VW сервіс «Алекс СО» деякі питання пр цей сервіс

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем quatroreal, 14 січ 2012.

  1. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    на субару сервісі також халатики видають і біля машини можна бути
     
  2. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    На Галанті не впускають????:shok::shok::shok: (тому що на Буйка), перший раз чую, майже 5 років обслуговувалась у них (тільки не вважайте за рекламу:lol:), там навпаки в ремзону всі кому не лєнь заходять, аж нервувало деколи, нічого в машині лишити не можна було
     
  3. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Персонал на Алексі не ахті, відношення до роботи теж бажає кращого. Туди варта їхати з двох причин:
    1. Якщо машина на гарантії і для Вас є важливим наявність відміток про сервісне обслуговування в сервісній книжці
    2. Якщо інші наявні сервіси не можуть надати ту чи іншу послугу через брак програмного забезпечення чи обладнання
     
  4. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Кожен вибирає сервіс в залежності від своїх можливостей і першзавсе стариотипів, які на жаль в нас залишилися після розваленої імперії (так званий менталітет). Ми привикли шукати дешевше, думати що нас завжди обманюють, щось шукати і видумувати...
    Так, може ви і праві, з того погляду, якщо на Алексі оригінальне масло коштує, наприклад 850 грн, а у Васі на Перфецького можна замовити за 600 грн - то відразу робиться відповідний висновок. Але ви робите вибір самі, вас ніхто не силує. Час рано чи пізно всерівно ставить крапки над "і".
    Ви мене запитаєте: "Що мене спонукає до написання цього?". Я вам відповім, недавно в мене підійшов час заміни ремня ГРМ на автомобілі і читаючи цей форум я оприділився з людиною, яка мені б могла б допомогти. Після домовленності ми зустрілися і я довірив свій автомобіль одному з форумчан. Після страшного насильля і жаху над моїм автомобілем з 15:00 до 21:00 ремінь з роликами був замінений, вибачте, може з вашої сторони це так не виглядало. В результаті, проїхавши 300 км, мене мучили сильні сумніви до правильності виконаної роботи. Я відкрив кришку на ремні ГРМ і я був шокований, як з мого ремня стирчали нитки!!! Копнувши глибше, натажний ролик, зовсім не виконував своїх функцій. А більше всього він був замонтований не в штатних прорізях. Двигун на холостому ході після заміни брав 0,7 л/год, а до 0,5 (це перше що насторожило).
    Плюнувши на все, я поїхав на Алекс. Перше, що сказав моторис після демонтажу ремня, що він під прецілом пістолета його назад не замонтує!!! Ремінь пройшов всього 400 км (Оригінальний Gates), край ремня потріпався так як би дочогось тер!!! Вусики натяжного ролика були загнуті. В результаті знову заміну треба було робити ремня!!! Мене це все сильно шокувало!!! Я подумав що знову все затягнеться до вечора!!! Але тим не меньше.

    Заключення:

    1. Комплект ГРМ Gates 950 грн + робота 450 грн. Потрачений час 15:00 до 21:00 - 6 годин знущань над автомобілем. До речі наші майстри навчилися говорити 60 000 км до наступної заміни.
    2. Оригінальний ГРМ VAG 1500 грн + робота 600 грн. Потрачений час 9:30 приїзд на Алекс. Робота з 10:00 до 12:00 + купа позитивних ємоцій!!! Наступна заміна через 90 000 км.

    Після замини ремня все нормолізувалося з витратою, на непрогрітому двигуні (50 градусів), тільки температурна стрілка відірвалася була витрата 0,5 л.

    Після того як я вийшов з Алекса, і від того як мені надали послуги, я ходив під кайфом цілий день, і мені вже було всерішно, що зробив подвійну заміну. Попередньому майстрові подзвонив і попросив: "Як не вмієте то краще не беріться!!!" Попадете на якогось серйозного дядьку - голову відіб"є, в кращому випадку.
    От так я попав!!! Робіть висновки, чи офіційний диллер чи шарлатани!!!

    P.S. На сервіс потрібно приїжати на чистому автомобілі, щоб не червоніти за свого члена сім"ї. А не обговорювати, який поганий Алекс бо там помили мій автомобіль. Це вам не ... собачий, це представництво виробника автомобілей на яких ви самі і їздите. Це стандарт VW!!! Привикайте до того що коваль кує, а пивовар пиво варить, а не навпаки!!!
     
  5. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Хто герой?
     
  6. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Це вже не важно, але відповідає на запитання переконливо!!! Я до нього притензій не маю (здоров"я дорожче коштує, а буде здоров"я, то ще не один ГРМ можна придбати).
    Ви знаєте, я на Алекс принципово не їздив 3 роки, а тепер я туди буду принципово їздити. Тим більше машина моя на себе не погано заробляє і я хотів би бути впевнений що завтра не стану десь в якійсь глуші.
     
  7. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    два поки назад за повну діагностику заплатив 450грн .вважаю що це і на сьогодні багато.мийка ніяка.на розпечатку діагностики чекав довше ніж діагностували.
    по діагностиці були спорні питання
     
  8. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Може в того МАЙСТРА є совість і він сам все розкаже, тільки хто собі би хотів зіпсувати репутацію??? Вибачте за сарказм, будь-ласка.
     
  9. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Шановний, а ви на Алекс їздите автомобіть мити??? Не смішіть будь-ласка, вони поперше його помили не для вас, а для себе впершу чергу, щоб принаймі до нього можна було б підійти і щось вам зробити. Це стандарт, пора до цього привикнути.
     
  10. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Шановний, а ви на Алекс їздите автомобіть мити??? Не смішіть будь-ласка, вони поперше його помили не для вас, а для себе впершу чергу, щоб принаймі до нього можна було б підійти і щось вам зробити. Це стандарт, пора до цього привикнути.
     
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    це навязана додаткова послуга щей за загнаною ціною як на таку якість мийки. якщо вони це роблять для себе то нехай і вносять це в загальні витрати і рівномірно піднімають ціну. ти ж не оплачуєш окремим рахунком там електроенергію, прибирання території
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    З поваги до Алекса, я власноручно вимив своє авто так як захотів, і приїхав на вичищеній автівці. І ніхто мені не нав"язував своєї мийки. Мене правда попередили, якщо авто брудне, то ми його помиємо, але це не тема про обговорення Алекс смішно чути: "Я не поїду туди бо мені помиють автівку там погано". І взагалі, смішно говорити про то як там миють автомобілі, а не про реальні ремонти.
    Кожен хоче відповідно заробляти, а в той же час платити за послуги не хоче. Не можна видати, наприклад 5 грн, а в замін заробити 10 000 грн.
     
  13. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    я пишу про те ,шановний Malyshka, що принаймі коли береш гроші за послугу то роби іі якісно ,я про мийку. друге - читайте уважно дописи...
    на алекс іздив робити діагностику а не мити. а миють вони машину препогано, і без твого дозволу і не треба просувати тему про мийку.про неі було згадано у дописі скільки -поскільки а те що у них ціни на порядок вищі це факт
    Дякую шановний Malyshka
     
  14. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Вищі за який сервіс?
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    дорожчий ніж наприклад офіційний сервіс такої начебто недешевої в обслуговуванні марки як Subaru. друг недавно туди заїжджав, так от ціна на зч була навіть менша ніж на екзісті, вартість робіт дуже-дуже адекватна
     
  16. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    А при чому тут субару??? Ти ще з ЗАЗ порівняй.
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    при тому що це аналогічний сервіс тільки іншої марки, притому недешевої
     
  18. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    вїзд в рем. зону всіх авто на Алексі робиться тільки після технічної мийки , не подобається їхня мийка , тоді які проблеми заїхав перед сервісом на іншу мийку і буде вам щастя
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    вищі за будь який офіційний.якщо порівняти вартість робіт,по запчастинах не правильно було б порівнювати
     
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    але і по зч все загнано. доречі, а на Skoda сервісі також можна обслуговувати Volkswagen? колега має Skoda Fabia II. так от ціни який він мені наводив дуже навіть цікаві. може втопку той алекс і на шкоді все робити якщо вже треба крутий сервіс? обладнання в них таке ж, проги тіж самі
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)