Страхування

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем peGas, 24 бер 2007.

?

Р’Рё страхуєте РІР°С?Рµ авто?

  1. так

    54 голосів
    73,0%
  2. РЅС–

    15 голосів
    20,3%
  3. а нашо?

    5 голосів
    6,8%
  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Страхування

    Цивілка (страхування відповідальності перед третімиособами) на даний час необов*язкова. ні КУПАПом, ні ЗУ "Про дорожній рух", ні ПДР не передбачено відповідальності за відсутність такого поліса у водія.
    Корисність даної страховки-це вже інше питання, яке кроженвирішує сам для себе.
    Складати протоколи за відсутність цивілки зараз не мають права і не буде ні один гаєц такого робити, а от на понт (особливо при проходженні ТО) брати, звичайно, будуть.
    Не ведіться на розводи!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Друже, помиляєшся. Автоцивілка обов'язкова. Це зазначено у Законі України "Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів" стаття 21 та стаття 53. Також це чітко вказано в Законі України "Про дорожній рух", стаття 16частина 2, Кодексом України "Про адміністративні правопорушення" ст 126 часитина 3, у Законі України "Про міліцію" ст 11. пункт 21. та пунктом 2.1 дійсних ПДР. І кожен інспектор має право на оштрафування, це не розвод. Просто тотальних перевірок не ведеться тільки тому, що гайці не знають, як виглядає поліс і все. Контроль - справа особиста і вона може розпочатися будь-коли, наприклад, в Чернігові вже перевіряють, хоч і не тотально. Більше того, при ДТП відсутність ОЦВ може вилиться в довгу міліцейську тяганину. Тому раджу всім.
     
  3. Nike

    Nike Початківець

    Авто:
    VW Golf III 1.8 1994
    Привіт усім хто тут читає і щось робить ;) ,
    може хтось підкаже чи варто страхувати на КАСКО???
    Так як тут така справа, що авто з 94 року і багато страховиків просто за старші від 9 років не беруться...
    Трохи походив та попитав, виявляється в ТАС можна застрахувати і старшу машину, але вони пропонують страхувати все без ДТП і виходить страх. ~ 3% . А коли з ДТП то ~ 5,5%.
    Як гадаєте чи є сенс в такому страхуванні, і можливо хтось має досвід або й чув щось про ТАС (вул. Богомольця 3)
     
  4. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: Страхування

    Я наприклад страхував машину, бо придбав нову. На не щастя мав страховий випадок, незначний. Виплатили. Застрахувався в Універсальній. Найдовше - це отримання довідки про ДТП. В знайомого була спроба викрадення, страхувався в іншій компанії. Також виплатили. Але змушений був шукати канали для закриття крімінальної справи в тих самих органах. (Така процедура). Виплату він отримав, щей заробив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: Страхування

    Страхував машину в "Універсальній". Не хотів я тої страховки, але добре що мав. Бо цієї зими висунувся мені один дядечко на бусі з лівого ряду (я йшов в правому), АБС не допомогла . Такщо попав я на крило, поворотник, передній екран (телевізор в народі) ну і + робота. Робив на "Алексі" - фарбу підібрали паскудно. Чому на "Алексі" ? Я поїхав до них на дефектовку, ну і попередній рахунок по роботах привіз страховому комісару. Так він і запропонував робити в них, хоч ціни в них не з дешевих.
    Короче , роботи страхова проплатила по повній вартості (за винятком франшизи).
    Тепер на рахунок запчастин. Виявився один цікавий момент. Б/у запчастини страхова не амортизує, тобто проплачує по повній вартості. Тобто, якщо я взяв на шроті крило, і в рахунку написано "Крило ліве переднє Passat B5 б/у", то платять повністю. От такі пироги :) А якщо брати нові запчастини , то тоді нараховується амортизація. Для моєї автівки амортизація становила здається 70% !!!

    По ходу діла виникала купа суперечливих ситуацій, наприклад ціна за велика на запчастини. Але то всьо можна пережити. Ну і ще довідку з ДАЇ чекав 2 місяці. Без тої довідки грошей страхова не дасть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Думаю, що КАСКО на твою машину обійдеться надто дорого. Принаймні дорожче в порівнянні з вартістю відновлюваних робіт середньостатистичного ДТП. Сорі що згадую про ймовірність ДТП, але саме так проводять актуарні розрахунки в страхових компаніях. Краще притримай гроші собі - є БІЛЬША ймовірність, що ти їх зекономиш. Тобто теоретично це 70% ймовірності, що ти не потрапиш в дтп чи машина буде викрадена, десь 28% ймовірності, що щось може пошкодити твою машину, але та сума, яку ти не стратив на страховку буде достатньою для ремонту твого авто і тільки 2% на те, що КАСКО придастся. Іншими словами ти вкладаєш в лохотрон, де ймовірність виграти всього лиш 2%. Може доречніше купити лоторею? ;)

    Тим не менше, якщо хочеш застрахуватися - купуй нашу картку (30 грн), зекономиш понад 100$.
     
  7. Nike

    Nike Початківець

    Авто:
    VW Golf III 1.8 1994
    Вдячний за поради, бо зараз й справді шукаю в цьому усьому істину... :?: "якщо вона там є" :roll:

    А про лоторею я подумаю :grin: - може й справді щось виграю! Сподіваюся, бо хочеться щось гарненьке для Гольфа зробити (і за чудову пораду по виграшу виставити не забуду :smile: ).

    Щодо "Тим не менше, якщо хочеш застрахуватися - купуй нашу картку (30 грн).." я з радістю якщо це допоможе мені ;-) , бо дармових грошей не маю нажаль.
    А що у картку входить? Вона цивілку покриває??

    І якщо все буде добре, то звісно ж придбаю її в хороших людей із задоволенням :-D . А коли її можна буде взяти тоді? Наступного клубного з'їзду (якщо не помиляюся 4-го травня)?
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Страхування


    я б не радив грати в лотерею, краще гроші в банк покласти, або акції купити
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування


    Щодо подяки - під постами є кнопки задяки яким можна подякувати кожному, а щодо картки, думаю, варто придбати в будь-якому разі, оскільки число партнерів суттєво зросло і вона окуповується вже при одній-двох покупках чи послугах. Цивілку, звісно, покриває. До речі, на цивілці вартість картки вже окупиться, оскільки знижка буде більша ніж 30 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Шльома

    Шльома Початківець

    Авто:
    Mazda3 2.0
    Відповідь: Страхування

    Нарід, підкажіть будь-ласка, чи варто брати КАСКО для свого гольфа. А також, як це робиться і де придбати цивілку.
    Наперед вдячний і перепрошую за дурні питання.
     
  11. Nike

    Nike Початківець

    Авто:
    VW Golf III 1.8 1994
    Відповідь: Страхування

    Я так розумію, що це питання вирішує кожен для себе особисто виходячи зі своїх умов (умов використання, зберігання і т.д.) та описаної тут інформації.
    Щодо цивілки, то напевне й справді одним з найліпших варіантів - це взяти в її у "Своїх" :smile: , тобто Страхова компанія "Універсальна" (www.universalna.com , Усі види страхування , Львів, вул Тургенєва 65)
    так як тут діє << Дисконтна програма VW Клубу >> (я тільки но збираюся туди)

    На сайті я знайшов, що невдовзі клубну карту можна буде придбати і у магазині "Автостоп" на вул. Науковій, це вже? чи ні? (бо картки ще не маю :cry: , і це найближче до мене)
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Чи варто - читай вище, цивілка робиться просто - купуєш картку в "Євромоторі" на Тургенєва, 63, переходиш дорогу, і страхуєшся на Тургенєва 65.

    Єдине, що попрошу - уважно ознайомитися з правилами дії нашого дисконту, що можна знайти на головній сторінці сайту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Страхування

    А хтось страхував коли небудь в Оранті??? Що можна сказати???
     
  14. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Страхування

    ти маркетингом займаєшся чи хочеш почути рекомендації?
    Оранта - гарно звучить :grin:
    страхують гарно ;-)
     
  15. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Страхування

    наш клуб страхується в універсальній :)
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Не факт. В цій компанії у нас знижки, але то не означає, що інші компанії не захочуть з нами працювати. Моя думка про Оранту:

    + в ОЦВ (цивілці) від Оранти збільшена страхова сума (хоча з точки зору етики і юриспунденції це не зовсім порядно сума обмежена Законом про ОЦВВТЗ). Правда, це не означає, що вам хтось даватиме додаткові гроші, просто буде меншим попандос, якщо з вини власника страховки буде завдано збитків на суму, більшу ніж 25500 кожному учаснику руху.
    - чув про факти невиплати чи то недоплати, це здається можна знайти в інтернеті.
     
  17. Vasil

    Vasil Початківець

    Авто:
    VW Caddy SDI 1.9 1999
    Відповідь: Страхування

    в мене було два випадки
    за другий раз прийшлось доплатити свої гроші бо в мене не врахований якийсь пункт
    головне ремонтувати де вони радять
     
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Страхування

    та то я просто так :)))
     
  19. Alter

    Alter Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1990
    Відповідь: Страхування

    нарахунок цивілки - штрафи ніби відсунули до 1 січня...сорока на хвості принесла
    хтось в курсі?
     
  20. 4rest

    4rest Початківець

    Авто:
    VW Golf II 1.3 інжектор 1988
    Відповідь: Страхування

    привіти

    сорока напевне туцт прочитала :)
    http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=535
    ...
    З метою забезпечення всіх власників наземних транспортних засобів, які уклали договір страхування спеціальними знаками, Урядом України ухвалене рішення про посилення контролю за наявністю у водіїв діючого договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів з 1 січня 2008 року.
    ;)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)