Віброшумоізоляція

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем zhora, 14 гру 2007.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Джума, та заспокойся ти)))
    В мене чось виникає відчуття шо тут всі вже обозлились на Себастьяна за якихось перший пару трольних постів від нього.
    Абсолютно нормальне питання про децибелометр, як на мене, мені от теж цікаво.

    БО

    Переважну більшість людей дратує не шум, як такий, в салоні, а якісь скрипи, вібрації які виникають просто при їзді по поганій дорозі.
    Моє переконання говорить, що саме це в більшості хочуть позбутися люди.
    От тікі А6 як в мене хтось там пише шо шумить моторний відсік і т.д. А я питаюсь нашо?? Ітак мотору не чути як їдеш по рівній дорозі. Більше шум від коліс і вітер від дверних зазорів. Мене дратував скрип пластмаси, я облазив весь салон з антисприпом і все, тепер тішуся)
     
  2. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    на мою думку якщо я почну з багажника, місцями над колісними арками і зроблю все правильно-хіба гірше зроблю?? знову ж таки не ФАКТ, але сумніваюсь. якщо побачу що хоч якийсь ефект буде-то продовжу. знаю шо є така штука як самовнушеніє, але поки сам не спробуєш результату знати не будеш. на даний момент є дискомфорт, тому хочу спробувати його усунути
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Це було по перше... по друге: як можна оприділити без приладу чи стало краще чи ні??
    це ж треба щоб всі фактори впливу на шум до і після були однакові (вітер, дорога, колеса, тех.стан, оберти і т.д..)
    Плюс найпростіший дицебелометр на кожній сраній нокії вже є..
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Джума, обезшум дах і стакани задніх амортизаторів.
    Дах -це 80% шуму в авто. Переважно вони зовсім не обезшумлені.
    Там концентрація вібрації зі всього кузова. Відповідно і шум.
     
  5. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Я також планую на весні почати з багажника. На рахунок шумки Тобі ніхто нічого поганого не каже, просто Сібастян написав як реально переконатись на скільки допомогла шумка, а Ти його захаїв.
     
  6. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    ну скрипи і шуми від наших доріг, (а тим більше шо машини в нас трохи старші ніж з салону)) з"являються однозначно, якшо туда руки не запхати. комусь до того далеко(робить музику гучніше) і не обходить нічого, комусь навпаки. я хочу спробувати, і мабуть, тільки тоді буду знати. Думок начитався багато і до цього моменту, а вот чи то якийсь щеодин маркетинговий хід чи справді дієво??? ПРИНАЙМНІ судячи з перечитаних попередніх 15 сторінок висновку зробити неможу
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я тобі з досвіду кажу, що саме гулу і шуму в авто береться найбільше з даху! Він "качає" всю машину.
    обезшумлював колись знайомуму Б3 універсал. Поклеїли тільки дах - ефект вразив, а Б3 дуже шумний. Там дах величезний (універсал).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    ну от хто перший з нас то зробить, той і розкаже як воно:good:. просто веду до того що тобі може сподобатись а мені неа, чи навпаки. ну і плюс до того вищенаписане, що є багато факторів які впливають. тому і говорю що коли нафанарь заміряв і зробив з того ахті показник для усіх інших не є правильним
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нє, ну я не розумію як може комусь сподобатися, а комусь не сподобатися)))
    Може або стати тихше, або не стати)))

    Ну давайте, пошумте хтось дах і відпишіться)
     
  10. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    в очікуванні тепла:pardon:
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    розкажу з власного досвіду, так як шумив власними руками свого корчвагена.

    щоб нормально зашумити - треба шумити весь метал і клеїти повністю листи, а не кубіки, бо то до дупи. на підлогу - вібро в 2-а шари. чим краще вібро - тим воно дорожче, тим воно краще вібрує (ну це зрозуміло, правильно). вібро листи можна різати на дріблніші полоски і клеїти навхлест, але не пропускати метал, як я і писав. зверху обовязково шумку, знову ж таки - чим дорожча - тим краще, але тут вже треба старатись максимально великими кусками клеїти. + всі зєднання пластмасові антискрипом обробити обовязково.
    ще можна як перший слой промазати бітумом, але то тільки дно і багажник - так точно залиються всі щілини, що можуть бути пропущені віброізолом.

    ще додам, що вібро треба таки розігрівати феном, якщо немає будівельного, то хочаби звичайним для волосся - так вібро ложиться легше, і краще приліпає, коли розкатувати валіком (так і робив)

    про дах - Шег правий, там концентруються всі шуми, що робиться під обшивкою даха, і взагалі, як я клеїв і чим - читати у моїй темі (у підписі є посилання).

    якщо купувати матеріал, як я купував (доречі, підлогу тільки в один слой вібрував, зараз шкодую, треба в два!), то по грошам на Г2 получиться так на -+ 500уо (це на період, коли я ще робив, зараз може і дорожче)
     
    Останнє редагування: 4 лют 2014
    • Подобається Подобається x 1
  12. boi33gor

    boi33gor Новачок

    Авто:
    Doblo
    Та яке вібро в два шари на підлогу... Не можна так... повідлітає і піпєц... потрібно просто брати товсту вібру 4мм на підлогу і на арки... тоді все буде норм
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    обшивку не обов"язково знімати з даху, можна просто шумоізоляцію поклеяти поверх даху, зверху машини тобто...
     
    • Смішно Смішно x 4
  14. boi33gor

    boi33gor Новачок

    Авто:
    Doblo
    а ще краще всю машину обмотати войлоком і то буде добре... тільки дирочки для коліс і очей зробити))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Andrew784

    Andrew784 Початківець

    Авто:
    volkswagen golf
    а ще краще дороги по-людськи робити
     
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  16. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Як я не здогадався , завтра почну
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)