Страхова не оплачує ремонт повністю

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем chervin, 5 січ 2009.

 1. chervin

  chervin Новачок

  Авто:
  VW Golf plus
  Доброго дня! і з новим роком !
  шкода, що першим моїм дописом буде саме цей....
  Допоможіть!
  Машині всього навсього 4 місяці.
  Маю поліс КАСКо - франшиза 0%
  Сталося у мене ДТП. в результаті вирвав з кріплень бампер. також незначно вигнулося крило, що не було видно спочатку. тому коли я приїхав до страховиків, в їхньому протоколі цього вказано не було.
  так як з страховою у мене домовленість оплати поквартально, і СТО виставило рахунок, який є меншим, ніж повна вартість каско, ми домовилися про взаємозалік.
  Після проведених робіт з актами звернувся до страхової, вони відповіли, що за ремонт крила і заміну протитуманки платити не будуть, бо в їхньому протоколі нічого не сказано, а на фотах нічого не видно. Також це не вказано в довідці від ДАІ. тобто - кидають.
  Добре, що стару протитуманку я забрав з СТО - є доказ.
  А що підкажете робити з оплатою ремонту крила? там сума 70 грн, але принцип - кидають на рівному місці.

  Дякую
   
 2. Drapula

  Drapula Місцевий

  Авто:
  VW Cross Polo 1.4 2008
  Напиши назву страхової, щоб народ знав до кого не звертатися
  Заодно поганьбимо
   
 3. Dino_grey

  Dino_grey Місцевий

  Авто:
  VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
  Клубна карта:
  000411
  Если у тебя полная КАСКО!Правда незнаю как это зделать сейчас,но можно было зделать так!
  Просто подехать с крылом через пару дней и сказать что вышел с дому или еше где-то и в машине крыло была уже мятое!Ну и дальше хай выплачивают!!!
  У меня знакомая так и зделала!:dance2::yahoo:
   
 4. scirocco

  scirocco Аксакал

  Авто:
  VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
  Клубна карта:
  000001
  їхній протокол це фактично їхній внутрішній документ, а от фотки завжди треба робити так, щоби все видно було. В даній ситуації повинна була бути проведена експертна оцінка, яка має стати підставою для виплати. Фото, як і поверхневий огляд чи огляд ДАІ можуть показати тільки поверхневі пошкодження. Наприклад, якщо в протитуманці зламалося кріплення то жоден з тих актів не може бачити цього.

  Складна ситуація, я би в ній діяв так:

  1. Взяв в майстра, як зацікавленої до оплати особи документ про те, що в процесі відновлюваних робіт були виявлені інші пошкодження, що виникли в наслідок ЦЬОГО Ж ДТП.
  2. З цим документом звернувся би письмово до страховика з проханням компенсувати і ці пошкодження. Якщо відповідь буде негативною і не буде містити пояснень, вона може стати підставою для подання в суд за невиконання зобов'язань страховиком по договору страхування.
  3. Написав би вже нгарешті що за страховик.
   
 5. chervin

  chervin Новачок

  Авто:
  VW Golf plus
  Алекс провів уже всі ремонтні роботи. гроші я оплатив до них в касу. далі має бути взаємозарахунок платежів, тобто ту суму, що я вніс у касу алекса, мені зараховують як внесок за страхівку.
  акти я віддав у страхову. в них чорним по білому написано ремонт крила, але страховик заявляє, що вони нічого про крило не знають, тобто при перевірці машини в протокол не внесли пошкодження. і, відповідно, це моя проблема, бо я підписав протокол.
  страхову вибирав дуже легко, бо машину брав у салоні, і там акція, вибери саме ту страхову (Гарантія) і отримай знижку на сервіс 20%.
  умови у них як і у всіх.
  поки що поганого можу сказати лише те, що перед святами настрій попсували. кінцевого рішення ще немає.
  найгірше те, що якась падлюка подерла мені бампер машини, припаркованої під домом і ясно втекла. тому знов страховий випадок. :cry:
  короче, треба машину посвятити, або ще раз обмити.
   
 6. chervin

  chervin Новачок

  Авто:
  VW Golf plus
  так там побачити, що крило було вигнутим можна було при монтуванні бампера на місце. я б сам коліном вперся і "відремонтував" би його. але у алекса цей ремонт коштує 70 грн :)
   
 7. Vexler

  Vexler Аксакал

  Авто:
  Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
  а Гарантія в тебе то та, що червона чи та що зелена? Бо чув, що одна з них ще більш менш, а інша (вроді червона) вгазалі нікудишня-нічого не платить....
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)