Віброшумоізоляція

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем zhora, 14 гру 2007.

  1. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    УГУ.... І Ціни...
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Я вже колись викладав звіт по шумці, а потім писав враження.
    Так от, не тратьте гроші на побутово-будівельні матеріали і час на їх запихання в машину. Порівняно з використанням спеціальних автомобільних вібро-шумоізолюючих матеріалів (різних для кожного типу поверхні) ефект від тих прибамбасів з епіцентру дуууууже малий. А от працювати з ними складніше.
    Фішка в тому, щоб матеріал відповідав тій поверхні, на яку клеїться і функції, яка від нього вимагається, і він має бути щільно (без повітряних бульок навіть) приклеєний до того, що він ізолює, а не просто наклеєний як небудь чи вставлений між обшивкою і металом. Для того матеріал має бути щільним, клеїтись на ідаельно знежирену поверхню і деколи навіть прокатуватись валіком і грітись феном, а ще треба знати що і куди клеїться, в деяких місцях 2-3 матеріали різних один на одний клеяться. Вартість набору матеріалів для вібро-шумоізоляції Г2 (найкращих з найдешевших, спеціальних для обезшумки машини, а не ламінованої підлоги) складе приблизно 200-300 у.е., залежно від об*єму, повна/часткова.
    робота не з найприємніших, особливо підготовка під шумку поверхонь.
     
    Останнє редагування: 13 лип 2009
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ключове слово є "колись". як робити і шо робити усі вже знають. дякуємо твому звіту і не тілки твому.
    але час пройшов - ціни інші, шось нове появилось, цікаво.
    та тут ще й на зїзді хлопцина сказав, шо має по тому сервіт.
    тому ціково приблизний прайс по матеріалу і обслуговуванню, шоб не бігати по базарах.
    хлопчині реклама, і нам добре :)
    о, і адресок того сервусу, якшо можна
     
    Останнє редагування: 13 лип 2009
  4. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    І хочеться, і колеться....
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    того незнаю, знаю G23 на цитаделі, під*їдь-попитайся. Цінник робота +матеріали в професіоналів, які мають досвід в шумці машин, меншим за 700-800у.е. не буде.
     
  6. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Так-так. І я вже це зрозуміла... Що називається, хотілося зекономити...:bomb:
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    то шось не той адрес :). а там я вкурсі, шо роблять
     
  8. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Ну на рахунок віброізоляції згідний - будівельні матеріали суттєво відрізняються від автомобільної "вібри", автомобільна набагато важча, тому і вібрації має гасити краще. А от звукоізоляція будівельна типу Ізолону на мій погляд ну дуууже схожа з автомобільною. В своїй напевно використовуватиму вібро - автомобільну, а шумку - будівельну.
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Що значить "не той адрес"?
    Ти хочеш сказати, що G23 (на цитаделі) не займається вібро/шумоізоляцією автомобілів?
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    G23 суперова кантора в тому питанні - все роблять класно. Тільки зараз такий час, шо всі шукають де б то подешевше...
    Особисто G23 хвалю :)
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Всім привіт....На білому Б-3 мій товариш (він робить вібро-шумоізоляцію,тонування,акустика,магнітофони)простіше чим прайс до нього передзвонити.Його т.80671934473,80661121011.Олег, він в цьому заінтересований .
     
  12. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    В темі просили контакт професіоналів, а не гаражних умільців.
    І серед професійних безшумщиків в них ціни найнижчі. Крім того, можна говорити про знижку для членів клубу.
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ось про цю людину я і питався. він, вроді, не "гаражний умілець", а людина, яка це вміє робити професійно!
     
  14. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    І серед професіоналів є уроди,а для прикладу можна подивитись на його VW,якщо в нього дешевше навіщо платити більше
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я сидів в його пасаті і чув музику, сидів і в інших машинах з шумо-вібро ізол. - ефект той самий... навіщо платити більше....
     
  16. busmaster

    busmaster Початківець

    Авто:
    Volkswagen
    Робив віброшумоізоляцію в своій Т-4. Всю обезшумку купляв тут http://www.busmaster.lutsk.ua/catalouge.php?category=11
    Ціни дешеві та і роблять добре - недорого.
     
  17. Andriy_

    Andriy_ Початківець

    Авто:
    Passat B6 2.0TDI 6Mex.
    Якщо дозволите, декілька слів в тему. Шумовіброізоляцію на своєму Б6-му робив виключно сам. Причому робив абсолютно всю машину: стеля, підлога, двері, передні(задні) крила, багажник і т.д. Для тих, хто тішить себе ілюзіями про невелику вартість роботи і матеріалів "десь і в когось": безкоштовний сир буває тільки в одному місці. На моє авто витратив:
    -14 кв. м. вібродемпфер перший шар + 6 кв.м. другий шар (в деяких місцях);
    - ~ 20 кв. м. шумоізолятор товщ. 6 мм. (де можливо, клеїв у 2...3 шари);
    - 4 кв. м. Бітопласт-5, 4кв. м. Бітопласт-10;

    Матеріали вибирав на прсторах інтернету у представників виробника, щоб не переплачувати. Наприклад: вібродемпфер 8 дол. за лист 0,6х0,9 м., шумоізолятор 8 дол. за кв.м. і т.д. Однак... загальна вартість перерахованого становить більше 600 зелених. Як ви гадаєте, шановні одноклубники, за скільки профі (чи аматори) розберуть (а потім зберуть) весь салон, усі двері, багажник... ну і т.д.? А ще ж потрібно поклеїти все, що перерахував вище.

    Висновок-запитання: що можна зробити за 200...300 дол., якщо це загальна вартість роботи та матеріалів? :D
    Тому не тіште себе ілюзіями та рахуйте гроші, якщо хочете зробити все на совість.
     
    Останнє редагування: 21 лип 2009
    • Подобається Подобається x 1
  18. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Уявляю скільки вийде мені на Caddy......
     
  19. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    На рахунок вібро - шумо ізоляції скажу одне - від того що ви заліпите нею всю машину ефекту може і не бути. Віброізоляція клеїться прямокутниками певного розміру, з витримкою технологічних проміжків. (кузов наглухо заклеенний буде вібрувати як одне ціле і ефект мінімальний). при правильному розрахунку шумоізоляція середнього седану складае приблизно 4000 грн (робота + матеріал). А щоб досягти якісного звуку однієї шумки мало)))))
     
  20. mcandre

    mcandre Новачок

    Авто:
    Skoda A5
    >>>Тут<<< шумоізолюють у Львові. Якісно і з гарантією.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)