В Кадік додаткові крісла ззаду

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем marchello, 24 лип 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт.
    Підкажіть процедуру доставки крісел ззаду в Кадік.
    Коли в МРЕВ переоформляв на себе, то спитав два слова в працівника, він сказав що спочатку через Київ в них дозвіл на переобладнання, я не хотів тоді затримувати. Хто робив, скільки то по грошах?

    Далі, то треба точно такі ж крісла, як в салоні, чи які знайду? І плюс, хотів би щоб ті додаткові були трохи вище ніж основні, а під кріслами запаску. Так роблять в Кадіках? Бачив в бусах, там взагалі сходинка ззаду.

    І де таке мені зроблять, хто чув?
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Якщо у Вас вантажне авто по документам - то для Вас погані новини, Вартість отримання пассажирського техпаспорта вийде вам в районі 4-5 тисяч Євро. А якісне переобладнання під пассажир - від 2 тисяч $
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    В мене пасажир, вже є п'ять місць (разом з водієм), хочу ще ззаду два. Надіюся, що буде дешевше ніж озвучено вище.
     
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    На коротиш і раніше на 7 місць давали зі скрипом рішення, а зараз - не бачу сенсу, бо по факту багажного відділення не буде взагалі, та й для двигуна це не дуже зовсім. А щодо документів - раніше можна самому зробити в Києві в інституті документи, після того, як написали в МРЕО (ТСЦ) заяву, і потім приїхати в МРЕО на заміну ТП. Але, то було раніше. А так, як у Львові - окрема політика - їдьте до ТСЦ і питайте конкретно про вартість, якщо вийде в 1000грн - тоді норм.
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Багажне надіюся що буде, бо сидіння планую (ну так собі уявляю) ставити трохи вище, і їх буде ззаду тільки два. Ну і дуги зверху і там багажник типу субмарина. Для двигуна пофік, там буду ззаду дітей садити.
     
  6. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Як власник 2х варіацій 3го ряду для Caddy - скажу, що то малореально, що Ви собі придумали.
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну так щоб під сидіння запаска влізла, насос і ключі - надіюся що реально.
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Максимум - це докатка. А не повноцінне колесо. Все інше - при підкиданні пассажирів - будуть отвори в даху.
     
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поняв - не дурак, видавати заднім пасажирам шльоми значить )
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    в мене коротиш 7 місць, можу показати як то виглядає, складаються-трансформуються, буду чіпати їх щоб зробити фото на продаж...
    реально використовував їх 5 разів за 5 років
    За скільки взяли авто, якщо не секрет?
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Цікаво буде глянути фотки.
    Авто взяв за 6300 паперів.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)