Страхування

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем peGas, 24 бер 2007.

?

Р’Рё страхуєте РІР°С?Рµ авто?

  1. так

    54 голосів
    73,0%
  2. РЅС–

    15 голосів
    20,3%
  3. а нашо?

    5 голосів
    6,8%
  1. Maryana

    Maryana Початківець

    Авто:
    Subaru Forester
    Відповідь: Страхування

    сумніваєшся , бо ніколи спм з таким не стикався. я не сперечаюсь,що є страхові які просто наживаються, тому, вибираючи страхову компанію, треба насамперед дивитись на її репутацію і її імідж
     
  2. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Відповідь: Страхування

    А що ти пропонуєш, яку страхову компанію??
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    прошу описати детальніше вісі умови, в іншому випадку пост може бути сприйнятим як реклама.
     
  4. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Страхування

    Спам.
    у мене авто застраховена прошу не розсилати пропозиції страховки шановна Maryana, мені мусору непотрібно у моєму ПП.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Maryana, мушу сказати, що з наступним пп з рекламною пропозицією ви будете забанені.
     
  6. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Страхування

    Шоби не створювати нової гілки питаю тут.
    Така ситуація я нещодавно оформив ОЦВ (3 тип 1-2 особи). Тобто угода поширюєть тільки на мене і на мій автомобіль.
    Але на днях моя дружина виявила палке бажання навчитись їздити отримати права і їздити самостійно. Отож таке питання, чи можливо змінити достроково тип угоди страхування припустімо на 1 тип, скільки це коштів потягне (чи можна просто доплатити різницю) і яка процедура.

    З.І. ОЦВ оформлена в СК "Універсальна".
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Потрібно піти в "Універсальну", розірвати наявний поліс, вони повернуть залишок (з розрахунку на процент днів дії полісу, що залишилися, тобто, якщо поліс річний, а минуло півроку - повернуть 50:wacko: Далі треба укласти новий поліс, куди вдже вписати жінку. Процедура проста, там все покажуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Страхування

    В Універсальній точно можна, але по грошах між тими розірваннями і поновому складаннями зєкономиш гривень 20.Зроби краще нову страховку на жінку.Цікавий приклад -хотів продавати авто і зробив страхівку на пів року, з клубною картою заплатив 191гр 80 коп, на рік страхівка коштує 240 грив., зекономив аж 50 грив., за пів року машину передумав продавати взяв знову вже на рік, заплатив 240грив і відповідно втратив зєкономлених 50грив + сратив пів дня на ті процедури. Мораль- маєте машину на двох і жінку з правами робіть страхівку відразу на обох і мінімум на рік навіть якщо плануєте скоро продавати авто.
     
  9. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Страхування

    я брав страхівку на рік 240 грн тепер беручи таку ж страхівку для дружини попаду в 328 (стаж водіння 0). ото ж 568, а якщо ж розривати і наново складати я попаду в 328 (1 тип). Так шо різниця імхо таки є :)
     
  10. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    Відповідь: Страхування

    то в якій канторі? Універсальна?

    Додано через 2 хвилини
    сорі, кнопки попутав...
    а то про яку кантору мова йде? про універсальну компанію??? чи інша страхова?

    Додано через 9 хвилин
    застрахував цивілку на початку року. в кредо класік. знайомі на себе одіяло потягнули. а так як ціна всюди майже лднакова - поступив не по українськи, зробив знайомим показник, навіть 20 гривень скинули...
    оправдала себе вже. з макдональдзу з парковки (біля ЦУМу) виїзджав в вечірній час, фієсту нову легесенько збоку ледь торкнувся. то він там понти ганяв купу рублів захотів але проблеми всі взяли на себе страхова кантора. я і забув, що таке було. і ті царапиши я би попав на долярів 100, тобто тих 250 гривень вже себе оправдали в такій мелочній ситуації.... а час нині у Льові і дійсно.....
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    Всюди. Ціна ОЦВ регулюється законодавством. Тому компанію треба вибирати в першу чергу за надійністю. Власне за відгуками по цьому параметрі, як я чув, можу порадити AXA Ukraine.
     
  12. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Страхування

    Свіжа інфа по Універсальній-
    1 погана, клубні картки там вже не діють
    2 добра, 0 франшиза дається всім хто страхує
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Страхування

    1. Клубні картки там діють як і діяли, прошу не дезінформовувати.
    2. 0 франшиза актуальна тільки на ОЦВ, а по нашій прогамі діють і інші види страхування. Та і "новині" цій понад рік вже...
     
  14. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Страхування

    Уточню, робив тільки цивілку.

    І машина страхується переважно на рік, оскільки про це почув зараз, а срахувався рік тому, тоді вписували номер карти в особливі примітки, тому для мене це і була новина і думаю я не один такий.
    А на що і які ще види страхування діє карта,питався в менеджера, той прикинувся шлангом, каже "вже не діє"( сидить як зайти то на право в куті)


    Тут не моя вина, я за клубну карту і програми лояльності за обома руками.
     
  15. Alima

    Alima Новачок

    Авто:
    VW Lupo
    Відповідь: Страхування

    колеги, підкажіть, будь ласка, як розрахувати вартість цивілки?
     
  16. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    до кого звертатись за знижку у страховій Універсальна.
    зараз дружина оформляє цивілку, це можна і на городоцькій робити? навпроти цинку є відділення.
    ?????
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    на городоцькій ні, треба йти в головний офіс на Тургенєва
    Знижку на цивілку уже давно не дають, щось пов"язано із антидемпінговим законодавством (цивілка у всіх СК повинна коштувати однаково). Натомість для нас (по клубній карті) там нульова франшиза.
     
  18. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Останній раз (серпень 2008) мені там казали, що в них для всіх тепер 0 франшиза...
     
  19. Torry

    Torry Початківець

    Авто:
    Ракета
    Це точно, знижку на дають через те, що СК самі занизили вартість страхових полісів, після чого прийшла криза і вони опинилися по вуха в лайні, так от як СК Страхові Традиції, КАСКО чи Інкомстрах, усі 3 вже давно без ліцензії, і це ще не кінець.
     
  20. Avto-off

    Avto-off Новачок

    Авто:
    Opel Astra
    В сьогодонішній час наявність ліцензії ще не означає. що та чи інша страхова компанія себе добре почуває....як на мене, зараз стати банкротом може практично будь-яка страхова компанія...якщо на ринку і залишились надійні - то від сили штук 5-10, не більше - імхо
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)