Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Pioneer, 17 січ 2007.

  1. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Відчувається наближення дня Валентина! Критика добре в спорі народжується істина:!:
     
  2. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    А що, якщо, просто, приспособити частину морди жука чи гольфа?
     
  3. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    це логотип клубу, сміюся аж неможу, так дальше робив це все не Pol а я і це просто екскізи зараз це невирішується ми зараз думаєм над клубною карткою зробим її а тоді на зїзді обговорим логотип, а якшоти критик зроби щось дійсно класне а не якесь серце і тоді критикуй:twisted:
     
  4. Vlodyk

    Vlodyk Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.8 1999
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    :-D Ребята...., я не розробляв логотип клубу...., я просто хотів підтримати правильну думку, що логотип це щось банально просте і читабельне... в якому повинна відчитуватись суть клубу....
    Це сердечко дійсно з розряду приколів...., але принаймі це набагато блище до суті логотипу!
     
  5. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    вибач за грубість але, якшо ти уважно почитаєш тему вона взагаліто про ВТ хто нерозуміє Virtual Tuning хто ше нерозуміє Віртуальний Тюнінг, нарахунок логотипу яж в попередньому постері казав:evil: дальше, ті логотипи то просто так мені нічого в голову нелізло от і робив всяке таке, а то шо логотип має бути чим по простіше ми то в тій темі обговорювали і всі то знають ВСЕ тепер ясно8)
     
  6. Vlodyk

    Vlodyk Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.8 1999
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Доречі про лого символіку і т.д.
    Використовувати лого, чи будь яку дизайнерську розробку заборонено законодавством, наприклад той макет клубної карти з логотипом святкування ювілею міста, це лого розробляли мої друзі, і право на його використання має комітет по святкуванню цього ювілею, його використання будь де можливе лише за офіційною згодою. Дальше, про назву клуба, вона хороша, але я не про неї хочу сказати, якщо клуб почне хоч трішки розкручуватись і захоче офіційно зареєструватись, будуть ньюанси зі словом "Львівський", ньюанси полягатимуть в тому, що воно буде коштувати як мінімум 100грн. в місяць. Право на використання Львів, Львівський, і т.д у назвах будь-чого має комітет з питань реклами при міській раді. Ну і на кінець про лого Volkswagen, якщо ви думаєте, що його можна просто будь де сувати, то прочитайте дешо за цією лінкою

    http://www.autoua.com/news/show_news_detailed.php?news_id=1579
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning



    той логотип більше похожий на логотип клубу КЛУБ лезбіянок ЛЮБИТЕЛІВ Volkswagen :grin:
     
  8. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    дякуєм за цінну інфу!!!!!! на рахунок тих доміків я і сам таке намалюю просто впадло було та малювати пару хв.
     
  9. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    короче всьо проїхали нафлудив тут:twisted:
     
  10. Vlodyk

    Vlodyk Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.8 1999
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Відносно клубної картки, можу надрукувати...
    тільки треба серйозно до розробки підійти....
    вона повинна бути стильною...
    Як на мене
     
  11. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    2 Vloduk я в твоїх профілях прочитав шо ти займаєшся "фото/дизайн\поліграфія " може ти підскажеш де можна друкувати пластикові картки:-D
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    головне шоб пластикова була
     
  13. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    ти мене на пост випередив, ти кажеш стильна а хіба ніодна з тих шо там я і Мартіні виложив не стильна???
     
  14. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Vlodyk а шо значить напиши в аську ато я тобі приватне відіслав а ти невідписуєш???
     
  15. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    доповню я так подивився намалювати той і нетяжко,але придумати то було напевно дійсно тяжко отже як нам писав Влодик постами вище...... значить я забираю роботи з тими доміками а заодно і всі інші шо нестосуються ВТ!!!!
     
  16. Vlodyk

    Vlodyk Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.8 1999
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Давайте зробимо, так, у мене своя не дуже велика фото-дизайн студія. Я попрошу дизайнера попрацювати над лого і картою.., вивішу її в окремій темі, яка б стосувалась виключно лого і карти. А ви всі дружно висловитесь ....
     
  17. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    булоб супер, ну а нащот привтного повідомлення я шось незрозумів поясни!
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Знову висловлюю тільки свою думку!
    відчуваю що пан агресивний критик дуже хоче щось довести.
    навіщо нам професіонального дизайнера, якщо ми маємо своїх фахівців, хай це буде виконане своїми руками і буде як ми вміємо, буде приємно потім що згадати!

    ми здається з мухи роздули слоняру

    правда піпл?:!:
     
  19. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Блін ну ніяк непойму Влодик написав мені ПП "напиши мені на аську" шо то значить хрєн його знає, нелюблю я того шифрування і тих погроз говоріть прямо а не якимісь блядь загадками, нє ну мусять вивисти на нерви:evil: :evil: :evil:
     
  20. Vlodyk

    Vlodyk Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.8 1999
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Та яке шифрування? Написав тобі в приват для того щоб не флудити на форумі, хотів попереписуватись, задати декілька питань, тобі особисто..., хто тобі нерви виводив? І про які погрози ти говориш? :) Просто банальне прохання щоб ти постукав в аську. Все. воно нічого під собою не підозрювало...., яке шифрування, які погрози? якщо я дешо хотів уточнити в одному речені, чи задати якесь питання, що не стосуються безпосередньо теми форуму??? попросив постукати в аську... не знав, що я зробив щось не правильне!

    Не хочете професійного дизайнера, то не має жодних проблем...., просто в силу своєї можливості хотів якимось чином долучитись до життя клубу...., ЖОДНИХ АМБІЦІЙ! ЖОДНИХ! Все як хочете, а для того щоб з мухи слона не роздувати і є аська, бо одне й те саме повідомлення читають різні люди і всі сприймають це зовсім по іншому!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)