сигналізація

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем zubr, 25 лют 2014.

  1. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Вийшов з роботи, при знятті з сигналізації відкрилась і при заведенні двигуна закрилась. По приїзді додому знову не працює. Тому запобіжник напевно відпадає. Завтра зсередини послухаю, чи клацає реле. І чи може його в мене не бути (стара сигналізація)?
     
  2. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Батарейка, кнопки (почистити контакти), може падав пульт- трохи підстроїти треба.
     
  3. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Сигналізація працює як працювавла. А вот підключений до неї ЦЗ не працює
     
  4. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Потрібно перевірити сам привід ЦЗ. Розібрати дверку і напряму короткочасно подати 12В. Міняючи полярність , замок буде відкриватись або закриватись. Причому якщо замок старий то без навантаження може працювати а так ні . тому краще перевіряти на дверці з дверним замком. Так будеш знати чи це замок чи сигналізація . А що за сигналізація?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    В суботу дивився до проводів: замки робочі, бо як порухав жмут проводів - запрацювало і перестло. Реле клацає. Але я не зміг знайти в якому місці поганий контакт, все скручено і хз куди йдуть які провода((( Напевно поїду до електрика - швидше і акуратніше буде, бо я то всьо порозмотую, а так само не запакую... тай холодно то все робити під будинком.
     
  6. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Трохи по темі!
    На Вектрі вмер колокол(автономка), не бібікає. Купив також автономку з ключиком, але є нюанс. В старому колоколі чотири дроти, а в другій три дроти. Як їх підключити до авто?
    В робочому колоколі: червоний-коричневий-чорний. Коричневий+, чорний-. Куда червоний?
    В машині: червоний-синій-коричневий-білий.
    Щось я не дружу з дротами, може хто підключить ті чотири дроти?!
    п.с. ЦЗ закриває, фари бликають, а машін не гавкає.
     
  7. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Можна якусь фотографію тих колоколів де наклейка.
    І всі задіяні? Може то оригінальна, яка з машиною іде з заводу?
     
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    На згорівшій сигналці були підключені синій-білий-червоний, чорний заізольований. Синій-червоний ідуть з панелі, білий вроді на масу.
    На новій: коричневий "+", чорний"-", підключав напряму до акума, фітькає. А куда підключити червоний?
    стара сигн.jpg нова сигн.jpg
     
  9. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    +38нульдевяностовісімсороктрипядесятпятьшісотсороквісім сьогодні або завтра після 14:00
     
  10. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Шо то за шифровка? Цифрова розкладка на клаві накрилась?
     
  11. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Нехочу щоб до мене потім якісь реклами приходили)
     
  12. yurkus7

    yurkus7 Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3.AAM 1.8 1992 універсал
    Хто підкаже чи можна купити у Львові гумові манжети до центральних замків.Шукав в неті не найшов.
     
  13. jen1us

    jen1us Новачок

    Авто:
    Volkswagen passat b3 1.8
    Підкажіть будь ласка, хто стикався з установкою цз на багажник Volkswagen passat b3 седан? і де там є кільцевик? можна силку в неті якщо хтось знайшов відео
     
  14. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Кінцевик в замку багажника. І наскільки пам'ятаю то були пасати що багажник закривався тільки ключом механічно. В оригіналі привід пневматичний. Можна замінити пневмопривід на електричний. В мене так, нажаль зараз не можу зробити фото..
     
  15. jen1us

    jen1us Новачок

    Авто:
    Volkswagen passat b3 1.8
    Дякую, так на ключ але хочу переробити і не знаю як, при можливості зроби фото.
     
  16. pstasyuk

    pstasyuk Новачок

    Авто:
    Skoda Octavia Tour
    Привіт.
    Порадьте будь ласка електрика, хто поставить сигналізацію на Skoda Octavia Tour 2006 року
    Дякую
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Є 2 варіанта як на мене:
    1 юра в кінці зеленої
    2 рік авто
    Перший дешевший. Якщо треба сигналку, маю старлайн а61 зняту з мого авто з сиреною, бо ставив собі з автозапуском. Можу віддати за символічну ціну при потребі.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)