Страхова і ДТП , відшкодування збитків

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Rock-n-Roll, 22 січ 2009.

  1. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    в нашій країні все можливо , закони в нас не діють а діють тарифи хто більше дасть бабла
     
  2. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    JimmyMS правильно писав , що
    , тому справа вирішується в числені дні , а апеляцію будуть затягувати дууууже довго
     
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Мені здається, шо я тобі доступно розписав шо до чого. Ключові питання: експертиза, рішення суду про визнання вини в ДТП, ну і крім того залежить від того, шо вони хочуть з тебе за ДТП і наскільки та сума є обгрунтованою.
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    давай не будемо займатись філософією, я майже кожен день по судах, і знаю шо до чого. Якшо питанням займатись серйозно і не сидіти склавши руки, то справу без тебе ніхто не розгляне. Якшо знаєш шо проти тебе можуть подати позов, і не повідомити про розгляд - пишеш лист в суд відповідного району про бажання взяти участь в розгляді справи за позовом до тебе і наводиш всі свої координати, просиш повідомити про час та місцем розгляду справи, лист відсилаєш з повідомленням про вручення. В подальшому якшо таки підуть на порушення і розглянуть справу без тебе - будеш мати підставу для поновлення строків апеляції. І призначення повторної експертизи, якшо з першою не був ознайомлений і не підписав її.
     
  5. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Нажаль не всі у нас в країні юристи , є ще лікарі інженери і т. д. , тому переважно , ті хто не юристи того не знають , що треба ще якісь листи писати щоб тебе попереджали і т. д. , тому не треба так зухвало відповідати. А щоб питанням займатись серьозно треба купу бабла на юристів і т. д. , по моєму я зрозуміло питав чи воно того варте і писав що в аварії винен я. А якщо дратують мої дописи прошу на них не відписувати.
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Якшо рахуєш, шо тобі зухвало відповідаю, то можу надалі не відповідати. А шоб питанням займатись серйозно-треба всього лиш уважно читати відповіді в цій темі і трохи самому напрягтись. А оскільки ти так і не зрозумів різниці між "в аварії винен я" і "вина в ДТП, доведена рішенням суду", і не хочеш читати то, шо я понаписував, то я можу сказати шо важко допомогти людині, яка сама не хоче шоб їй помогли.
    "Спасение утопающего - дело рук самого утопающего" (С , Ильф, Петров)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    В аварії винен я , я мав на увазі що я добровільно визнав в ДАІ свою вину щоб справа не переходила до суду , це було зроблено бо були потерпілі , які мали свідків на своїй стороні і збирались подавати в суд з легкими тілесними ушкодженнями(їх насправді не було але вони їх наполегливо робили і їм то вдавалося шляхом домовляння з лікарями) . Порахувавши що то виливається в купу бабла , бо 95% що справу в суді виграли б вони я їм запропонував певну суму і ми домовились(враховуючи судові витрати і моральну компенсацію у вападку мого програшу, запропонована сума була значно менша), але так як вони дуже прискіпливі і не дуже приємні люди вимагали щоб я визнав свою вину. З страховою щойно розмовляв ще раз і домовились про розбиття суми на термін без судового позову(не люблю суди і не маю часу по них тягатись). Думаю , враховуючи темпи знецінення гривні ця сума буде значно менша через кілька місяців і мені буде значно простіше з нею розстатися)) .

    На рахунок зухвалості , може ви , юристи , всі так розмовляєте , не знаю , з юристами не стикався . Якщо образив , сорі!
     
    Останнє редагування: 26 січ 2009
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Якшо повністю визнаєш свою вину (без рішення суду про її доведення) і готовий віддавати гроші (невідомо кому, без гарантії того, шо потім належний позивач не подасть на тебе в суд), крім того ше й про все домовився, тоді про шо тема взагалі? Пагаваріть?
    пи.си. відписував я тобі для того, шоб допомогти, а не шоб шось комусь довести.
    пи.пи.си. повір, юристи - такі самі люди як і неюристи, і розмовляють точно так само.
     
  9. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Тема була абсолютно актуальна , і зараз теж актуальна оскільки я ще нічого не підписував , яле так і не зрозумів чи є спосіб зекономити гроші і заплатити менше пофіг кому. Якщо я в суді програю то до тої суми додасться ще і витрати на юристів і суд і їхні(а там немалі будуть) і мої , а чи є шанси виграти справу щоб їм не платити так і не зрозумів ( на саморозсуд вважав що немає і юрист до якого звертався сказав що простіше заплатити бо наймовірніше що я тільки програю на судах , але я того юриста не знаю і 100-відсотково його пораді не довіряю , тому створив тему , можливо хтось був в такій ситуації чи знає як краще). З потерпілими з якими домовлявся взяв нотаріально завірену розписку ,що жодних претензій в них немає відносно ДТП , яка сталась тоді-то і так-то і даю їм таку-то суму для відшкодування моральної компенсації і витрат повязаних з обстеженням та лікуванням , ... в такому стилі , коротше , там все нормально.
     
  10. Rоман

    Rоман Початківець

    Авто:
    Sharan TDI & Transporter TD
    Наскільки правомірним є розгляд справи без повідомлення про розгляд (що аж треба окремо про це просити) ?
    І здається, що перед тим як тебе хтось потягне до суду (чи ти когось), потрібно обовязково висунути досудову претензію (за термінологію не ручаюсь не юрист ні разу), що дає можливість розрулити діло без суду?
    Що каже сучасна практика, власне при ДТП?
     
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    На практиці суди так деколи роблять, ніби-то повідомивши сторону простим поштовим відправленням на адресу, вказану позивачем в позовній заяві. А якшо дати запит з проханням повідомити про час і місце розгляду, з вказанням правильної адреси і т.д. - буде підтвердження того, що суд мав інформацію про правильну адресу, крім того сторона виявила бажання взяти участь в розгляді справи - тому є більше шансів що суд таки повідомить про розгляд справи, а в крайньому разі буде підстава для поновлення строку апеляції.
    Не обов*язково, можна зразу до суду.
     
  12. kikimka

    kikimka Новачок

    Авто:
    GOLF-IV
    А в мене є схожа ситуація, але винуватець мав автоцивілку...
    Докладніше: у листопаді 2007 року жінка при паркуванні зачипила інше авто...
    у жінки була і автоцивілка і добровілка...викликала комісара з страхової...повідомила іншу особу і її страховика (у того авто теж були страховки, але в іншій страховій)...
    Через деякий час сплатила потсраждалій стороні 510грн (франшиза по нашій цивільці), та ще 370грн - бо хотіли бути людьми, а потерпілим недоплатили ще ці гроші за фактичний ремонт...
    І от сьогодні приходить Лист-вимога від страхової компанії потерпілої сторони, що ми буцім-то винні їй якісь 350грн, за те що вона замовляла звіт про оцінку потерпілого авто..
    Чи обгрунтовані такі вимоги?
     
  13. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Відшкодування по дтп

    Чи орієнтується хтось, в скільки оцінить страхова такі пошкодження?[​IMG]
    Ще питання - вже оформлено європротокол і подано документи в страхову винуватця (СК Домінанта), а потім виявилось, що в нього франшиза 1000 грн. Як стягнути тепер ці гроші?
    Дякую!
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Vasintekc, стукай до Vexler, він в тій справі фахівець.
     
  15. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Vasintekc, Passat B4 1995-1996 років я так розумію
    фара десь 300-400грн
    бампер скорше всього заміна. нехай грубо 800грн
    фарбування бамперу + демонтаж/монтаж 1300грн

    Тобто умовно кажучи до 2500грн. Це вже з врахуванням зносу. Це те, що я побачив на фото.
    Якщо франшиза 1000грн, то Домінанта заплаить мах 1500грн.
    1000 грн треба брати у винуватця під розписку (щоб він не переживав). Якщо буде "тягнути" пишіть йому попереджаючий лист щодо позову в суд з вимогою 1000грн + моральні збитки внаслідок ДТП ще на 1000грн., тоді розумна людина мусила б розрахуватись з Вами.

    Щодо самої СК Домінанта - чергова вискочка, яка на ринку ніколи до реальних гравців не входила. Буде добре, якщо виплатить без проблем. Якщо будуть питання - на звязку.
     
    Останнє редагування: 16 січ 2014
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    kikimka, не можу зрозуміти з Вашого допису чия автоцивілка спрацювала, і яке відношення має СК потерпілого до витрат СК винуватця.

    Vasintekc, процедура відшкодування через Європотокол нічим не відрізняється від фіксації ДТП через ДАІ. Головне вірно заповнити Європротокол, прийти проятгом 3 днів до офісу Домінанти і написати заяву, подати свій примірник Європротоколу, отримати від СК висновок по ремонту або надати рахунки СТО щодо ремонту (якщо на таке СК буде згідна) і вказати реквізити СТО чи куди ви бажаєте отримати гроші. Це якщо коротко.
     
  17. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Vexler, дякую за консультацію.
    Ще питання - доказ того, що він винен 1000 грн.- те що він в європротоколі визнав себе винуватим, і цього достатньо для суду?
    Коли мають віддати ці гроші- при складанні протоколу, після оцінки комісаром чи після виплати страховою?
    Для мене ці гроші не критичні, але, так як винуватець вів себе відразу після ДТП вкрай непорядно, то нема бажання щось дарувати.


    P.s. Не побачив останній допис, в принципі, там є відповідь. Дякую
     
    Останнє редагування: 16 січ 2014
  18. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Vasintekc, про терміни законодавство мовчить, тобто в будь який період. Навіть на місці ДТП, якщо винуватець має при собі готівку, хоч через 2 роки.

    Єдине скажу, що по Європротоколі можна швидко і дійсно простіше отримати відшкодування збитків (для цього Європротокол і запроваджували) лише якщо СК винуватця має хорошу репутацію і дійсно є гравцем на ринку. Такими я б назвав Брокбізнес, УСГ, Уніка, ПЗУ, АХА, ІНГО і ще пару. Бо якщо у винуватця Оранта, Інкомстрах та подібні шарашки - це може обернутись безпідстваною відмовою і потім вже в суді важко щось довести, бо факт ДТП ДАІ не зафіксували, наприклад свідків немає і т.п. Тобто Європротокол це вже на репутації СК більше тримається.
    Протягом 2013 року в моїх клієнтів було 8 ДТП з їхньої ж вини, зафіксовані через Європротокол. Потерпілі без жодних проблем швидко і в повній сумі отримали відшкодування.

    А от наприклад знайомий по Європротоколу отримував протягом 90днів (тягнули по закону по максимуму) гроші від ВУСО по Європротоколу і вкінці дали відмову! Безпідставно!

    В Україні є близько 400СК, але обєктивно скажу, що лише 10 з них є нормальними, тому так багато негативу і недовіра Європротоколам тощо.
     
  19. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    є ще одна цікава річ ,мав подібну ситуацію мій друг.Я вийшов з положення наступним чином:позвонив до винуватця і так мов і так давай франшизу вона теж була 1000 грн,він потім ,на що я або до кінця тижня ,або в суд по страховці.Кошти він не віддав і дойшло до суду,і дійсно було прийняте рішення про відшкодування 1000 грн +2500 моралка+4000 грн за втрату товарної цінності відновленого,але попередньо зіпсованого винуватцем по його вині майна постраждалого.І того ми взяли в + 6500 грн +за неповагу до суду винувтцю дали 21 день виправних робіт.Відстоюйте себе ,бо ми того варті.
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    А потім виявиться що він ніде не працює і в нього 5ро дітей. Суть не рішення суду, а його виконання )
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)