volkswagen caddy - горить значок emission control

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем marchello, 23 лип 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт. Горить значок "Emission control" ось сфоткав:
    [​IMG]

    Тут є трохи опису про значок на британському сайті vw: Emission control/Engine management lamp
    (тільки там по суті мало що сказано).

    Був на СТО, правда не фірмовому, сказали що в нас в Україні поки що можна їздити, за кордон не можна. Ну я і не збираюся поки що ніде за кордон. Тільки може воно ще на щось впливає, хто стикався - підкажіть. Дякую.
     
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну і хто стикався, по грошах скільки то буде приблизно, якщо все ж треба буде зробити?
     
  3. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Поїдьте на нормальну комп'ютерну діагностику і Вас скажуть, що у Вас за проблема. А так, як у Вас бензинка = може бути дуже багато чого.
     
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    І це завжди був "Check Engine" = в народі "Джекі Чан".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    За Джекі Чана дякую, прикольно ) третій день на Кадіку, не знав )
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А до того мабудь машини взагалі не було? Бо дивно, якщо той "джекі чан" засвітився і не знати що краще на тій машині взагалі не їздити. Цей індикатор нічого доброго вашому двигуну і кишені не передвіщає, нажаль.
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    А до того була (і ще є) Таврія 2 роки. На нефірмовому СТО підключали комп'ютер, показав що каталізатору скоро амінь. За кордоном за таке зразу на евакуатор і штука євро штрафу. Двигун після капремонту, попередній власник сказав що за капремонт 20 штук грн влетів. Не знаю чи на Алексі детальніше розкажуть.
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Коло Левандівського моста був.
     
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ги. Каталізатори навіть непрацюючі коштують дуже дорого, тому перше на що розводять то саме на каталізатор. Особливо коли людина не знає що це таке. Прикадаються дурачками що їм пофіг твій каталізатор вони ж "добро" тобі хочуть зробити. А заікнешся що б вони в твоїй присутності вирізали і віддали вирізаний тобі, то вони тобі казочок попридумують аби не віддати. Бо просто так 500уо на тротуарі не валяються ;) Так що на каталізатор я б "грішив" в останню чергу. Комп точно покаже чому горить джекі чан, і краще самому бачити цю помилку(або декілька помилок) і тут викласти і порадитьсь що робити далі.

    Каталізатор, як правило забивається маслом неспаленим, і якщо мало їздити і машині не давати "просратися", то його приходиться знімати і пропалювати вручну, тоді він прослужить ще 5 років. Або можна вирізати, продати його на брухт дорогоцінних металів а на здачу перепрошити бортовий комп, що б він знав що каталізатора вже нема.
     
    Останнє редагування: 24 лип 2017
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ага. Коло Левандівського казали, що 200-300 баксів і то коли зберуся за кордон. Тільки не спитався тоді, чи то вони самі роблять.
    знімати і пропалювати вручну - де таке роблять?
    Вирізати зовсім - не варіант, колись виберуся за кордон, то як без нього там їхати.
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Буду знов на СТО - перепишу коди помилок і викладу.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Та хто там буде перевіряти чи є у тебе той каталізатор чи ні. Машина хмару диму ж не пускає ззаду щоб її на примусову перевірку вихлопу заганяти. В німеції є пару великих міст де є зони обмеження викидів, то там тре мати наліпку на склі що викиди не превищують певного рівня, і тоді можна чим дальше в місто проїхати чим екологічніше авто. Для того щоб отримати наліпку тре відвідати спец сто в пердмісті і лише там можуть побачити що нема каталізатора. А так - катайся кіко влізе.
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну і рискувати штукою євро штрафу тоже не варіант, якщо комусь стукне в голову помірями вихлоп...
     
  14. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    P0420 каталізатор забитий походу. Показало тільки що на Кривчицях.
     
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Міняю свічки і повітряний фільтр, продуваю кілометрів 60 по трасі і може зникне.
     
  16. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Кароч прикол, зник значок як тільки купив, не встиг поміняти. Ну вже й поміняв. Дасться чути далі.
     
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    хто вам таке в голову вбив? який штраф, який вимір.. Вам bass все вірно написав, а я підтверджу (бо і він багато за кордоном був, і я проживаю в Польщі)
     
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну вбив - не вбив, а порадили на СТО коло Левандівського. Тільки що на Кривчицях теж говорив дядько, що можна при бажанні спростити систему, але як я сказав що є варіант закордону, то він перестав.

    Я не то щоб хочу щось доводити своє.. Якщо щось не так сказав, то перепрошую.

    Від Кривчиць їхав до Податкової, значка поки що не було :) Побачимо далі.
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Мабудь на кривчицях "скинули"(витерли) помилки бортового, тому і лямпа погасла - так буде доки комп не запідозрить що каталізатор все таки забитий. Краще виясни де пропалюють каталізатори і зроби це, така операція коштує десь в районі 100уо.

    Є ше варіант що друга лямбда вмирає, або забруднена або обірваний/окислений контакт - вона стоїть після кталізатора і бортовий порівнює покази з першою лямбдою і якщо вони мало відрізняються то каже що гаплик каталізатору... Лямбди перевір спочатку. Перевірка не коштує дорого.
     
  20. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Вже дзвонив де чистять кати. Одні просто роблять дірку. Є що кажуть - офіціали мають спеціальну рідину для промивання. Є що пишуть замануху в оголошенні про чистку, але як дзвониш то кажуть що нічого там не почистиш, треба відрізати і ставити обманку і т.д.
    Завтра все одно на Кривчиці ще поїду, там пораджуся, може в них лямбди перевірю.
    Я сьогодні по роботі ніфіга не зробив з тою морокою.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)