Стосовно нашого одноклубника Jaszczurа..

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Markell, 10 гру 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шо ви чешете? Можна подумати , серед українців нема непорядних людей. У нас у Львові своїх моральних уродів хоть греблю гати. Національність тут абсолютно ні до чого
     
  2. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    підтримую.
    балачки балачками, а який вихід з ситуації хтось напише?
    у когось є думки, тому що бакланити чи жаліти це діло друге, а от людині гроші тре повернути,, то на форуми їх будемо писати?
    у кого є силки польских форумів. в Ополе. чи загальні у польщі.
    у мене немає. :sad:
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Жах... А я було думав переговорити з ним чи можна з Польщі деякі деталі дістати. Добре, що Марк попередив тою темою.
    Та словами нічого не доведеш... Йому шо? Він собі в Польщі живе і ніхто незнає де саме. (чи хтось знає його??) І то треба бити пику... інакше нічого не добитися. Гроші треба повернути!
     
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Знаю людей з Мостисьок які запчастини з Польщі возять, іздять майже кожен тиждень, можна з ними зкентуватись, але як того Ящура шукати і що ти йому предявиш.Бити морди відпадає зразу, польська поліція з нами церемонитись не буде і депортація буде як мяке покарання.
     
  5. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    На вступі я хотів би всіх вибачитися за заістніала ситуації, яка мала місце, я не маю нічого на свій захист і ви маєте тут аргументи я не заперечую, та історія загалом почалася від іншої речі (я писав Марк тобі на пв то з цими документами) нієцхлубней в моєму, життю за яка прийшло мені гірко заплатити, на жаль я зробив помилку і повільно з нього я стараюся вийти і тому оце так стояло а не інакше(є то на жаль правда в даному випадку) а не я хотів тобі Марк писати на самому початку про те бо було мені сором, я жалію зараз дуже того бо напевно б покотилося то цілком інакше, і так дуже тобі я дякую за поблажливості яку ти явив, вчора телефонно я встановив з твоїм колегою стосовно оформлення цієї справи і її я завершу бо (ви можете мені вірити або ні) я не належу до людей, які беруться темних інтересів, бо не туди дорога, я не є конфліктною людиною ані власне таких конфліктів я не шукаю, оскільки всього лише чого я прагну то спокою і в нормальності виховати сина, а також може видати вам кумедне служити безкорисливою допомогою (хоч би акція вдома дзієцка-орестові лінк я висилав),віец мої милі я прошу вас не викреслюйте мені зі своєї листи оскільки насправді я хотів би залишитися у вашому гроні та і то не як особа, що запам'ятала з поганого боку, та та справа стане завершена так як було призначене по телефону з колегою Марка, ще раз вибачте за моєї жахливої помилки який я скоїв, я жалію,йак я писав що я не згадав тобі на початку про те що я мав, попросту бракує мені слів на то все, призначеним стало вже як то буде завершене і так я зроблю, наймоцнієй вас мої дорогі я прошу вибачення.З виразами поваги
    jaszczur
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    що ти нам тут "ваньку" валяєш?! ти хоч перекладачем користувався нормальним, а не гімном якимось.....
    що ти хочеш завершити?! Прислати деталі які людина чекає вже півроку?! Да напевно вжеб з Африки скорше прислали!!!!!
    Поверни людині гроші! якщо не хочеш щоб ми тебе важали за людину "до людей, які беруться темних інтересів," (с)
    І особисто я з тобою не маю ніякого бажання мати якихось справ після такого
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    я не брешу зараз хоч як я писав ви маєте право так вірити, телефонно призначеним стало, як має бути то улагоджене і поверненим стане
     
  8. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Ось коли Markell напишу тут,що с тобою все владнав тоді і повірю......
    А зараз замість того щоб "відмазки" писати ліпше скачай собі з нету "ABBYY Lingvo", бо твої відписи я не можу читати без сліз.....

    :D Ну сучасний Пушкін!
     
  9. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Джіммі не стартуй так плз тут на форумі ми вже обговорювали тексти Ящура можеш пошуком то знайти. Бо коли він тех інфу викладав всяку то були тексти нормальні, а коли намагається пояснити то вже хрінові.
    Я не виправдовую Ящура одна справа бакланити за ту помилку інша за мову якою пише.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Мав телефонну розмову з jaszczurом, Він запевнив що віддасть борг до 01.01.2009р. Запевняв слізно що це вже буде точно і вибачався за свою поведінку.
    Погодився дати йому останній шанс.
    Про результат напишу на форумі.
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Гадаю варто закрити тему до 01.01.09р.
     
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Теж так думаю, тому прошу адмінів/модерів цю тему тимчасово закрити, але закріпити зверху розділу, оскільки вона все одно є актуальною.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я говорив зі Свистуном, він зараз на форум ходити не може, але його проблема із Ящуром також досі не вирішена, уже пів року він чекає на фари для Пасата. Тенденція...
     
  15. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Я вже, тут. Хочу сказати що ситуація в мене така сама як у Марка. І я звертаюсь до jaszczurа з проханням повернути гроші, або вислати на кінець фари.
     
  16. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    І як результат? Грошенята повернулись до власника?
     
  17. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    31 стало виконано перерахування, марк став поінформований телефонно, що став виконаний і коли більш менш повинен буде на рахунку(інформація з банку),позостайе чекати аж будуть в нього
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А гроші Свистуна повернулися?
     
  19. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    а то вже в 2 половинах місяця буде улагоджене на мою виплату, я одержу перерахування я відізвуся до нього і йому я повернуся
     
  20. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Markell, цікаво як йде хід цієї справи? Гроші до тебе доїхали?! Чи шановний jaszczur "випадково" щось знову наплутав і не туди вислав?! Чи банк вже 2 тижні не може перевести, в зв'язку з масовими гуляннями.
    PS. Я не хочу образити шановного jaszczur і ні капельки не сумніваюсь в його порядності, просто стало цікаво чи "хтось" дотримується свого слова.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)