Служби таксі

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем bass, 25 жов 2017.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ну і про 'знахабніли', чому знахабніли? Бо немає вільних машин?

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Тому що я не казав що це терміново, можна ж було сказати - "буде за 40 хв". Не повірю що в той район жодного виклику не буде. І... про ціну я вже писав вище.
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Знаю таке, що диспетчерам заборонено накидувати більше кількох десятків, а типу "палтос+" вказубть в коментарях.
    І такі замовлення йдуть в загальний ефір і більшість водіїв стороняться тих замовлень.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    @bass , моя тобі рекомендація (це якщо хочеш вєрняково і в комфорті їхати, і пох на бляхи):
    - стягни собі прогу Уклон, і через неї замовляй собі таксі.
    Єдиним недоліком Уклону вважаю -> бляхи )))) але то так... сарказм. Цей недолік стосується бляхоненависників.
    А далі буде про переваги.
    Стано на сьогодні тариф складає 40грн. мінімалка, що включає перших 2 км; кожен послідуючий км по 6 грн/місто. Цей тариф +/- як і у всіх фірмах Львова. А у випадку, якщо замовлення ніхто не бере, а тре терміново, то замовник докидує до тарифу скільки бажає 10, 20, 70 і.т.д. Якщо до проги підв'язати банківську карту, то є можливість встановлення безготівкового розрахунку.
    Замовник має можливість в режимі онлайн бачити звідки до нього їде авто і де саме воно знаходиться. На відміну від Убера, в Уклоні більші вимоги до авто, тобто не лише рік випуску, а їх зовнішній вигляд. Звісно, тех.стан ніхто ніде не може перевірити, тому про цей момент мовчу. Цивілка українська, то обов'язковість.
    Кілька місяців тому, для водіїв ввели штрафи за відмову, але я х.й.з. в мене відмов не було, хіба технічні через глюк інтернету.
    Для любітєлєй оцінювати поїздку теж є можливість хєрачити бали від 1-5, що впливає на рейтинг. Наприклад мій зара 4,71 за виконані понад 320 замовлень.
    Screenshot_2018-04-03-09-37-54.png
    Замовлення в тій прозі в основному не затримуються, бо більшість водіїв працюють по "автозахвату" на фільтрах. Хіба в години пік може бути більше замовлень в ефірі.
    П/с/ і замовники адекватні, не то шо на Убері чи інших таксі, таке враження, що на щабель розумніші. Це не лише я помітив, а й більшість водіїв таке скажуть.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Цікаво бо часто і переважно тільки уклоном і користуюсь наразі, але бачив особисто багато водіїв які їздять і на уклоні і на убері водночас)
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Практично всі хто на Уклоні, то ще на 1-ій чи кількох інших фірмах.
    Скажу за себе:
    - якщо в мене пасажир з Уклону, то поводжу себе згідно правил чи норм.
    - якщо пасажир з іншої фірми, то поводжу себе, як хочу.... і, якщо пасажир в стані алкоголю чи починає поводити себе неадекватно, то занєфіг висаджую. Прецеденти були. Не один раз, але рідко. При ускладненні ситуейшн, дядя "Валєра" рішає любе питання.
    На Уклоні такого нема, обидві сторони взаємоввічливо намагаються поводитись.
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Одного разу, їхав чувак, котрий ляпнув: "а чого я не можу курити, я ж получається орендував машину"...
    В таких випадках в діалог не вступаю ніколи, тоді тупо натискаю кнопку блокування дверей (створює ефект несподіванки) і після цього із-за куліс виходить "Валєра".... Щєлчьок "Валєри" приводить до тями любого і опускає на землю. Ну і звичайно, в тому місці кінцева зупинка і тариф множиться двічі.
    З чоловіками простіше, вони улавлюють все одразу. А от з жінками-шмаркачками бухими важко, там тре хитрий підхід, бо вони непередбачувані.
    А ще такий факт, що до таксістів може бикувати лише бидло, котре в реальному житті нічо не представляє із себе, і завжди воно собі уявляє, що таксист то третьосортна людина, тому з ними тільки так тре спілкуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Чому то вони відмовляються від додатковаго палтінніка?
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Х.й.з.
    Колись просив у свої диспетчерши, шоб накинула палтос, бо кров з носа тре була машина. То, вона сказала, шо програмно не може, шось тіпа комп не пропускає, хіба в коментах зазначити може. І знову жеж, не всі читають коменти.
     
  10. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    "Валера" це валерянка для пасажира чи тут маєть на увазі погрози пістолетом?)))
    На рахунок бидла, то багато таксистів поводяться на дорозі як бидло натуральне, особливо ці "бардюрники", може тому і ставлення до них таке ;)

    По темі теж віддаю перевагу "Уклону", не було ніразу, щоб по хамськи ставилися і навть близько щось подібне. Так бляхи майже всі машини останнім часом, але вони за рейтинг свій переживають, тому відношення до роботи відповідне, машини в нормальному стані і манера водіння теж адекватна завжди.
    Плюс пасажири теж мають рейтинг і якщо рейтинг хороший то завжди вчасно приїдуть і швидко знаходиться машина, де би не викликав і в який час.
    Плюс для прикладу з Убером, то на уклоні набагато краше продумана аплікація і набагато зрічніше нею користуватися (більш юзер френдлі)). Тому і користуюся завжди уклоном, убером всього кілька разів користувався, не пішло)
     
  11. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Півтора року на Уклоні і ніразу не було неадекватних пасажирів....(принаймі не пригадую) можливо ще те, що не постійно вночі працюю(переважно вдень). Паралельно ще на одному.....то там "піждець".....неадекватів, бухих і т.д. повно(чому там та тому, що замовлень дохєра...на Уклоні врази меньше і якось простоювати не хочеться).
    Bass потрібно було мене набрати і закинув би куди треба(це мій район...).
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    О, і мені телефончик в лічечку! :)

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    І мені також, вибач Руслан, нема у мене твого номеру.
     
  14. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Напевно п'яні в хлам не в змозі замовити таксі чеез аплікуху на телефоні, і все це на автопілоті. А от подзвонити на номер можуть)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Повне не знання специфіки роботи. В даний момент не було. Чи буде за 40 хв, одному Богу відомо. пасажири міняють маршрути. прорахувати чи буде там машина за 40 хв неможливо. Те саме з замовленнями на зазначений час.
    Смішно читати, коли користуються бо-зна скільки часу, а один раз нема машини, все фірма до задниці.
    те саме, що їздити на машині, пробити колесо і сказати "нафіг ту машину".

    не правда. Можна докидувати хоч 1000 грн. Всі читають, якшо є можоливість - беруть.

    цікаво читати. Виходить, на уклоні треба себе поводити нормально, а на інших фірмах пох, там типу не люди їздять? Чи не хочуть норм поведінки водія?
    Це жесть.

    А все просто. Бидлоі пянь не може тицяти в додатку. Не може дати дупля в додатку.
    В убері на початках теж таке було. Далі почались, пяні студіки і бидляки, які хочуть через все місто за 30 грн.
    не відмовляються. Накинути можна.
    і не лише уклон+убер.
    В основному, оптимальне+уклон.
    Не буду приховувати, уклон зараз найкраще для водія і найкраще для пасажира. Власники фірми грамотно до того підійшли, взявши всі переваги убера, поєднавши з класичною схемою таксі. Зараз також думаю туди влаштуватись. Після роботи маю ще час, дома скучно)
    Але, дившлячись правді в очі, якщо потрібно звідкись виїхати, з оптимальним найбільше шансів. Все ж таки найбільша фірма у львові
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Це не жесть, а реальність... тобто, зі всіма нормально, але бидлу чи просто будь-кому в жодному разі не позволю хавальник відкривати по його забаганках.
    Не знаю, як хто, але мені достатньо кількох хвилин, щоби побачити чого від пасажира можна очікувати.
    А взагалі, люди відгукуються норм, навіть пишуть, щоб приклад брати ))))
    IMG_20180411_182300_211.jpg
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Таксисти їздять переважно в користь собі... Сьогодні зранку в на 5:20 ранку викликати таксі в район дріжджзаводу взагалі було не реально. (до залізничного вокзалу)
    Відколи це стало не можна замовляти таксі на перід з вечора на жодній службі по телефону?
    Оптимальне, 086, вжики, тачки, убер і уклон - немає машин - ніхто не приїде. На уклоні ставив ціну поза 200грн - результату 0.
    На оптимальному і 086 оператор каже що "докидати" до замовлення не можна...

    Прийшлось мені в 5й ранку зриватися з сихова, їхати до дріжджзаводу і везти людину на вокзал щоб встигнути на потяг... Мєрзость...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    мав аналогічну ситуацію. сусідка звечора замовила таксі на вокзал, на 8-20. (вже не пригадую, яке). в 8-00 приходить смс, що ніякої машини не буде. вона в паніці до мене. а я трохи звечора посидів... побігав по району, як на зло жодної машини коло базару (часом їм там по 2-3). поки в гараж, поки погрузились, як ми їхали - то окрема історія... дуже заканало, що городоцька від кульпарківської до вокзалу була повністю вільна! ніколи раніше такого не бачив... під"їхали, кидаю машину де попало, хапаю сумку, біжимо. сусідка старша повна жінка, вже ледве дихає ) забігаємо у вагон, ставлю сумку в тамборі, виходжу - потяг рушає )
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    а ви на роботі працюєте в користь іншого?)
    Це робота. Кожен працює як йому вигідно.
    могло і не бути машин. І навіть за 200 грн вони там могли не намалюватись. Чи ти думаєш, якби хтось був навіть на пасічній чи на кривчицях, не поїхав б за 200 грн?) Специфіка роботи зранку, всі їдуть в центр. Ввечері всі з центру. От і є пояснення.
    Тепер верх личаківської взагалі тупікова зона.
    Стосовно дзвонити заздалегідь.
    як мають прорахувати, що машина саме в цей час буде саме там?
    як мають прорахувати, що хтось викличе машину саме туди звідки є замовленяння?
    чи водій, має в користь клієна (а не в користь своєї сімї), брати то попереднє і кукати під адресою пару годин?
    Особисто я, як їздив, ніколи не брав попередніх, бо не міг навіть на годину спрогнозувати де я буду, чи в центрі чи на сихові. А летіти через все місто, собі в мінус не хотів. А ше клієнти, які викликають з адресу під адрес, а в процесі міняють і їдуть вже не на сихів, а в рясне.
    Це специфіка роботи. З тим нічого не зробиш.
    І завжди буде так, що машини не знайдеться.
    бо, для прикладу, в 7 ранку, всюди є машини, всі сидять і чекають замовлення. А в 8 всім різко треба їхати і вже водії не встигають. в 11, знову сидять і кукають в машинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Кожен працює тільки заради грошей. Гроші = вигода.
    Коли мені платять 2х то я можу працювати і ночами якщо є змога фізична.
    Коли мене просясять щось зробити то я це роблю а не кажу мені це не вигідно.

    КОли я таксував і з вечора в ефірі попадало замовлення наприклад Сихів-Вокзал на 5ту ранку то я спокійно собі живучи на сихові зранку прокидався і віз людину на вокзал. Бо знав що прийняв замовлення. Колись на оптимальному таке було. Не треба нічого прораховувати.
    Людина яка їде на вокзал 99% їде на вокзал на потяг, а не на пиво, тимбільше вночі. Відповідно шансів що вона змінить локацію дуже мало...
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)