СКОЛИ

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Spinogrizik, 19 бер 2011.

  1. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    підкажіть адресу де можна засверлити скол на вікні.
     
  2. Bykasia

    Bykasia Початківець

    Авто:
    Volkswagen Tiguan
    Адреса фірми "АННА":

    Україна, м. Львів, вул. Стрийська, 338

    Контакти на АВТОСКЛО:

    Тел./Факс:0032 223-20-22, 227-08-76

    Моб.: 098 644-22-22

    office@anna-complex.com
     
  3. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    вул.Кульпарківська, бош-сервіс.
     
  4. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    Був на Анні робив скол , шось не задоволений роботою заплатив 100грн за пів міліметра скол. поїздив 4 дні , опа па ще один!

    а сколи на копоті зароблюють десь? був беликий каміть ,шо залишив за собою велику цапарапину аж до металу , а тоді бам і в скло!:diablo:

    дороги наші красота:diablo:
     
  5. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Робив два рази по вул.Кульпарківській - більш-менш роботою був задоволений... Але 100% прозорості вже не буде - засверлять, щоб далі тріщина не пішла. На рахунок капоту - тільки "перекрас"... принаймні я ніде не знайшов якоїсь іншої "панацеї" від капотних сколів... :nea:
     
  6. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    А вона є, тільки трохи сколадна і потребує навиків. Ящо знайти професійного полірувальника авто, то для нього це раз плюнути. На власні очі бачив капот після такої роботи, як новий. Хіба з відстані 10см можна було щось побачити на місці колишніх сколів, а так глянц.
     
  7. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    опа па , і де це таке зробити можуть?
     
  8. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Сам шукаю, тільки не сколи, а якісну поліровку хочу зробити. Колись на Тарнавського тіп в гаражі робив, на ніч лишаєш зранку забираєш, але то було давно.
     
  9. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    і мені б пасувало поліровучку))) яка приблизна ціна питання?
     
  10. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    від 200 у.о.
     
  11. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    ого , напевно поліровка почекає ще рік :mocking:
    я думав в 150 впишусь
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    щось дорого. то ціна звідки?
     
  13. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Два тижні тому мені її озвучив один з автомалярів. На фарбування, в нього ціни конкурентноспроможні, значить і за поліровку +/- одинакові. Правда все залежить в якому стані авто.
     
  14. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Впринципі може бути, в 99р коштувало 100$ Але страшить одне слово, маляр, тобто поліровка для нього не головне, може працювати одним кругом ну і недорогою хімією, і здебільшого люблять полірувати після своєїж покраски і лаковки, бо товщиною лаку завжди себе підстрахує, а от за стару фарбу страшно братись, бо можна і ділов наробити і тоді перекрас.
    Шукати треба виключно полірувальника, можливо любителя якогось, який вклав в цю справу кошти і потрохи опановує. НУ і ціна може бути меншою звісно.
     
  15. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Знаю його давно і теж у нього робив майже всі свої авто... На сьогодні ціни не знаю (завтра постараюсь взнати), а рік тому заплатив йому 1200грн. Дуже хороший майстер, але навіть він не зміг забрати сколи на капоті, як не старався. :nea: Навіть нне уявляю, як це можливо !?! Як можна відновити фарбу, яку "вибило" камінцем ??? Вона ж не латексна, тобто і "натягнути" полірувальною машиною теж не можливо!!! Хто знайде такого "автоКоперфілда" - маячте, теж підпишусь!
     
  16. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    ну на рахунок сколів на фарбі я думаю так , шо акуратно шпаклюють , щоб ямки не було, і з підібраною фарбою замальовують ,а потім аж поліровка.

    :morning1: якось так , може :D
     
  17. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Є спеціальні набори для підмальовки, дуже кропітка робота, можна використовувати навіть лупу. Ну набор це не проблема купити, на будьякому підборі можна замовити, а от потім треба підготувати скол для покраски, потім вцілити туди фарбою, при необхідності повторити процедуру, ну а коли висохне працювати нождачкою, а вже потім стандартна поліровка, ну це так я накинув, грубо, насправді процес складний і потрібна практика, але результат буде вартий.

    ПС можна його номер в приват.
     
  18. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    думаю не варто братись до такого без практики.
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    не чув ніразу щоб так домальовували. Фарбують або весь елемент повністю або то структурних виступів (молдінги і тп)
     
  20. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    У мене зараз та ж проблема...
    Знайшов контору тільки в Києві де реально круто сколи заробляють (поліровка-замальовка-поліровка). Але аж туди їхати не буду.
    У Львові тільки H2O роблять щось подібне, але в комплексі з повною поліровкою і т.д. То нарахували мені понад 200 у.йо. Якось мені дорогувато.
    Зараз замовив на Алексі фарбу оригінальну. Доставили 2 маленьких балончики (як лак для нігтів, тільки псастмасові) в одній упаковці. Там сама фарба (замовляв по VIN) і лак. Коштувало трохи більше 300 грн.
    З фарбою проблему вирішив, а от з роботою - забуксував! :sad:
    З такими розкладами напевне доведеться до весни відкласти. :dntknw:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)