VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем MARTINI, 7 кві 2008.

  1. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Це ціна варіанту який я раджу,без монітора і колонок - 474,75 у.о.

    Вибрайте монітор по ціні -
    а)19" TFT Samsung 931С (MEPSFV) TFT , high glossy black, TN, 2ms(GTG), D-Sub/DVI, 250/2000:1(DC), 160/160 - 272 у.о.(висококонтрастний,гарна кольорова палітра,2ms)

    б)19" TFT Samsung 943N (MYAKBB) TFT , black, TN, 5ms, D-Sub, 300/8000:1(DC), 170/160, TCO-03, tilt - 238 у.о.(стандартний)

    в)19" TFT Samsung 920NW (HANKSM) TFT , silver, TN, 5ms, D-Sub, 300/700:1, 160/160, TCO-99 - 212 у.о. (широкоформатний)

    В будь якому випадку вибирати буду не сам,хтось з клубу буде зі мною на фірмі,отже та людина подивиться на колонки,взнає всі характеристики(потужність Вт) і вибире які підходять по якості і ціні,звичайно можна і дешевші підібрати,просто їх дуже багато різних,написав середню ціну щоб всі не перераховувати.
    Але треба врахувати,що колонки будуть на кімнату в дит.будинку і дітей буде багато,отже і звук має бути відносно потужним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Встрєчают па одьожкє:mrgreen:

    Додано через 1 хвилину
    Згоден!, за це тобі "+"
     
  3. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Тема дуже давно обговорюється, чомусь до цих пір тебе небуло, А тут знайшовся допис з яким можна посперечатись і ти тут як тут.

    За 100 грн. тобі похвала, але на жаль мені особисто більше несподобався твій допис що до прискіпливості на рахунок технічних х-ик, ніж то що ти згодився допомогти. Діти не будуть займатися програмуванням так щоб загнати цей комп. На мою думку їм неважливо який там процессор щи щось інше, тому те щзо ти написав ні дочого!:evil:
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Є один тонкий момент, потрібно точно знати чи потрібен комп тому чи іншому дитбудинку і чи не вийде смішно що у дит будинку компів дофіга і ще крутіших :) . Виходячи зі сказаного потрібно провести розвідку.

    Пегас, Механік, Свистун та ін.,
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Чого ти взївся на Пегаса? Він не сперечається, він говорить як краще.
    Боюсь хлопці що той кмпютер буде стояти в директора в кабінеті :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Наскільки я розумію, там нема директора, там є тато і мама
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Однозначно треба стацыонарний комп. Зараз там стоъть IBM 386 чи щось подібне, страшно тупе, працюють тільки кілька ігор, монітор - одної з перших моделей кольорових моніторів, можна здогадатися, як він впливає на дитячий зір.

    Для того, щоби допомогти десятьом дітям, які завдяки нам познайомляться з інтернетом, з програмами, які допоможуть їм вчитися а потім працювати, не відрізняючись від дітей, які росли з батьками.
    Так, нас викрито. Більше не можемо цього приховати. Ми таємно щовечора скидаємося по мільйону доларів, але агенти податкової хочуть, щоби ми платили податки. Тому ми вирішили віддати всі гроші на комп'ютер, як кажуть ні сам не гам ні другому не дам :).
    А якщо серйозно, то який сенс купувати щось дітям, уникаючи оподаткування? Якщо я плачу за комп всі гроші, а податок то лише їхня 5-та частина?
    Це про наш клуб?
    Що відомо про тих дітей? Як за них можна знати що вони бачили чи бачать? Звідки інформація, що ми хочемо їх чимось дивувати? Покишо дивуєш ти.
    Пояснюю. Допомогти іншому можна навіть якщо в тебе навіть немає одягу, не те що машини чи грошей. А от щоб заваджати тому треба мати особливі погляди на світ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Просто в таких випадках або запропонуй свій варіант кращий від цього, або помовч, а не кажи що то краще а то погане.
    П.С. Думаю достатньо говорити про слова Пегаса.
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Там є тільки мама, і та прийомна. Дитячому будинку допомагає церква, один підприємець з райцентру а також намагається допомагати сільрада. Завдяки старанням Гелени (вона ініціаторка всього, сама шукала бездомних дітей) вже виділено землю та закладено фундамент дитячого будинку. Нагадаю, що зараз вони живуть в домі священника. Оскільки всі надходження зараз ідуть виключно на підготовку будови - про купівлю компа їм мріяти не доведеться ще кілька років. Тому наш подарунок буде в сам раз! Якщо я правильно розумію - залишилося дозбирати 500 грн. Хочу звернутися до всіх, хто ще не скидався - не скупіться, не виключено, що коли будете на пенсії, ці діти (а з них виростуть нормальні люди - моральне і інтелектуальне виховання в будинку на висоті) допоможуть вам. Не виключено, що завдяки цьому компу вони зможуть вибрати свої майбутні професії, зрозуміють що вони можуть багато чого змінити. Хіба то не вартує скинутися по 100 грн?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Десь щось чув про неї.:?: Монашка? Вона часом колись не на Аскольдовій в Києві була?
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Так
    А от того не скажу. Знаю точно, що вона народилася у Львові і провела там дитинство.
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Хлопаки а може не вартує купувати 1 досить потужинй комп а краще 2 простенькі? дітисок то багато а компів мало...
    Всеодно вінда ворд і. т. п. будуть однаково грузитися. Базами даних вони користуватися не будуть, відповідно потужного компа не треба. Ігри я також сумніваюся шо там будуть стояти (це я по своїй школі суджу)
    Шо скажете?


    П.С. Свістун в попередньому дописі я не каазв шо краще а шо погане, я написав шо недоцільно купувати самі ці девайси
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    прошу аргументувати думку - чи зможемо ми купити два компи за ці гроші. Але нові, бо старе дарувати не личить
     
  14. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Не вкладетесь в два компа аж ніяк... То як спеціаліст кажу...
    Можу запрпонувати декілька конфігурацій на вибір. Ціни на "Техніці для бізнесу" трохи нижчі ніж подав в дописі Mexxanik, бо можу брати як працівник по гурту. Збірку проведемо на нашому виробництві(вони в день по 100 компів крутять). Дадуть два роки гарантії і відсутність менінгіту. На зборку можу пустити хоч вже, якщо не буде вистачати 500 гривень, то можна відтермінувати доплату на місяць. Курс гривні відносно долара у в нас 4.65 (готівка). Як вам така ідея?
     
  15. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    За ці гроші напевно ні...

    1.AMD Athlon 64 X2 3600 Socket АМ2 Tray двохядерний - 48 у.о.
    2.Кулер для Проца - 7 у.о
    3.Asus M2N-MX SE plus NF6100-430, sAM2, FSB 1000, DDR2-800, SVGA GF6100, Lan 100Mb, SB 5.1, 2xSATA2, 1xIDE, FDD, RAID 0, 1 - 48 у.о.
    4.Western Digitall 250 Gb 7200 SATA-II WD2500AAKS 16MB - 56 у.о.
    5.DDR2 1024Mb DDR800 Kingston - 22 у.о.
    6.GeForce 8600GT Asus EN8600GT MG/HTP 512Mb - 83 у.о.
    7.DVD±R/RW LG Super GH20NS10_black SATA 20х - 27 у.о.
    8.Корпус COLORSIT ATX-L8041-C43 350W USB+AUDIO - 43 у.о.
    9.Клавіатура Logitech Value Keyboard OEM PS/2 укр.раскладка - 7 у.о.
    10.Мишка Logitech S96 Optical Wheel Mouse(чорна) 3-х кн.+scroll PS/2 OEM BL - 8 у.о.
    11.Килимок для миші корковий Corc 01 - 0,75 у.о.
    12.19" TFT Samsung 920NW (HANKSM) TFT , silver, TN, 5ms, D-Sub, 300/700:1, 160/160, TCO-99 - 208 у.о.

    або

    20" Samsung 2043NW (MYNKB) TFT , black, TN, 5ms, D-Sub, 300/8000:1(DC), 170/160, TCO-99, Swivel, tilt - 240 у.о.
    13.Мережний фільтр SVEN Special 1,9 m - 3 у.о.
    14.Колонки підберем,наприклад за 20 у.о.

    / 580.75 у.о.

    або з більшим монітором / 612.75 у.о.

    Можливо peGas ще щось запропонує...в мене нічого іншого, нормального не виходить,в цій конфігурації мені не подобається п.3,але кращий вже - 74 у.о.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Два компи, звичайно краще ніж один, але для нас то бюджет непідйомний.

    Ми "Львівським форумом" подарували дитині комп у дещо скромнішій конфігурації, він вийшов 2880 грн. В касі лишилося більше 100 доларів і другий комп ми зібрали з вживаних комплектуючих (хто що мав) і дещо купили нове. Це була перша така акція Львівського форуму.

    Загалом за останні пів року учасники Львівського форуму витратили на доброчинність близько 5 тисяч доларів...
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    Щойно побачив, що комп не має модема.
     
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!


    наскільки я розумію нам потрібні нові навчальні компютери, тому можем економити на всьому
    1 поставити семпрон
    4 менший обєм харда
    5 512 для офісних робіт цілком вистарчає
    6 відухі вагалі не треба, на мамці є інтегрована, плюс сумніваюся шо там будуть стояти ігри
    7 треба дивитися по ситуації, можливо двд там взагалі не треба
    19 монік не 20 дюймовий а 15 чи 17

    якшо скласти так все по мінімуму то вийде за комп 400 доларів (то я так на око прикинув бо не маю прайсів) тобто за 2 приблизно треба 4000 грн в нас є 3100. Думаю вартує трошки почекати і підзбирати 900 грн.

    Додано через 3 хвилини
    а нашо модем?
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!

    пегас, може закинем їм ящик калькуляторів?

    Щодо модема і інтернету

    Не знаю наскільки то доцільно.

    Треба з"ясувати чи там, де буде той комп, взагалі є якісь інтернет-провайдери. То ж глухий мостиський район. Хто платитиме за інтернет? Ми чи вони самотужки? Знову ж, інтернет - це небезпека всякої зарази. Я, ніби досвідчений юзер, але періодично пробирається якийсь вірусяка на компутер. Останній раз довелося навіть систему переставляти. А що вже казати про початківців, які, мабуть і уявлення не мають шо таке ті віруси і як від них берегтися.

    З інтернетом, гадаю, можна зачекати поки, от коли дозріють, тоді або самі шось придумають, або як вже така біда, то ми поможем
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: VW-Клуб і доброчинність. Долучитися просто!


    ти шо думаєш шо на тому дорощому компі вінда, офісні програми і т д будуть довше грузитися?
    Ти шо думаєш шо комп буде гальмувати? На тому компі кантра буде йти на максимальній графіці!
    всьо то саме! різниця буде то шо архівувати буде довше, з базами даних тєжко буде і.т.п. Всьо шо від тих компів буде вимагатися вони будуть виконути.
    Якшо ти думаєш шо той дешевйи комп то є калькулятор то прошу навести аргументи
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)