Шукаю задню панель на седан Б4

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем dimash, 21 гру 2013.

  1. dimash

    dimash Новачок

    Авто:
    пассат б4,1996
    Всім добрий день! У вересні п.р. мені розбили задницю (седан б4 пасат,1996). купив оптику, кришку багажника, бампер. Шукаю і ніяк не можу знайти задню панель або фартук у гарному стані. попадаються екземпляри, однак з корозією. Може хтось підскаже де знайти кузовщину на Б4. (наші львівські шроти облазив-результату, на жаль, ніякого. Окрім того, може підскажете де знайти фахових рихтовщика та людину, що пофарбує елементи авто.
     
  2. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    Привіт! Стосовано кузовщини, звернись до нашого одноклубника Yrasuk, а саме в його темі http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=11798. , думаю ти знайдеш свій фартушок. а про кузовщика та малярів, в мене на роботі э і кузовщик і маляр. ціни адекватні та робота найвищоі' якості. 0632262400 мій номер, 0685000002 наш менеджер Тарас. адреса Львів вул. Тракт Глинянський 34б, территорія колишньоі' автобази
     
  3. dimash

    dimash Новачок

    Авто:
    пассат б4,1996
    Шукаю людину, яка зможе привезти з Польщі кузовну деталь для пасат б4, седан, 96 р.в., бо у Львівській області знайти у хорощому стані не можу. мій тел.0502285668
     
  4. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    так звернись куда я посилав, будеш мати деталь, а як ні, кинь ссилку з аллегро я в понеділок тобі ціну скажу.
     
  5. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Нажаль немаю хорошого фартуха.Я спілкувався з чоловіком він до мене звонив.Мав шпакльований.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)