Українські права за кордоном

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 3 жов 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    В мене ім"я і прізвище транслітеровані на правах
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А ті хто перевіряти будуть, вони будуть знати що та графа саме прізвище чи імя? Отож бо. Вони як не впевнені то розбиратися не стануть, скажуть - ходи пішки.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    [​IMG]
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    І, в якій з тих 5и стрічок є Імя? ;)
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    У Мартіні буде паспорт при собі, з яким все мож буде звірити, чи ви думаєте, що там в поліції повні дибіли :) ?
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну, якщо до поліції вже дійде то і паспорт і всі інші доки перевірятимуть.
    А що стосується рентала, то чувіха яка сидить за прилавком, як не зможе розібратися то пошле тебе пішки ходити, бо в неї є інструкція вписувати в контракт дані з прав а не з паспорта, якщо їй влом буде розбиратися де там ім'я а де номер прав, то як завжди вона легко скаже що "ті права тут не дійсні і ходи пішки", а у тебе буде один вибір а бо ставати в позу і щось доказувати махаючи паспортом чи просто згодитися бути пішоходом.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А хто робив міжнародні права? Поділіться досвідом
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А є такі?
    Я зробив звичайні пластикові і ніби вони і є міжнародними (поки проблем за кордоном з ними ще не було ніяких), чи є якісь спеціальні "міжнародні", типу на яких пише різними мовами включаючи ктайську?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Є українські права нового зразка, пластикові. Вони в більшості випадків канають, хоча також є нюанси. А є ще саме міжнародні права. Це така книжечка, в якій все написано на декількох мовах, по-моєму, на п"ятьох
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідно до наказу міністра внутрішніх справ України № 780 від 13.08.2013 про затвердження «Технічного опису бланка міжнародного посвідчення водія» і його технічного опису, міжнародні водійські права являють собою книжку формату А6 розміром 105х148 мм, мають обкладинку сірого кольору і складаються із сторінок білого кольору. На першій внутрішній сторінці розміщені відомості про власника та реквізити українською мовою, далі, на наступних сторінках англійською, німецькою, іспанською, російською, французькою мовами.
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я маю міжнародні, але це додаток до основних пластикових. робив в польщі, так як по законодавству при вїзді в країни СНГ та Україну мають бути ті права
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Закінчилась нині епопея моя. Найбільше мене в тій історії харило отримання медичної довідки, зі здачею всяких аналізів, вистоюванням в чергах і тд. На то може піти не один день. А потім ше чекати саму довідку можна тиждень. Я дуже не хотів тим займатись і витрачати час. Але інтернет підкинув рішення щоб обійтися без рішал і космічних грошових сум. Навпроти МРЕВ є приватна клініка, де можна пройти медогляд і отримати справжню довідку протягом однієї години. Я зайшов вчора туди в 10.20 і в 11.00 вже мав на руках довідку. Ціна питання - 250 грн в касу. Майте на увазі шо доктори працюють тільки з 10 до 13 години.

    Далі пішов в МРЕВ, подав у віконце документи (паспорт, ідентифікаційний, старі права, екзаменаційна картка і щойно отримана медична довідка), а також оплатив в касу 201 гривню. Далі лишається чекати. Сідаєш на лавочку і чекаєш поки твоє прізвище вигукнуть. Десь за півтори години мене покликали. Заходиш за шторку, тебе фоткають і передають доки далі в роботу, тобто на підпис начальника і безпосередньо на сам друк посвідчення. Я, якшо чесно, не розумію, нашо оті півтори години, склалося враження шо це штучне затягування. Ну тим не менше, на годиннику було 12.30 , за якийсь час почали називти багато прізвищ і народ активно підходив до віконця забирати свої нові права і я предвкушав шо ось ось і мені віддадуть новеньку пластикову ксіву. Та мого прізвища не лунало. Десь 12.50 мене кличуть знову в будку фотографа. Я кажу "вже мене фоткали" , той пі%ар такий робить круглі очі "шо, я вас фоткав? шо точно? може хтось другий?" . Я кажу "може хтось другий дуже схожий на вас". Десь там подивився і каже "ой точно є". І тільки в цей момент несе мої доки далі в обробку. Мені, курва, мову відняло. Тобто той мудозвон тупо забув віддати мої документи. А тим часом підходлив обід. Ясно шо обід то діло святе, тому шансів отримати права до 14 не було. А потім ше поки підпис начальника, поки тудасюда, поки друк, то ше дві години знов чекати. Я кажу "віддайте мені старі права, я поїду роботою займатись, купу часу вже потратив не понятно на шо", кажуть типу не положено. Ну я психанув, поїхав додому без прав. Сьогодні вранці приїхав, просто підійшов до віконця і мені відразу віддали готові права.

    Ось така історія не без ускладнень, але з хепіендом.

    Загалом враження, шо ніц не помінялось. Ті самі рила в віконечках, ті самі рішали шастають по коридорах, які були 10 років тому... Миздобули...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Які права тепер маєш?, тобто - бланк?
    Цікаво, чи такі як мої?
    П/с/ а того фотоапаратчика треба було залахматити, вони там взагалі, як з іншої конфесії.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    3EjMjjx[1].png

    фото якось пацавато виглядає, та й підпис теж не роздивитись
    я маю службове посвідчення пластикове, і маю пластикову банківську картку з фоткою, то там фотки чіткі і яскраві, а в цих все через жопу
    сподіваюся, той пластик хоч не постирається за пару років
     
  15. Adler

    Adler Початківець

    Авто:
    VW Bora BFQ
    Для чого там ліпити "Водійське посвідчення" чотирма мовами, достатньо було б українською та англійською...
     
  16. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Фото - жесть. Не даром, все таки, Тобі пропонували ще один підхід зробити.:)))
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ігорку, в мене таке саме ПВ. Робив минулого року. Доречі, в мене теж виникли сумніви, щодо того, скільки то фото буде залишатись неушкодженим.

    П/С/ може зовсім не та тема, але напишу тут інфу, щодо отримання ПВ категорій ( всіх Д'ешок, та всіх Е'шок), бо маю трохи відношення до автошкіл і часто хтось звертається по таких питаннях.
    Так от, якщо маєте на собі зареєстровану машину, чи довіреність, котра згодом закінчується, чи вписанв в техпаспорт, як дозвіл на керування, то обов'язково залишайте собі ксерокопії таких документів (приміром при продажі авта).
    Чому?
    Бо, якщо захочете собі відкрити категорії Д, Д1, ВЕ, СЕ, С1Е, ДЕ, то потрібно подати копію, що ви володієте (користуєтесь) автомобілем певну кількість років (для відкриття Д'ешок = 3 роки; для Е'шок = 1 рік). Інакше, без того, ви не відкриєте.

    Наведу приклад: я - авта не маю, але я - вписаний в техпаспорт, як дозвіл на керування. Так вже 10 років. Авто знімається з обліку, власник авто продає. Копії ПВ, я не зробив. Подаю доки на навчання на вищезазначені категорії..... і шо? А, облом, "смокчу лапу".... Но!!!! Но, в мене є авто інше, вже 5 років, але я його купив і не переоформив на себе. Б'ю себе в груди, доказую, що маю стаж, але нікого це не іпйот. На виході знову смокчу лапу.....
    Думаю всі зрозуміли суть.
    То був приклад, але не мій особистий, в мене майже всі категорії крім Е.
     
  18. surmina87

    surmina87 Новачок

    Авто:
    VW
    Нет пока проблем с правами, большими во всяком случае. Были на рыбалке в Беларуси. Прочли тут статью и загорелось.:)

    Так их гаевые дважды останавливали по пути. Ничего, все верно. Главное, чтобы документы на авто были в порядке, остальное их не волновало.

    Вот в России сейчас, видимо, с этим сложнее будет.:sad:
     
  19. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Дійсність українських водійських посвідчень за кордоном може варіюватися залежно від країни та її законодавства. Однак, загалом, паперові водійські посвідчення можуть не бути визнані як дійсні в багатьох країнах, особливо в Європейському Союзі та інших розвинених країнах.
    У більшості європейських країн вимагається міжнародне водійське посвідчення (МВП) для тимчасової їзди автомобілем. МВП є перекладом вашого національного водійського посвідчення на кілька мов, які визнаються в цій країні. Це робиться для того, щоб поліція та інші учасники дорожнього руху змогли легше зрозуміти ваші документи.
    Тому я б рекомендував вам отримати МВП перед подорожжю до Європи. Це дозволить вам бути впевненим у тому, що ваші документи визнаються за кордоном і ви можете використовувати їх для оренди автомобіля та взаємодії з місцевими правоохоронними органами.
    Зверніться до місцевого офісу Державтоінспекції або Державної автомобільної інспекції (ДАІ) за додатковою інформацією та процедурою отримання МВП.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)