Спецпідрозділ чи антирадар?

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 15 кві 2008.

  1. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Друзі, то не перший раз, коли ми гнилимо якогось нового мембера...
    Якось вже дуже на дідівщину схоже...
    Давайте то викорінимо. І давайте справді геть офтоп...
    Я розумію що в нас тут всі свої, можна десь шось там калякнути не в тему...
    Але... Я наприклад в захваті як модерує Пол. Так і треба.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    ну це взагалі гоніво, його ніхто не гнилив, зробили зауваження. А гнилити кинулися адміна такі закоренілі поборники анархії як ти. Був би радий, шоб теми називати як хочеш, писати шо в голову взбреде, ніки міняти через тиждень і тд? Не буде цього! Оголошуємо передвеликодню чистку і комендантську годину на форумі :) Порядок має бути!
     
  3. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Ігор... Ти два рази робив анархію в темі про фотки... Взагалі, імхо, то був такий собі беспрєдєл, тільки тому шо ти адмін. Не ображайся, але мені здається всі тут мають бути на рівних. А на рахунок теми - я взагалі не розумію чому до Іморала пристали! Ну взагалі! Ну мля, чел вказав шо продає, точну марку, ціну і навіть ФОТКУ!!! І саме смішне - шо так думають ще багато учасників! ДЕМО, Пол і т.д... А на рахунок гнилити - його гнилили, допис про сушену кобру - ну взагалі імхо образливий. Якби то був я - ну то фіг з ним, поржали би на зїзді з того та і всьо. А то новий чєл. Зайшов сюди... Запостав обяву - а йому - хопа...
    А адміна якраз не гнилили! Почитай дописи... "При всій повазі..." І т.д. Адмін є адмін і його поважають і будуть. Тільки ждем такої ж реакції з другої сторони. А не "в колектор, смерди!". :-D

    Але все. Замінаєм. Я сказав свою думку, повір, вона має під собою підгрунтя, а не просто так сказана.
    І тут не той варіант щоб бризкати слюною і казати що я анархіст... Я навпаки тоже люблю порядок і ненавиджу теми типу "хелп", "поможіть", "попісявся"...

    Я думаю, слід ввести чітку систему покарань. Заофтопив в технічній темі - жовта карточка на 7 днів. Як на тюнінг клубі. Матюкнув учасника - получай попередження. І т.д. Мордери мають бути сліпі і нещадні. Знову в приклад приведу Пола. Дайте йому модерувати весь сайт!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Мене це не стосується. :) Незважаючи на те що я ніколи не був і не є власником жодної машини по документах :) . Ні помилився в 1997р. на мні був Форд Фієста
    P.S. Скоро впишу ще одну машинку :)
     
  5. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    А К650 - це шо?
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Ні мене жінка з хати вижене.
    до речі про машини в аватарі , а можна я теж перерахую всі авто на яких я їздив, їзджу, і можу їздити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Поле придумане для того, щоб ідентифікувати транспортний засіб автора, основного атрибуту причетності до ком'юніті. Якщо в мене 2 авто, звичайно я впишу їх. А якщо в рамках цього ж ком'юніті я планую знайти додаткові спільні інтереси, наприклад лижі, веловласників ітд - вписую додаткові. Це мені здалося логічним і базованим на світових правилах побудови інтернет-груп. Але якщо це може шкодити, заберу, питань нема. Тим бвільше, що ЗАЗ з мого гаражу так ніхто і не забрав. Знімаю також машинку з підпису :sad:
     
  8. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Мир, хлоп'ята!!! :-D
    Та шо таке, зара всі ше пересваримося! :-D
    Завтра на зїзді як комусь шось не так - то просто плюне недругу на ліве колесо і всьо! :-D
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Тополь, схаменися! Тут найдемократичніше місце на світі! Де ти ще бачив колектор? На фв форумах мск.ру чи на київ.уа такі дописи викидають в моменті і без пояснень, а якщо автор ще набридає, сходу банять. Не віриш - створи тему з аналогічною назвою на мск.ру, або напиши там "поможіть будь-ласка" чи "сигналізація" або "чіп-тюнінг" - не провисить і півдня. А тут адміни не тільки не стирають, але і тратять час на пояснення особливостей кожного подвигу!
    Тополь, збагни ти вже - тут гнилять тупі дописи а не учасників, не важно хто є Іморал, важно що я сказав багатьом як не треба писати. А щодо сушеної кобри - я просто шокований, як ти зі своїм позитивізмом не зрозумів, що це жарт, який дипломатично натякав на неправильність побудови теми.

    Додано через 1 хвилину
    можна, але це не сподобається певним учасникам форуму :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    Давайте цю тему зітрем до дідька...
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Спецпідрозділ чи антирадар?

    to Topol: 650 - об'ем двигуна у Трабанта :)
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)