volkswagen caddy - горить значок emission control

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем marchello, 23 лип 2017.

  1. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Епопея затянеться надовго, як я бачу. Як же ви купували авто без діагностики??
     
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Купував з діагностикою. Мені зразу сказали, що каталізатор там вже змучений і він треба для поїздок там, де особливо слідкують за екологією. Поки що ніде не збираюся, але просто так відрізати ще морально не готовий, шукаю варіанти. Чесно кажучи, не чекав що буде вже світитися через три дні після купівлі, хоч знав що вже змучений.
     
  3. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Наявність чи відсутність каталізатора не забороняє можливість пересуватися вашим ТЗ в Україні та за кордоном. Але індикація на комбінації приборів говорить про несправне авто, і бажано, щось з тим зробити, або замінити каталізатор, або прошити авто під евро2.
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Каталізатори їздять по 15-20 років і нічого їм не є... Головне час від часу дати машині просратися ... вихлопні гази на виході з циліндрів мають 400-600 град... середня робоча температура каталізатора 450 град Якщо проїхатись 120-150 км /год хвилин 15 - 20 то пропалиться любий каталізатор. В тебе скоріше всього щось з рециркуляцією чи ЕГР ом а помилку видає на каталізатор... Єдиний варіант коли забивається каталізатор намертво це коли їздять на етилованому бензині або добавляли в бензин якісь етиловані присадки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    В мене четверте покоління газ, на бензі тільки заводиться. Почало світитися коли їхав за місто 100 км в один бік, і вертався назад 100 км теж світилося. Їхав під 105-120, більше ні бо на газі не радять. Думаю що мало прогоріти - вже прогоріло. Поки що не горить і нема що завтра показати на СТО, бо буду все одно на Кривчицях. Ну дасться чути далі.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо їздиш на газі то каталізатор точно ні при чому
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поки що бачу що без офіціалів не обійдеться..
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Нема значка сьогодні, їхав 20 км приблизно. Поки що на то забиваю до появи знову.
     
  9. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Нема куди гроші викинути?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Та здуру записався на перше число на огляд в них, але якщо до того часу буде все спокійно, то відмовлюся. А скільки може коштувати огляд там? Бо в нефірмовому СТО коло Левандівського казали 200 грн дати - дивилися фарбу, піднімали і заглядали всюди знизу, підключали комп'ютер. На Кривчицях тільки за комп. діагностику взяли 100 грн вчора. Чув що в офіціалів на 30% дорожче, ну я вже і перехотів туди, не піду якщо не буде аж дуже треба.
     
  11. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Раніше було 250-300 за мото-годину. Зараз - не скажу, є власний шнурок, не треба навіть цих безруких згадувати.
     
  12. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну така сума не то щоб схожа на пограбування.

    Просто маю друга - механіка по ходовій, в якого знайомий там працював. Каже що беруть на Алекс дійсно без особливої кваліфікації.
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Офіціали нічого не будуть робити і розбиратися в машині з ГБО.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)