Страхування

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем peGas, 24 бер 2007.

?

Р’Рё страхуєте РІР°С?Рµ авто?

  1. так

    54 голосів
    73,0%
  2. РЅС–

    15 голосів
    20,3%
  3. а нашо?

    5 голосів
    6,8%
  1. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Страхування

    До серпня - це останній термін до якого ще не будуть штафувати. А загалом цивілка буде обовязквою з нового року.
     
  2. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Страхування

    До якого серпня??? :shock:


    О, то вже правильно ти написав, що з першого січня цивілка буде обов'язковою, я вам навіть більше скажу: дайці матимуть право зупинити ваш автомобіль, якщо на лобовому склі в правому верхньому куті не буде такої жовтенької картонки(типу талона ТО).
    На рахунок питання, яке задав Rostyk: я свою цивілку вирахував з точністю до копійки тут: http://www.universalna.com/ukr/insurance/transport/liability_trans/calculator/
    Після того як порахуєш на тому калькуляторі вартість цивілки, роздрукуй ті розрахунки і з ними йди в "Універсальну". Мене пробували "трошки" намахати, но я не дався, показав їм ті розрахунки і вони погодилися. 8)
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    усі умови та дані вказані у розділі "партнери"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Страхування

    До серпня 2008 року!!!!!! А Обовязкова з Січня 2008!

    Причому майте на увазі, якшо страховки стануть обовязковими - то вони зразу подорожчають!
     
  5. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Страхування

    До серпня 2008 року не обов'язкова, але обов'язкова з січня 2008. Де логіка, я ніх. не розумію?
     
  6. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Страхування

    Я страхувався в "Універсальній" на Тургєнєва. Цивілка без франшизи для членів VW клубу, але заявлену на нашому сайті знижку 15% не дали. Брав на шість місяців, вийшло щось 74 гривні.
     
  7. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Страхування

    Обясняю: Страховка буде обовязкова з січня 2008, но їздити без неї можна буде ще до серпня 2008, но вже з серпня 2008 року будуть платити штрафи ті хто страховки ще не має. Мені здається що наші даїшники будуть збивати штрави раніше ніж серпень,100%-нажитися захочуть!!!!!
     
  8. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Страхування

    Звідки така інформація?
     
  9. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Страхування

    Вмене хороший друг працюэ в автосалоні, він і знає тих страховщиків, от і ділиться зі мною всякою інформацією.......
    П.С. Я машину тільки не давно купив, само собою що хочу її застрахувати, но після балачок з дружбаном я все більше починаю вагатися, мій "літак" не такий аж новий щоб робити КАСКО, тому зроблю тільки цивілку - і то задля того тільки, щоб не платити штрафи даїшникам. Мужики, по словах мого дружбана, відшкодування, чи як воно там правельно називається, відбувається тільки тоді якщо в тій чи іншій страховій компанії є якісь "крюки", одним словом потрібно мати "волохаті руки і широкі плечі". Бо якщо в страх. комп. приходить проста людина "з вулиці" їй тяжко буде щось самій потім доказати. Страховики не вижилиб якщо б кожній постраждавшій строні платилиб гроші, тому і стараються шукати різні методи не платити, виж прекрасно знаєте як наш простий народ обізнаний з законодавством. "За бугром" - страховка це сила, а внас - це розвод настоящий (переважно більшість компаній). Навіть взяти "ту обовязковість цивілки" - я нарахував вже дві сторони які на тому "наживуться" - це саміж строховики, і даїшники, но це тільки спочатку, а якщо копнути глибше..... Можливо ця "обовязковість" і повинна бути, бо в більшості країн так і є, но в нашій країні нічого не робиться так щоб комусь це не було вигідно......!
     
  10. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Страхування

    Послухай друже, ти вдумуєшся в зміст своїх слів:
    Якщо по твоїй "достовірній" інформації їздити без страховки можна до серпня 2008, то яка вона тоді обов'язкова???



    А ти не вагайся, бо твою машину ітак ніхто не застрахує.(страхують машини на КАСКО до 10 років).
     
  11. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    Якщо цікавить страхування (не тільки авто) можете звертатися
    роб.тел/факс2949454 моб 80673414677 Олег (це особисто мій номер)
    повна консультація, доставка полісів по Львову безкоштовна

    Знижка гарантована для всіх (просто повідомляєте що це ви прочитали на сайті "Volkswagen Клуб ", стартуєм з 5:wacko:
     
  12. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Страхування

    Пояснюю ще раз - по законодавству обовязковість настає з січня 2008 року, но штрафувати зможуть по закону з серпня 2008, а до серпня бійдешся тільки попередженням (Но наші менти підроскажуть нашому "обізнаному" народові і той буде платити стільки скільки скажуть..!). Та що ви не знаєте наш украйонський народ - "та я не знав, та я не чув, а чого я маю...., а вмене грошей не має.....!!!!!!"


    А на рахунок КАСКО для свого літака - я добре знаю що його на мій літачок старенький вже ніхто не дасть. Вономені нафіг не потрібно, обійдуся цивілкую.
     
  13. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Страхування

    Нє Ромко, ти мене дивуєш. Як можна з такою легкістю і наполегливістю доказувати повну х.йню? Не вводь людей в оману такими дурницями про які ти пишеш. Вже навіть на сьогоднішній день законодавством передбачена відповідальність за відсутність поліса ОЦВ і інспектор ДАІ може навіть сьогодні тебе оштрафувати за це на 17 грн!!! А з першого січня штраф взагалі мають збільшити у п'ять раз, а ти пишеш про якесь попередження і серпень 2008-го.
    P.S. Перед тим як щось писати, треба перевірити з достовірних джерел чи та інформація, якою ти володієш, відповідає дійсності!!!
     
  14. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Страхування

    Десь читав шо страхові компанії в Україні виплачують тільки 20%!!! внесків, а за кордоном цей показник досягає 100%. Дохід в наших зашкалює, а ти говориш було б не невигідно.

    На рахунок строків і обов'язковості цивілки: хто цього року проходив ТО то знає шо мати поліс ОЦВ треба обов'язково, хто не мав їм з задоволенням виписували прямо в ДАІ, а з 1 січня будуть контролювати ніявність стікерів.

    http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=8645
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Логічно, бо 15% це на каско. І взагалі, заплптавши 300 грн, ти економиш по 500 грн на кожному ДТП плюс за тебе покривають збитки, і тобі ще мало?


    Чувак, у клубу вже давно 15-процентна знижка. Ти з якої планети?

    ПС Цивілка справді вже обовязкова. З 1997 року.
     
  16. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Страхування

    Взагалі то, я нікому нічого не доказую, а просто ділюся інформацією, ту яку чув. На рахунок обовязковості страховки - такий варіан проканає тільки за "бугром", бо там без неї навіть "плюноти" страшно. А внас - живуть за принципом: хочеш-робиш, хочеш-ні, кому як вигідно. На рахунок штрафів - внас мент може навіть і до стовпа домахатися - і той заплатить...! На рахунок попередження, перевірено на власному досвіді: зупинили мене на Пасічній, просто перевірети документи, і коли даїшник віддавав мені документи запитав чи вмене є страховка, нажаль ще пока не має, так він просто попередив про то, про що я писав вище, і я йому нічого не платив, не було за що, тай і не збирався "не заслинеться дядько..., просто так платити !" От і написав про це, а ви зразу х..ю говориш, людей дуриш, люди роблять як їм вигідно і як зручно.
    На рахунок того що наші компанії виплачують тільки 20% - це правда, і то що дохід зашкалює - і це правда, но як важно вибити навіть тих 20% - питання чому? Та тому - якщо можна не платити, той і не будуть платити, навіть якщо дохід зашкалить три рази. Виживають вони за рахунок того що платять тільки тих 20%, я хотів би на них подивитися коли б вони платили всі 100%, і скільки тих компаній булоб тоді!
    Мені подобається цей абзацик :"Это уже не первая попытка внедрить тотальный контроль за наличием полиса ОСАГО, которого добиваются страховики."- таке враження що страховики з даїшниками змовились. Впринципі в нашій країні нічого стабільного ніколи не було і не буде принаймі ще років 50, поживемо-побачимо, можливо вони до серпня ще щось придумають і впровадять...
     
  17. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    Я з планети яка може вам дати знижку на КАСКО 17%
     
  18. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Страхування

    шановний вітамін ан будьласка якшо вам не тяжно порахуйте мені каско ну і цивілку для мене. стаж водіння 7років дтп жодного штрафів нема на машині тільки я їзджу Авто: поло 98р 1.4л
     
  19. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Страхування

    Ставки зростають. Орест давай 17,5% знижки може людина розщедриться і на 20% знижки!!!!!!!!
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Каско - це страхування, тариф якого визначає сам страховик. Тому тут може бути хоч 50%, але від космічного базового тарифу. Хоча підхід інтригує, що свідчить, що людина таки з нашої планети :). Не виключено, навіть, що Vitamin переб'є наші тарифи. Для початку чекаємо цифр на базовий тариф каско а також дуже цікавлять можливі умови по цивілці.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)