Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем zippo, 14 лип 2007.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    з комина :)
     
  2. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Мій колєга минулого року пригав в червні, короче півтора місяця потім на витяжці пролежав :)
     
  3. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    я якраз там і пригав... шалено задоволений з цього ))))))

    нарікань і зауважень до аеродрому і команди -- жодного.

    [​IMG]

    [​IMG]

    кому страшно -- придумає маССу оправдань... ал ЦЕ! варто спробувати, а потім філософствувати...
     
    Останнє редагування: 2 чер 2010
  4. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Мій колега по роботі Тарас також перший раз стрибав з парашутом, валявся потім вдома довший час.
     
  5. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Блін, а якраз думав коли потеплішає собі попробувати. Але від таких коментарів mixonoff'a і Андріана прийдеться ще думати ... :sad:

    Знаю шо у Львові є декілька контор які пропонуються такі послуги АСК, Скай-Груп.
    Хтось порадить яку вибрати?
     
  6. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    очевидно вони так "прослухали" інструктаж (((((
    і особливо "РЕТЕЛЬНО" відтренували приземлення на стенді...

    моє приземлення було дуже екстримальним (дуже вітряна погода) але викрутився. Іінструктаж (який був проведений перед стрибком) був відтренований гарно, до автоматизму. Тому я умудрився успішно приземлитись (на дубку! майже не управляємому парашюті) між мангалом, літаком, який прогрівав мотор, високовольтною лінією передач, бочкою з бетонними плитами, і будинком адміністрацїї, а навколо півмісяцем ліс...

    це все тому -- що мені було ДУЖЕ ТРЕБА м'яко сісти... ну і я завчив урок/тренування ))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Ви ще візьміть до уваги той факт, що не всіх беруть у аеромобільні війська! Це зумовлено тим, що у декого присутня така річ як "плоскостопія" - яка відіграє чималу роль у приземленні.
     
  8. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Для першого разу в принципі великої різниці немає, але на випадок, що в вас з'явиться бажання стрибати і вчитись далі, краще було б вибрати Скай-Груп.
     
  9. Стрибки

    Стрибки Новачок

    Авто:
    +
    Відповіді на свої запитання стосовно виконання стрибків з парашутом Ви зможете знайти в організаторів: http://www.sky-group.org.ua/
     
  10. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Знайомий стрибав, теж невдало приземлився, трошки ногу не так поставив і підвернув. Але увесь кайф від стрибка перекривав усі болячки ))
    Казав якщо робити усе правильно як на інструктажі говорять, то 100% приземлишся нормально без наслідків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lesia Petrenko

    Lesia Petrenko Новачок

    Авто:
    ще нема...
    Дуже хочу попробувати на параплані політати.. Стільки вже думаю про це, але щось ніяк. Схоже це не дешево - вчитись. Якщо пропозиція за ці роки не змінилась - з радістю спробувала б. Хочу літати на параплані! :girl_angel: olenalesia(собака)gmail.com
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Може краще на спортивному літачку? Я знаю де такий можна поюзати ;)
     
  13. Andrjxa12

    Andrjxa12 Початківець

    Авто:
    vw vento
    хочу з парашута стрибнути,що для того потрібно ,але я перший раз ...нарахунок теорії то довгО?!а і стрибки у львові чи в городку?
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Парашут... літак, або гелікоптер..... може бути гора Арарат ну на крайняк Пікуй.... як нема парашута і літака то може підійти парасоля і драбина .. ну і ще копиця сіна... сіно краще городоцьке - мягше.
     
    Останнє редагування: 21 сер 2012
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Під Городком у Цуневі. Теорія 1,5 - 2 години інструктажу. Далі в літак і стрибаєш з 900 м.
    Вага не має бути меншою 45кг. Якщо мав травми нижніх кінцівок які про себе періодично нагадують то добре подумай бо приземлення травматичні з вірогідністю 1/50, в основному через розхлябаність і безвідповідальність при підготовці парашутиста.
    Доречі не "з парашута", а "з парашутом" :)
    Мякої посадки.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)