Страхування

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем peGas, 24 бер 2007.

?

Р’Рё страхуєте РІР°С?Рµ авто?

  1. так

    54 голосів
    73,0%
  2. РЅС–

    15 голосів
    20,3%
  3. а нашо?

    5 голосів
    6,8%
  1. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Страхування

    Ок. Тоді скажи, кіко буде коштувати ЦВ, якщо мотор буде 1599 і якщо мотор буде 1600. Я то до чого. У ФВ не було моторів, які б точно дорівнювали 1600 кубікам, є тіко менше, ніж 1600. А у Техпаспорті прописано 1600. От і цінник зразу "взлітає". :-(
     
  2. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    Для мотора 1599 і мотора 1600 ЦВ коштуватиме одинаково (залежно від стажу водія і місця реєстрації).
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Ви впевнені, що цим не порушуєте законодавство?
     
  4. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Страхування

    +1. Тому що при ЦВ сітка тарифів різниться на мотор 1599 відносно 1600 і та різниця дуже велика!!!
     
  5. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    ТАК!

    Бо мотори реально менше, ніж 1600 чи 2000
     
  6. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Страхування

    Я тебе прошу, УВАЖНО ПЕРЕЧИТАЙ ЗАКОНОДАВСТВО і ТАРИФИ ЦВ!!! А потім спробуй ще раз відповісти на попередні питання.
    Я з ЦВ і відмінністю тарифів для мотора 1599 і 1600 стикнувся НАЖИВО!!! А ти як на мене, маєш тіко приблизну уяву про страхування ЦВ. Я задав тобі конкретне питання. Зроби розрахунок кіко буде коштувати страховка ЦВ при моторах 1599 і при 1600. Інші умови у цієї страховки будуть абсолютно однакові!!!(стаж водія і місце реєстрації автівки та інше). Я хочу почути цифри кіко коштуватиме такі варіанти!!!

    Додано через 24 хвилини
    Відповідь у мене така, згідно нашого законодавства:
    До 1600 куб - 206,96 грн(тобто 1599)
    Від 1600 куб - 274,00 грн
    Строк - 1 рік
    Стаж - від 1-10 років
    Місто від 1 000 000 - 500 000
    Фізична особа
    Тип угоди - 1-2 чоловіка
    Цікаво почути твої ціни.
     
  7. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    До 1600(включно). Дана СК по цьому принципу страхує всю Україну.

    http://generali.garant.ua/?view=online_pcv
     
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Страхування

    Де на тобою вказанному сайті написано, що 1600 включно??? Там чітко прописано ДО 1600 куб. Ніяких слів про включно - НЕМА!!!
     
  9. Res

    Res Початківець

    Авто:
    Golf 3 VR6
    Відповідь: Страхування

    Батьки застрахували своє авто(нове в кредит). В лобове попав камінчик. Через тиждень в офісі сфоткали, а ще через тиждень виплатили частину грошей (здається 3600 з 4650 гривень) а решту після встановлення скла... На скляні вироби - 0% франшиза. При такій вартості деталей, навіть не шкода тих грошей на страхівку, хоча вона теж не дешева :sad:
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    так повинні правцювати всі страховики в країні. Назву - в студію!

    Додано через 1 хвилину
    я теж не помітив. Та і не сподівався, адже це - пряме порушення Закону про ОСЦВВ
     
  11. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    Точно скажу, тих кого ми так страхуємо в суд не покличуть(по порушення Закону про ОСЦВВ), просто вони
    економлять гроші.
     
  12. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Страхування

    Це вони не окономлять гроші, а ви порушуєте чинне законодавство. І таким чином підставляєте своїх клієнтів!!! І не доведи господь, якщо то ненароком вспливе!!!
     
  13. VITAMIN

    VITAMIN Початківець

    Авто:
    VW
    Відповідь: Страхування

    По каско у нас хороші умови по викраденю.
    Тобто не має обмежань де і коли можна паркувати авто

    Додано через 5 хвилин
    Вас можу застрахувати "по закону"
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Якщо ви маєте хоч близьку причетність до страхової освіти, повинні знати, що незаконно оформлена страховка не підлягає виплаті. Тут ви стверджуєте, що незаконно страхуєте громадян. З цього можна зробити висновок, що у вас не буде підстав виплачувати. І навіть якщо ви чесні, і виплатите "не по закону" може статися випадок (невстановлений учасник ДТП, пільгові категорії ітд), коли за вас повинно виплачувати МТСБУ, а ця структура ніколи не піде на виплату за неправильно оформленим полісом. Виходить підстава клієнтів. І ще один варіант. Держфінпослуг дізнається про ваші незаконні знижки (хоча б через цей форум) і забирає у вас ліцензію. Тоді ви підставляєте не тільки тих, кому пропонуєте "знижку" але і взагалі всіх своїх клієнтів.

    А ще - цей форум не для реклами протизаконних послуг.
     
  15. Res

    Res Початківець

    Авто:
    Golf 3 VR6
    Відповідь: Страхування

    to sirocco
    Страхова компанія чи то група компаній Украінська, на початках здавалась якоюсь лівою конторою, але після інциденту "зауважав":)
     
  16. Maryana

    Maryana Початківець

    Авто:
    Subaru Forester
    Відповідь: Страхування

    кому потрібна страховка??
     
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Страхування

    тепер нікому, ніхто за неї не пиняє, акція закінчена.
     
  18. Maryana

    Maryana Початківець

    Авто:
    Subaru Forester
    Відповідь: Страхування

    я не кожу про те чи зупиняють чи ні, я говорю про те,що ти будеш спокійніший за себе і машину. сумніваюсь що коли станеться не дай Бог страховий випадок, тобі так легко буде витягнути з кишені купу грошей і просто подарувати якійсь чужій людині
     
  19. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Відповідь: Страхування

    А я сумніваюся що страхова кантора так скоро витягне зі своєї "кишені" і віддасть її постраждалому. Всеодно до чогось таки докопаються і скажуть плати зі своєї кишені. Чув неодноразовий випадок як ходять по пів а той більше року до сраховиків за грошима, а ті кожен раз знаходять відмазки.
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Страхування

    То вже не твої проблеми а того в кого ти вїхав. Інша справа конєчно якщо ти ходиш по ту страховку.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)