Скол на вітровому шклі

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Чортопхай, 16 бер 2013.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Докаталася!
    Нічна дорога... Швидкість... Ледь відчутний циньк! Зранку дивлюся - скол. Невеликий, але є. І має два "чудових" вусики.
    Підкажіть, як скоро можна чекати з тих вусиків "павутини", і чи реально зараз якось запобігти їх розростанню?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    коли попадеш на наші дороги і підуть різнонаправлені навантаження на кузов
    тріщинки засверлити і полірнути, тоді вони далі не підуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Думаю, тут не вгадаєш шо буде далі. Але десь тут писали що сколи лікують у магазині- сервісі Анна, http://anna-complex.com/index.php?id=1163019
    (032) 223-20-22, (032) 227-08-76, (032) 227-05-22
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Дуже дякую! Згадала, що, коли в Карусі перевклеювала вітрове шкло, то в них на прилавку була якась така реклама про те, що "лікують" сколи. Мушу так зробити, поки я тут, бо справді, як приїду на рідні дороги, то всього можна чекати в будь-який момент.
    Курче! Теплоізоляційна шиба! Зеленкава така! І головне - удар був майже невідчутний. Колись іншого разу (до речі, також на Мазурах) мене обганяв один ідіот (бо обганяв узбіччям!), і в нього з-під коліс вилетіла така каменюка, що йой! Більше того - вона вдарила мені в шкло і на моїх очах прострибала вздовж цілого шкла і впала з іншого боку. І нічого! А тут якась дрібна фігня - і стільки проблем наробила!
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ок! В останній момент (бо працювали до 13 год.) записалася на "лікування" шиби в Ольштині. У понеділок зранку їду туди. Зараз піду сфоткаю той скол, а потім поліковану шибу - може, комусь знадобиться, як гіркий досвід колєги...
     
  6. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    та, тримай вкурсі :)

    стосовно великих каменюк - вони можуть бути гострі, а можуть і ні!
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А скіки коштує на Анні скор полікувати? Мені теж 2 штуки треба... Після останньої поїздки в Коломию.
     
  8. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    те саме і в мене(
    на вітровому є скол...
    також цікавить ціна питання полікувати скол...
    буду слідкувати за темою)
     
  9. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Для порівняння, тут, у Польщі, один скол коштує 140 золотих. Множиш на 2,6 - маєш у гривнях.
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    На Анні ціна залежить від випадку. Мені стартували з 60 грн. в 2011 р. Маю невеличкий скол від купівлі авта, але так він і є сколом вже 9 років, бо я тоді відмовився. Може місце таке, що його не розхитує, може скло таке. Ну і слава Богу.
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    У Польщі, якщо поліцай побачить той скол - штаф! І немалий... Але не в поліцаєві справа. Якщо на поганих дорогах з того сколу зробиться павутина на цілу шибу, то вже точно не зможеш їздити. І тоді треба буде міняти цілу шибу! А так - є надія врятувати...
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я погоджуюсь, що треба лікувати. Але 9 років тримається, то поки нехай і далі буде. А ще майстри з Анни мені в довіру не впали чомусь - прослухали мої слова, що 7 років (на той час було) катаюсь з тим, то що робити? А вони наперебій почали розповідати, що треба терміново робити це. Та й деколи буває, що найкраще - це ворог хорошого. Може про різні діаметри мову ведемо.
     
  13. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    розпитався тата, де він лікував "свій" скол...
    так от, якраз на вул. Стрийській 338 на Анні, тому найближчим часом планую поїхати і вирішити цю проблемку)
     
  14. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    і тільки я не переймаюсь тим питанням, бо скло у мене коштує 200 гривнів і я кататимусь до останнього, а потім поставлю нове :diablo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Десь два тижні тому, від сколу пішла "Г" -подібна тріщина (+/-15см). На АННІ це все вийшло 160 грн і 1,5 години.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    опишіть будь ласка, що саме на Анні роблять ? засверлюють ?
     
  17. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    1. підстукують скол, щоб хоч трішки пішли павутинки, якщо вже є, то дивляться чи немає нових;
    2. кінці павутинок засверлюють;
    3. починають склеювати скол, павутину (легенько підважують скло в р-ні тріщини, заливають клей, сушать, потім зверху прозорою плівкою, сушать).
    4. зачищають це все, сушать ультрафіолетом (я так зрозумів)
     
    Останнє редагування: 17 бер 2013
  18. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Йой, йой. Добре, що я тоді не погодився.
     
  19. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    був сьогодні я на Анні і залікував свій скол, робилося це все так як описав Bosh, очікував на результат буквально 20 хв, сидячи в машині і спостерігаючи)
    попередній скол також лікувався там же, уже 2 роки з ним катаюсь, все ок!)
    роботою задоволений! як на мене - швидко, якісно і не дорого)
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У мене був (так був - бо вже лобове і так прийдеться міняти) скол на 2 см в діаметрі, а павутиння не було, і нічо - ще пару раз получав камінням по лобовому і нічого нового не тріскало, єдине хвилювало: якщо поїду закодон то чи з таим сколом пустять.
    Тому сверлити клеїти, а тим більше "прмусово підстукувати, щоб пішло павутиння" якось справа субєктивна - не тріскає даліі не заважає - катайся.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)