собираем подиси, о наложении санкций против президента!!!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Родео Слава, 27 лис 2013.

  1. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    залишилось 818 давіть янека
     
  2. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    ще 616 !!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Останнє редагування: 30 лис 2013
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Замість додати допис то видалив свій попередній. Емоції зашкалюють. Беркут розігнав вночі людей з майдану в києві, щоб поставити йолку. Побили старих і малих, жінок і дівчат. Попередня петиція вже підписана. Подав адресу нової петиції. Щось потрібно вже робити з тою бандою. Збираємося їхати в київ на підтримку та повалення ялинки і ялинковича.
     
  5. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Люди співали гімн України, а їх били кийками по голові до крові. Що це за влада така. Мирні зібрання дозволено конституцією. То вже конституцію янукович ігнорує? А хто дозволив беркуту бити за це мирних громадян, дітей, дівчат, старших людей, жінок? Що це за структура, яка виконує злочинні накази недіючої вже влади?
     
  6. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    "СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ ДОНБАССА ЗА ПРЕЗИДЕНТА ПИДАРАСА !!!
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Скільки в нас є людей революціонерів? Скільки в нас є не ссикунів? Скільки є тих, хто може не просто говорити і стояти на майдані кричати "міліція з народом"? Може досить збирати підписи на беззмістовні петиції і робити гарні картинки в інтернеті? Ми всі бачимо що відбувається. І в березні 2014 при повторному орзгляді асоціації буде те саме. А в березні 2015 на виборах презерватива буде ще гірше. Вони не віддадуть владу!
    Нам допоможе тільки війна, тільки штурм і кров. Я розумію, що у всіх матері які за вас переживають, у всіх діти, родичі і сім"ї... Всі бояться, але щось робити треба??
    Чому люди стоять з голими руками? Не буде миру більше!
    Гарно екіпірований і розумно екіпірований народ заставить боятися ту всю срану птахофабрику.
    Шолом лижний, велосипедний на голову. Окуляри для плавання, маска на рот і ніс, або протигаз. Налокітники, наколінники, футбольні щитки. Міцне взуття. Рукавиці з обрізаними пальцями. На живіт папки з папером примотані еластичним бинтом. Труби, біти в руки. Коктейлі молотова. Купка горящого беркуту, що може бути прекрасніше? Вони самі себе загасити не зможуть. Вони будуть боятися! Я впевнений, що всі мають бути готові!
    Буде війна, буде революція і погром.
    Зараз у Львові на вул.Огієнка встало 4 автобуси з київським беркутом. Думаю, що сьогодні це може закінчитися як і в Києві. бо народ ще не до кінця усвідомив що і як. І народ ще не готовий.
    Найбільше мене хвилює те, де всі наші Свобдівці, УНСОвці, нацисти, радикальні партії, футбольні фанати і інші. Зараз вбивають звичайних мирних жителів...
    Так мені страшно, але якщо почнеться заворушка я піду її підтримувати. Стояти і кричати мирними акціями - немає ніякого сенсу. Правильно писав один мій знайомий у ФБ, поки люди як вівці то хоч би скіки їх не було - їх ніхто не боїться. Потрібно стая левів або биків... єдине що люди мають іти не з голими руками і головами...

    Просто вилив емоцій... мене роздирає від побачного зранку, бере страшна злість!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Львівські міліціонери обіцяють захищати мешканців свого міста. До Львова по трасі курсують автобуси з беркутом.
    Студенти академії сухопутних військ грузять металеві огорожі в вантажівку.
    [​IMG]

    Я беру шолом і ввечері на майдан! Сьогодні буде зачистка...
    [​IMG]
     
  9. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    На 14.00 біля Шевченка народне віче, будемо думати що робити далі. Але і так ясно що...
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Кого зі знайомих зараз зустрічаю, ніхто з них не чув поки про побиття майдану в києві. Люди, не будьте байдужі, поширюйте інформацію серед всіх. Хто знає де збираються автомашини для перекриття доріг до львова, повідомте у приват мені. Готовий їхати перекривати. Наволоч продажну не пущу до наших дітей на майдані
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
  13. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Сволочі....скоти останні... бити мирних людей як тварин якихось...і то тварину шкода, а їм виродкам, не шкода ані жінок ні дітей...Пердюкович - курва остання, лягла під путіна, пєтух грьобаний...БАНДУ-ГЕТЬ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!
     
  14. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
  15. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
  16. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
  17. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
  18. Родео Слава

    Родео Слава Початківець

    Авто:
    vw passat b3 variant 2E
    У нас завтра в Харькове местный майдан будет, пойдем завтра рэгоналов скидывать. Если США и ЕС забанит гадов, то их приспешники сами разбегутся и объявят импичмент.
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Тіки повернувся з майдану у Львові. Повно рішуче настроэних людей. Тіки буде якийсь беркут, буде боротьба страшна. По троху народ організовуэться з захистом, шоломи, щитки. Э напалми, масло, фарба, бити. Не лишайте машини в центрі. Бачив клубний гольф біля спліта.
    Сьогодні навряд шось буде. Навряд э беркут у Львові. Жодна інфа не підтверджена. Але я вже не міг стояти... будем воювати!
    Завтра теж захист набиратиму, якщо буде така ж ситуація і якась загроза.

    Sent from my Motorola Atrix HD
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Тут такого як в Києві не буде однозначно!!! Львів набагато менше мультикультурне місто аніж Київ... Ну і народ на Західній Україні затєтіший ( і цим страшенно горджуся)!
    А ці скоти не очікували такої реакції суспільства-вже вчора ввечері заявили, що самі в " шоці і страшенно обурені"... Падли!
    Видно, що влада "очканула", перегнули палицю.
    Бандюган і гопник, в який костюм його не одягай, в поведінці своїй і душі завжди залишиться тим, що визнає тільки силу!!! І тільки сильніший для нього авторитет, а не той хто вміє гарно і правильно говорити... Цього мало!
    Теж приєднуюсь до всіх небайдужих і закликаю до можливих рішучих дій!!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)