Си-би рация в україні?

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем sprat, 17 гру 2014.

  1. sprat

    sprat Початківець

    Авто:
    SEat Toledo
    Привіт

    Можна пользовать си-би связью в Україні?
    У мене є ONWA MK3 (polska)
    ця рация буде працювати?

    Радіо буде працювати без будь-яких змін? (обработка AM/FM и т.д.)
    Я купив це радіо у польському магазині
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Користуватись можна вільно. Радейко буде працювати, змінювати нічого не потрібно (у нас таких багато, правда продають їх тут під іншою назвою - Alan 100). Канал для наших фур - 15 в АМ, у ваших, 16 в АМ. Це добре, бо можна вибирати з ким і на якій мові спілкуватись. Тим не менше не розраховуй на звязок з легковиками - у нас немає такої культури тотального користування СВ серед водіїв, тому все, на що можеш розраховувати - це спілкування з фурами і вантажівками.
     
  3. Longerman

    Longerman Початківець

    Авто:
    VW Passat B4 2.0 (2E)
    Клубна карта:
    000103
    Scirocco правий, ти можеш вільно нею користуватися бо вона транслює на цивільних частотах. Щодо користування нею то в тебе можуть бути проблеми якщо вона з Польщі. В Україні більшість слухає 15-й канал АМ але в нулях, на відміну від Поляків. Тому наскільки я знаю то Alan 100 це теж саме але там шось допаяно щоб вона працювала в нулях. За детальнішою інформацією можеш звернутися на автомобільний базар що на Зеленій. Там є один чоловік що їх продає, консольтує і налаштовує антени. Я свою антену в нього купляв і налаштовував.
    Легкові дійсно рідко зустрічаються в ефірі. Я чув лише кілька раз, більшість це далекобійники.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ану, по ГУГЛи щодо параметрів р/ст "5" і "0"
     
  5. sprat

    sprat Початківець

    Авто:
    SEat Toledo
    Дякую!
    Мїй колега мае ще ALAN 42 MULTI - буде працювати без будь-яких змін?
    в неї e MULTISTANDARD?
     
  6. Andrew784

    Andrew784 Початківець

    Авто:
    volkswagen golf
    Користуватись можна вільно.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)