Вливання нових учаників

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Словотворець, 15 тра 2006.

  1. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Вливання нових учаників

    MARTINI, а де www? ;-) Я б пропонував написати на налєпці "Львівський VW Клуб", а адресу вже трохи меншими буквами десь збоку чи знизу вліпити, то вже як вийде. Думаю, так буде краще.
     
  2. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Фона не надо. С фоном оно хреново смотреться будет. Должны быть только буквы
     
  3. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Вливання нових учаників

    я теж думаю, що наклейки повинні бути прозорі, а букви чорні, основне підібрати вдалий текст і шрифт
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Вливання нових учаників

    здається, погодили. Чекаю на файл милом.
     
  5. SPLIN

    SPLIN Початківець

    Авто:
    WV SCIROCCO 1.8 GTX 1987 125hp 8v k-jetronic серый метал
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Привет я тоже думаю что фон не нужен цветовая гамма у машин разная!
    поетому лучше зделать прозрачный
     
  6. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Для того щоб напис не губився на різних кольорах машин, напис повинен мати білу окантовку розміром приблизно 1мм
     
  7. GZero

    GZero Новачок

    Авто:
    присутнє
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Підкидую вам потенційного одноклубника: http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?p=26901#26901

    P.S. З Мартіні фляшка Старопрамена :razz:

    P.P.S. До речі, смайлики чогось дублюються по два.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Одноклубника ти підкинув, але товаріщ Vovka видать злякався шо він перейде з тюнінг-клубу до нас і методично видаляє зі свого форуму інформацію про наш клуб :)
     
  9. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Товаріщ Вовка, видалив 3! рази твоє повідомлення тільки тому що воно абсолютно не стосувалося теми. Міг би спокійно написати це в приваті до цього юзера.
    Крім того Ваша реклама в розділі "Реклама" спокійно собі живе і ніхто її не видаляє, плюс твій підпис з рекламою Вашого клубу на нашому форумі теж мене мало хвилює.. Я до таких речей ставлюся спокійно, так як нам нема чого переживати за втрату аудиторії. В нас різні ніші.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    От і добре. Я навіть твоїх повідомлень не тру як бачиш :)

    І неправильно ти кажеш шо це реклама. То якби я торгував обвісом і писав там про свій інтернет-магазин чи про свою будку на базарі, то була би реклама. А так - це звичайна інформація для громадян без всякого комерційного підтексту. Я б навіть сказав - суспільно-важлива інформація для певної категорії ваших відвідувачів.

    До речі , я думаю варто копочками обмінятися. Ти як на це? :)
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Цыкаво, що Мартіні там таке написав, що йому відповіли

     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    :) мартіні лише спростував інформацію про те, що у Львові нема VW-клубу. А вони відразу стріляти... Гестапо мля :)
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Говорити, що у Львові нема ВВ-клубу в нас вважається грубим порушенням :) і може каратися баном або матом :evil:

    Але якщо серйозно, то якщо редактор (адміністратор чи модератор) стирає спростування дезінформації (залишаючи саме неправдиве твердження), значить він підтримує розповсюдження неправдивої інформації. Дивно, чим він мотивується, коли підтримує твердження, що нашого клубу не існує. Дивно також, чому він вказує, що на місці знищеного посту Мартіні була реклама... Дивно також, чим викликане таке негативне ставлення до нашого клубу, адже ми закликаємо всіх до дружби. Мабуть хтось щось не розуміє, його право.

    Тим не менше я не буду тут писати, що львівського тюнінг-клубу не існує, стираючи всі заперечення, вказуючи, що учасники клубу хотіли розмістити тут якусь рекламу і нажитися на наших чесних спинах. :) Також я не буду стирати жодного лінку на тюнінг-клуб, тому що вважаю, що розцінювати таку інформацію, як рекламу нерозумно. Сподіваюся, що все вирішиться в позитиві і всі будуть дружити і всім буде щастя.
     
  14. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Вливання нових учаників

    A scho z emblemoju?
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Емблему треба шоб хтось намалював. Фольцвагенівський логотип використовувати не можна бо можемо мати проблеми з німцями, які вважають це порушенням якихось там прав про використання торгових марок.
     
  16. Sergio

    Sergio Початківець

    Авто:
    VW Passat CL 1.8 1992
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Ну шо? Як на рахунок емблєми для клубу чи дана тема вже не актуальна? 8) Можливо щось таке запропонувати, тільки камнями не закидуйте...:smile:
     

    Вкладення:

    • IMG-01.jpg
      IMG-01.jpg
      Розмір файлу:
      21,6 КБ
      Переглядів:
      186
  17. Sergio

    Sergio Початківець

    Авто:
    VW Passat CL 1.8 1992
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Ой! А як правильно приатачити зображення?
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Мартіні, не лякай людей! Логотип використовувати можна, але його треба дещо видозмінити, бо саме емблема ВВ в чистому вигляді та кольорах належить ВАГу.
     
  19. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Кидаю свій варіант на загальний осуд, але відразу кажу: текст варто зробити білим з чорною окантокою символів або навпаки, тоді буде видно на машинах будь-якого кольору :)
     
  20. Sergio

    Sergio Початківець

    Авто:
    VW Passat CL 1.8 1992
    Відповідь: Вливання нових учаників


    ага, а якщо в когось колір машини білий або чорний? По моєму, тоді всі ці написи будуть зливатися. Для прикладу, якщо в мене колір чорний перламутр і емблема буде прозора з чорними надписами (тільки в білій окантовці), то щоб її побачити треба буде постаратися.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)