Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем zippo, 14 лип 2007.

  1. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Я думаю, Зиппо саме параплани і мав на увазі, оскільки парашутний сезон в нас вже закрили, чекаємо весни. А в небо тягне.
    Я б теж з задоволенням приєднався. Є деякий досвід керування парашутом-крилом.
     
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    незнаю пацани я б ніколи не спромігся, хіба би хто мене скинув з літака.
     
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    можем помогти, а там-думаю сподобаєця.
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    добряк человек.
     
  5. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    ВАШІ ВРАЖЕННЯ ПІСЛЯ СТРИБКА
    [​IMG]
    Для тих, хто ще вагається стрибати з парашутом чи ні, подаю як приклад плакат, на якому пишуть ті люди, які вже стрибнули і взнали, що це таке. Що з цього вийшло можна прочитати ТУТ
     
  6. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    З цієї п'ятниці (01.02.2008) в маршрутках Львову № 22, 6, 24, 28 почали показувати наше парашутне видео. Почали з кліпа "На мотор". Хто шо знає про це або чув пишіть в нас або тут.
     
  7. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Збори парашутистів 03.04.08

    03.04.08 в 18:00 у відомому місці, у клубі на Левицького 84 відбудуться офіційні збори парашутистів (як спортсменів і тих, хто вже стрибав, так і потенційних парашутистів, тобто першоразників). На зборах повинна бути оприлюднена інформація про заняття, відкриття сезону і т.д. Бажаючих багато, тому ті, хто прийде на збори, будуть мати приоритет в здійсненні стрибків. Можливо, що заняття відбудуться в цей же день, тому бажано приходити у відповідному взутті. Також про всяк випадок рекомендую взяти паспорта, а спортсменам парашутні книжки та інші супутні папірці.

    детальніше
     
  8. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    На відміну від парашутистів я вже відкрив сезон в Шопках, було вітряно но класно!!!!!
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Це що за спорт такий?!
     
  10. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Взагалі-то, ми для себе відкрили сезон трохи раніше: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=256
    Парапланеризм.
     
  11. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Здоровенькі були.
    Раз зезон в Цуневі вже відкритий, то не підскажеш які ціни на цей сезон, а саме:
    1-й стрибок + страховка +(може ще щось добавилось) = ?
    Також 2-й і 3-й стрибки - ?
    І скільки буде коштувати стрибок без попередньої підготовки (приїхав на аеродром і пригнув, само собою перед тим заплатив) - ?
    Також які парашутні системи будуть використовуватися цього сесону в клубі - ?
    Ну і саме головне, скільки коштує хвилина польоту на ЯК-52А і ЯК-18Т, як в пілотоажну зону -? ,так і по маршруту - ? Чи будуть можливо ще якісь літаки крім Яків - ?
     
  12. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Є в мене підозра, шо для перших стрибків старі добрі Д5...
     
  13. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    парашут це супер! стрибав 1 раз, десять років тому, а спогадів--до кінця життя стане....
     
  14. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    То мабудь тоді коли один з крилатих "Анів" погано полетів? ;)
     
  15. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Стрибав справді з АН-2... добровільно, АН летів нормально!

    Ех... не наступайте на мозолі... досі душа за небом і АНами плаче....
     
  16. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    А "Дубки", "Утешки" - що вже відслужили своє? Я так зрозумів що без своєї техніки в клуб не має чого йти, бо як ти сам розумієш, вільного падіння з Д5 ти не відчуєш, а відчути просто політ під куполом можна і в Шопках, це і дешевше і ні від кого не залежищ, ну окрім погоди. Шкода мужики, що єдиний у області такий заклад як АСК починає "загинатися", ще рік-два і навіть тих Д5 не стане, тай тренерів які моглиб чогось навчити я так зрозумів вже давно там не має.
    А що там на рахунок цін?

    Додано через 47 хвилин
    А "Дубки", "Утешки" - що вже відслужили своє? Я так зрозумів що без своєї техніки в клуб не має чого йти, бо як ти сам розумієш, вільного падіння з Д5 ти не відчуєш, а відчути просто політ під куполом можна і в Шопках, це і дешевше і ні від кого не залежищ, ну окрім погоди. Шкода мужики, що єдиний у області такий заклад як АСК починає "загинатися", ще рік-два і навіть тих Д5 не стане, тай тренерів які моглиб чогось навчити я так зрозумів вже давно там не має.
    А що там на рахунок цін?
     
  17. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Ну що шановні небонири, сезон у Львівському АСК офіційно відкрито. В суботу здійснено три підйоми. Всі стрибнули, всі щасливі, навіть був один "відказник" і то сказав "добре, що я не стрибнув" ги-ги. Неділя для стрибунів пройшла на землі, задував вітерець ~10-15 м/с. Як завжди фотки з відкриття сезону.
    Також з'явилися перші "перли" на новому плкаті ВАШІ ВРАЖЕННЯ ПІСЛЯ СТРИБКА.

    Додано через 4 хвилини
    Ти правий. Ше рік і піпец.

    ЦІНИ НА СТРИБКИ сезон 2008 :eek:

    перший стрибок 200 грн + 20 грн за начитку інструктажу + 9 грн мінімальна страховка
    другий стрибок 190 грн ------ ------ ------ ------- + 9 грн мінімальна страховка
    третій стрибок 180 грн ------ ------ ------ ------- + 9 грн мінімальна страховка

    всі подальші стрибки по 180+9 грн
     
  18. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Та ну на.... такі ціни, з дорогою і якимось кормом получається коло 250 грн., там в АСК що подуріли, звідки вони такі ціни беруть, яке обгрунтування такої ціни, zippo - та на такій техніці щей за такі гроші, пошліть їх всіх там....., хочаб техніка була нормальною, булоб пару нормальних толкових інструкторів і саме головне щоб ставлення до спортсменів було якесь...., я так зрозумів що з тих давніх часів практично нічого в клубі не помінялося, клуб опускається все нище і нище, за людей не думає (спортсменів як постійних так і одноразників), за техніку також не думають, ще чучуть і останній Д5-й поорвуть на труси, а "Антоху" здатуть на жилізо, одному вже прийшов кирдик. Це було зрозуміло вже давно що начальство клубу просто висмоктує останні гроші з клубу, а потім пустить то все не чотири сторони, і збудиться тоді давня мрія місцевих (Цунівських) аборигенів - поорають вони наше поле і засадять тма якийсь буряк......., і лишиться тільки одна назва про Цунівський аеродром і Львівський АСК
    Зіппо, самий оптимальний варіант для людей які хочуть час від часу "нюхати хмари" перекучувати в Шопки, це саме на мою думку оптимальне рішення, вплані грошей, дороги і без дурноватої залежності всяких клубів, Ровно далеко, Київ ще дальше, також я не думаю що більшість парашутистів перейдуть в авіа ланку, там ще більші ціни і свої заморочки....
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Забімбали вже ті парашутисти!:diablo:
    Одного вже з комета знімали
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Звідки?
    Дивно, мені навпаки страшно погоджуватися, занадто дешево виглядає...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)