вода з пасажирської сторони ззаду

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем mina JR, 21 січ 2011.

  1. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
  2. Poll

    Poll Новачок

    Авто:
    VW Bora
    В мене схожа проблема була на кенгуру. Також голову сушив звідки. Виявилось знизу є технологічні отвори з пробками (зараза забув як правильно називаються). От якоїсь пробки там не було (копійки коштують). Поставили - все стало сухо.
     
  3. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    в мене з дна також однієї немає але дно якось як двойне типа з ниху и з середини з середини є а з дна немає кажеш щопропаде "течь на барже " якщо поставити ))) це добре попробую )))))
     
  4. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Сьогодні сів на заднє сидіння авто і випадково побачив воду котра просочувалась через щілину (2 мм) між ущільнювачем та кришкою багажника. Щілина довжиною до 20 см, а саме зверху та знизу прилягає добре, а посередині ні. Я придумав 2 варіанта: 1) визначити де середина щілини і спробувати трішки підігнути кузов(в тому місці де ущільнювач). 2) клеїти на кришку багажника додатковий ущільнювач(резиновий, з господарського магазину). Які варіант кращий і реальніший? Можливо ще якісь варанти є.
     
  5. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Якщо ти пишеш про Г2 то відрегулюй ляду, тобто вкрути упори(два гумових по краях ляди) і опусти нижче упор замка(посередині на кузові). Ляда сяде на декілька мм що вибере той зазор в ушільнювачі, або просто підніми ушільнювач з посадочного місця, попередньо здавивши його в місці одягання на кузов, тобто просто кажучи ти його недокінця посадеш на місце.
     
  6. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Зазор є посередині, тобто зверху та знизу ущільнювач прилягає. Пробував рукою сильно притискати кришку, то впринципі зазор пропадав, але то при сильному натиску, невпевнений що тоді нормально буде закриватись замок.
     
  7. Vovka_Vovka

    Vovka_Vovka Новачок

    Авто:
    VW Passat b5
    В мене проблема така, попадає вода в салон через задні двері після мийкі або після сильного дощу. Грішив на уплотнітєлі хоча він в ідеальному стані, регулював замкі а вода як текла так і тече. Нарешті вчора знайшов остаточно причину. Поливаючи водою з пляшкі на стікло, вода як і повинно бути текла в дринаж дверей і витікала через три отвори, що внизу на дверях так як і має бути але помімо того просочувалась ще й з під карти з того і вся проблема...коли зняв карту то було чітко видно як витікало з під металевоі пластини. На скількі я розумію герметик там вже прогнив.
    Таке запитання, коли я відкрутив всі болти що фіксують металеву пластину і вже підважив її від заводського герметику дістати так і не зміг тому що щось її ще тримало коли вже знизу вона була на 1,5 см підважена, що це може ще тримати, болти всі відкрутив.
    Хочу відкрутити і поклеїти або новий ущільнювач або посадити не сілікон.
    Як краще зробити? Чи можливо пластину взагалі не варто знімати а просто підважити, почистити на скількі можна і приклеїти на той самий сілікон.
    Дякую!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)