Символіка та атрибутика

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем MARTINI, 15 кві 2006.

  1. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    2 Martini:
    але переговори ведуть якось надиво агресивно Чомусь вирішили, що продукт колективної праці може їм дістатися за просто так.
    Ну, агресивно - то щоб алякати вас та показати якi вони крутi. Не ведiться. Хоча щодо адреси сайту, VAG маэ повнi права на таку адресу.

    Тобто продукт колективноi працi? Форум? До нього в них претензiй, здаэться, бути не може. Щодо адреси - так (змiнiть адресу на, скажiмо, vwclub.lviv.ua), але щодо форуму......
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Під продуктом колективної праці в даному випадку я маю на увазі працю, яку уже вкладено в розкрутку доменного імені volkswagen.lviv.ua . А це - реєстрація в пошуковиках, каталогах, обмін лінками і тд. Page Rank домена на даний час дорівнює 3
    Для порівняння Page Rank "крутого" домена volkswagen.ua = 0 оскільки ним ніхто не займався.

    Щодо використання слова volkswagen у адресах сайтів, то покажіть мені закон яким це заборонено. По всьому інтернету купа сайтів, які мають це слово в своїй адресі, але порушниками є саме ми :) Наприклад є прецедент - volkswagen.msk.ru це московський фольцваген-клуб, який багато років працює на цій адресі.

    До речі, наявність торгової марки необхідна для реєстрації домена першого рівня (volkswagen.ua, vw.ua). Особисто я, чесне слово, замість страждати такою фігнею, для регіональних диллерів робив би субдомени lviv.vw.ua , ternopil.vw.ua і так далі. Це і коротше, і дешевше, і престижніше (по суті власна доменна зона!)
     
  3. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    2 MARTINI: Щодо "lviv.vw.ua" - повнiстю згоден.
    Щодо ж безпосередньо Вашоi адреси - тут вже потрiбно законодавство вивчати.... Вибачайте, сказати нiчого не можу....
     
  4. Шумаксер

    Шумаксер Початківець

    Авто:
    A few
    Да уж, глупая ситуевина... Казалось бы это в их интересах, чтоб этот клуб процветал...

    Вообще-то есть мнение, что VAG про это дело нифига даже не вкурсе, просто местный представитель проявляет собственную инициативу по отбору раскрученного вами домена. Но в вашу пользу то, что домен во первых не первого уровня, во вторых используется по назначению, а значит речь не идет о киберсквотерстве. Соответственно отобрать его по закону будет очень непросто. С московским клубом тоже воевали, но нифига не вышло и обломались :)

    Решать конечно не мне, но я бы домен не отдавал, по крайней мере без финансового вознаграждения, ведь вложен труд, и в новый домен вкладывать нужно по второму кругу. Если же настроены агрессивно, то пусть судятся, поднимем хай, весело будет :) . Думаю их немцы по головке не погладят , когда узнают, что диллер воюет с клубом любителей VW :) А я на 99% уверен, что VAG про этот замес пока ничего не знает.
     
  5. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Це б було звичайно прикольно і їм в першу чергу вигідно, але коли я чую слово "забрати" це мене насторожує..
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)