Вибір авто за певну суму

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Cherepaha, 11 жов 2016.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Гольфа переводжу на відпочинок і буде, як на дальні поїздки, типу відрядження в Київ (бо економний).
    Пассат? Пассат, хай працює на кожен день.
    Тепер я притримуюсь того, що якщо є машина, то вона повинна їздити, а не припадати листям (не стосується "виставкових" автомобілів, приміром, як в Олега).
    Ніколи не розумів тих, хто понакуповує багатокубових автівок, а потім хлюпає, що нема коштів на заправку..... і їздить маршруткою.
    Авто, це перш за все засіб пересування, який має душу.
    Для прикладу, своїм Г2 їжджу щоденно, на роботу, у відрядження, навіть за сигаретами чи пивом до кооперативи. Мій Г2стоїть, хіба, коли я сплю, ВСН* чи коли він на ремонті.

    *ВСН - вживання спиртних напоїв.
     
  2. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    В мене пассат був на кожен день. Їздив в середньому по 50км в день. Це точно не машина вихідного дня, нема чого її шкодувати. Це не якесь ексклюзивне авто яке тримають в гаражі щоб пилюку здувати. В конкретному випадку я б поставив гольфа на продаж і не бавився в сентиментальність, бо завтра йому буде 32 роки а його куплять напевно тільки фанати гольфа, бо інші візьмуть диво лайнос і будуть возити дупу
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Твоя правда.
    Але в кожного вона своя.
    Г2 не збираюсь продавати, бо:
    - за ті гроші, за які вони зараз ціняться, жаба давить віддавати. В той же час, розумію (сторона покупця) задорого.
    - економія на дальні поїздки (Київ - туди і назад = 50-55 л солярки, соляру беру по 15грн.)
    - цеглу возити чи цемент - в самий раз.
    - коли стоїть, їсти він не просить, вівса йому щодень сипати не треба.
    - якщо буде він в стані "стойла", то тоді можна щось підшпаклювати-підфарбувати, звісно за потреби. Бо якщо за машиною дивитись, то вона ще 30 років прослужить.
    - з/ч відносно дешеві, а також в наявності як нові, так і б/у.
    - а також +синтеминтальність присутня.
    - на худий кінець, якщо совість позволить, використовуватиму його, як навчальне авто (маю намір автошколу відкрити, бракує інструкторів з документами).
    П/С/ в місяць Гольф намотує, щонайменше 3000км, а буває і 5000км.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    В даному випадку - твоя правда! :ok:
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Розумію, що недоцільно тримати курник, але надіюсь, що вона ще послужить.
    Якось так, якщо коротко.
    Тепер до пасатоводів питання (якщо не тут, то черканіть у відповідній темі), якщо щось нове повідомите, бо форум загалом перечитую, та й думаю, що ніц страшного сі не стане, якщо повториться інфа...... а саме цікавить по В5:
    - які мінуси (суттєві) загалом
    - дизель 1,9 чи 2,5 дизель
    - МКПП чи АКПП
    В найближчий час на стріт-рейсінг, драг-рейсінг, дербі-ху@рбі не запланував. Придивляюсь виключно до більш-новіших роботяг.
    П/С/ жигульо-ланусо-дачнії не признаю, бо в мене на них, оПШе, не стоїть. Не в образу нікому, але це то саме що хтось любить блондінок, а хтось рижих.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    При покупці радив би дивитись ше на одну фігню в машинах після 2000-2003 років. Наявність газу. Газ палить ГБЦ навііть в 5- поколінні. За моїми спостереженнями ГБЦ на газу вистарчає на 100-150 тис. На ланосах- дакіях 70- 100 тис. Двигуни до 2000 - зроблені з запасом і витримують газ досить довго.Через те коли купляється з газом варта поцікавитись скілько на газу проїхала
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    До речі..., щодо лантусів, то в мене знайомий так і повідав, що через ГБО, попав на ремонт ГБЦ. Сума, наскільки пригадую 500$.
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Не знаю як інші пассатоводи, а я своїм тазіком був задоволений (в тех стані). Взяв його з закарпаття. Зачуханий трохи був, я це поправив. В косметичному стані. Був поміняний передній бампер, перетягнув карти шкірзамінником, бо велюр просто висів. По мотору: перед продажем поміняв насас гідропідсилювача ((перетерся "радіатор" і витекло масло, проїхав так десь 2 км і загнав його) 600 грн), коли купив то зразу ремні, роліки. ВСЕ!!! Їздив кожен день 3 роки. По ходовій: зробив спочатку помилку коли поміняв 2 ричаги купивши нові лемфи. Відїздили вони мені десь до пів року. Потім тільки б/у але оригінал. Міняв двічі ліву і раз праву грнати, центральну майстер казав що треба міняти десь 1,5 роки, але так і продав; дві подушки мотора (100 за дві оригінал); підшипники ступиці з обох сторін, амортизатори. Нема чого боятись тої машини, нема нічого в ній особливого, все як у всіх тазіках. Мотор брав десь грам 600-800 гр від заміни до заміни.
    По моторах: 2,5 тді трошки проблемний і хлепче десь 11 по місту. 1,9 тді класни мотор, п'є десь 7 по місту (так казали). 1,8 т п'є літрів 12 (при моїй їзді). Проблем не знаю, в мене не було.
    Коробки: шо акпп, шо мкпп теж проблем не чув.
    Зараз в пошуках або а6 аб б5 рестайлу, то акцент на бензин (дешевший в обслуговуванні). При встановленні газу буде по грошах виходити як 1,9 тді тільки буде трохи їхати. Коробка не принципово, але бажано автомат...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    а тим часом продається ось така джетта, яку колись збудував наш одноклубник Nos. тиць
     
  10. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    випадково колись бачив то оголошення. гарна, але хай би продав той обвіс окремо (пів ціни авто), то може б і джету хто купив за 2,5.
     
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Повозивши свою дупу на купі нових(і не дуже нових, бували і такі які мали 15 тисяч на одометрі) машин (наприклад зара Mazda CX5 вже місяць ;)), можна сказати що міняю їх як рукавички. Маю трохи уяви що б собі вибрав на кожен день а що, так щоб покататися.
    Звичайно, що бюджет в кожного інший, і виходячи з того супер малого бюджету я б вибрав:
    - Машина на кожен день: Пасат Б4 1.8 з кондером - надінішої машини ше не бачив на українських теренах. Дешевий як гольф в обслуговуванні, по класу вищий, основне, що більший.
    - машина щоб "папантуватися" Мерседес SLK 200...250 компресор ;) тут лише панти але файно на такому свою дупу возити :)
    Це все виходячи з бюджету до 8К, і то моє ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    На диски ше 800 накинь. І якшо по запчастинах розпродати то вийде ше дорожче ніж 4,5))))
     
  13. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Я за тих пассатів, випитував і збирав інфу в всіх в кого можливо, і просидів не один день а неті.
    Отже, дизеля там були з нф і з тнвд. Ти хочеш післярестайл, чк на мене найкращий вибір то 130 сильний з нф. Комусь він "не їде", особисто мені цілком його б хватало. Говорю з того, що катався на 115 сильному і їде він досить жваво. Якшо не для гонок тл в самий раз.
    Якщо є можливість шукати, то є сенс взяти 4 motion. Штука безпроблемна, розхід більший на літру. Це 20 грн на 100 км)
    На рахунок 2.5, я б собі не брав до 2003 року. Та сама проблема шо і в а6с5 до 2003 року. Проблемні і дорогі мотори. В 2003 появтлись чудові двигуни серії " в", де ту проблему пофіксили. Двигун всерівно на порядок дорожчий в обслузі ніж 1.9, але іде дай боже, особливо 180 коняк. Зараз собі придивляюсь за б5 або а6 саме з тим 1.9 або 2.5.
    На рахунок автоматів, то точно не скажу, але особисто я б не зв'язувався з автоматом в 16-ти річній машині.
    По цінах на запчастини, все в розумних межах.
    Ну і по розходу іздити на дальняк, 1.9 Їсть 5 літрів пл трасі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Підтримую ці тва коменти :)

    Стосовно мого Пассата Б3 - то він попадає відразу в дві, тут описані цінові категорії - все залежить від технічного стану автомобіля. Можна і за 5К купити VR6, а можна і за 1000 купити, щоб бульбу возити і добивати його (хоча особисто не знаю, чи їх можна чимось добити).
    Як Б3, так і Б4 - комфортні з купою місця (і спереді і ззаді) і в міру з потужними двигунами (2Е, VR6) і у обслуновуванні машинка недорога + витримує українські (дороги) бездоріжжя.

    Стосовно авта не на кожен день, а виїжджати на ньому на вікенд - то таке дорожче авто буде просто шкода, щоб стояло, як Дізель вже згадував - машинка має їздити.

    Мій варіант:

    -для кожного дня має бути роботяга - Пассат б3 - Б5
    -не для кожного дня - ексклюзив на особистий смак - як на мене, то це б мало бути щось на зразок AUDI RS6, або з дешевших варіантів за RS6 - Toyota Supra або Nissan Skyline :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Не думаю шо автомат набагато частіше ламаєтсья ніж механіка, а коштують при заміні практично одинаково. Десь біля 300 дол.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Уточню - нижче В5-го не шукаю, хоча ті машини поважаю не менше ніж свого Г2.
    Не шукаю, бо хочу щось "морально" новіше, новіше по комфорту та роках.
    П/С/ ваші дописи, ті що вище змістовні, конструктивні та цікаві, але по-мімо прочитання, хочу вдуматись, зважити, та надіюсь на правильне прийняття рішення в подальшому.
    @Carlsson , дякую за дописи, бо читаю і бачу реальність, і нема такої хєрні (тіпа кожен хвалить свій город), видно, що відверто писав.
     
  17. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    мені ше бора подобається, думаю колись між борою і б4 вибиратиму, або а6 с4 )
     
  18. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Та ну а шо хвалити чи не хвалити. Нема нічого особливого в цьому авто. Я Коли брав 124 мерса на автоматі, то мене там лякали: то автомат, там 2,2 літра, значить пити буде бочками. Нічо... Коробка працювала як з заводу, хлептала своїх 12 літрів (доречі як пассат на механіці) . Те ж з Пассатом: купа ричагів, силуміну купа... То все фігня. Хочеш - бери. Поломиться - зремонтуєш. Не сподобається - продаш. Їдеш на шрот і набираєш тих ричагів скільки треба по 300 грн. та іншого стільки шо ше одну складеш. ТА й понавозили поляків тих (пассати, ауді), скоро їх почнуть зливати на шроти по 50 дол за тазік, то запчастини взагалі халява буде)))))
    ЗІ. Треба буде запчастин - дзвони))))
     
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Підписуючи під кожним словом. І додам, ходова дуже надійна. В мому режимі за 2 роки - 2 ричаги.
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Так і є бо прогорають клапанні сідла. перемички між циліндрами. І треба дофіга варити розточувати і міняти. А б/у ГБЦ іде по ціні двигуна бо ніхто не буде розуклемптовувати двигун.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)