ROS, 31 сер 2012.

  1. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Гарний! Вітаю! Свого брав у віці трохи більше місяця, сподівався такого самого малого побачити..., але твій вже біля двох, напевне. Хай росте і тішить!
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Так, нам вже два місяці і десять днів!
    [​IMG]
     
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вчора вже піднялося одне вушко, друге наполовину. В кімнеті бардак!!!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Зате на послугах сантехніка зекономиш... )))
    Але той погляд! Ховайся, хто може!
     
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Ми вже на вулиці
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Красавчік :good:
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Як хоч називають...
     
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Його кличуть - Арні.
     
  9. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Знову трохи фото песика
    [​IMG]
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    красавчік! а мордячка яка класна ^^,
     
  11. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    ВАффффффффффф..........які ми вже великі :) Мордашка ще дитяча а погляд такий сурйозний....
     
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    ціхо Ельза, тут Коти є, не ваффкай :girl_angel:
     
  13. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ой...сорі...Для котів у мене є Кицьцьць.....кицьцьцьцьць...:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. tarasic

    tarasic Початківець

    Авто:
    Ракета
    От вирішив реанімувати стару тему ROSa.Також, тиждень назад,несподівано покинув цей світ мій боксер Граф,йому було 4,5роки.Був щеплений і т.д. але сталося те, що сталося.
    Так як у ROSa потрібно,щоб хтось охороняв подвір'я та й з песиком веселіше.Шукаю німецьку вівчарку,чистокровну,низької посадки (щоб дочка могла з нею на одному рівні стояти і пес не був для неї дуже великим),немає різниці сука чи кобель,бажано від 2 місяців,щоб було хоч приблизно видно,що буде в майбутньому з цього пса.Просто мій друг купив собі німця по оголошенню, батьки з документами,в реалі гарні і т.д.,цуценя гарне,крупне а виріс "клаптюх",породиста дворняшка.Друг звичайно засмучений але,що зробиш,не викинеш його.От і я не хочу повторити його помилку,можливо в когось є дійсно знайомі,які продають або віддають :) чистокровну німецьку вівчарку. Гарного цуцика ROS знайшов,я також б такого хотів.Питання до Lesuk можливо цей дядько знов має цуценят?
     
  15. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    ROS, смішний такий)))
     
  16. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Співчуваю, знаю, як то(((...Пошукай в Великих Мостах. Там точно є з чого вибрати і напоротися на сумнівний варіант менша ймовірність. Будеш мати і екстер'єр і робочу собаку.
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    В Мостах, лише сезонно... коли завозять нових цуциків, частину з них відбраковують, от саме з них можна і вибирати, тільки як потім виховувати собі собаку, якщо ВЖЕ знаєш, що вона була відбракована за якимось там критеріями про які тобі ніхто не скаже.
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Я чув, що можна замовитии у Львівській Лабараторії Паранормальних явищ, що в центрі.... і то замовити все по елементах: колір шкіри, очей, тембр голосу і т.д. ... але казали, там дорого...
     
  19. Pashko

    Pashko Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3 1993d
    якщо дійсно потрібно цуценя вівчарки можу звести з людиною яка має зараз 3-х цуциків ? номер телефону скидаю в приват.
     
  20. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Маю на увазі працівників, які самі розводять собак. Результатом був більш ніж задоволений і всім раджу брати щеня від робочих (хоча б одного з) батьків.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)