VW сервіс «Алекс СО» деякі питання пр цей сервіс

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем quatroreal, 14 січ 2012.

  1. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Шкода ж є.
     
  2. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    маеться наувазі такого рівня або й вище
     
  3. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а чим шода сервіс на зеленій не того рівня? думаю обладнання і проги з документацією до фольца в них є
     
  4. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    згоден,але шкода не так звучить як VW, і не такий маштабний
     
  5. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Ніко продає авта Ауді. І ремонтує по гарантії на своєму СТО. А як там направду - не знаю.
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Сумніваюся, що на шкоду можна їздити з гарантійними випадками в фольксах. Щодо ніко - то позор просто, коли ділер япошок продає ауді, мабуть такого нема нвде в світі :)
     
  7. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    мене цікавить тільки післягарантійний сервіс, але офіційний. алекс не подобається через цілий вагон причин
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    коли фолькс обслуговується на шкоді це не офіційний сервіс, вони не мають доступу до електронної книжки машини, не можуть вносити офіційних ТО.
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    незнаю як в нас, може й дійсно так, але в мене є книжка ще німецька до мого авто і там є відмітки про прогодження ТО. так от всі вони здійснювались на Audi сервісі там в них
     
  10. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    там в них - це німетчина ...
    а тут у нас украіна
    і тим все сказана
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    В Німеччині колись VAG мав спільні СТО по всій Європі. Зараз вже не так, хоча деякі офіційні ділери можуть і продавати і обслуговувати ці машини разом, це економить компанії гроші.
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    тій книжці можна вірити тільки і ВИКЛЮЧНО в тому випадку, якщо Rules сам отримував її з рук німця. та й то не на всі 100%! в іншому випадку - це просто туфта!
     
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    отримував з рук перегонщика і там стоять печатки автосервіса. але проштампована тільки до за 2 роки до того як перетнула кордон, тобто там ще 2 роки каталась по неофіційних сервісах
     
  14. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    дуже голосно сказано!
     
  15. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Не хочу Тобі робити рух серпом по одному місцю, але скажу, що може бути правдива - доки авто було на гарантії, доти сервісувалося в ОД, а потім - як Бозя на душу поклала...

    А головне - правда!
     
  16. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    маю всі підстави сумніватися.
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Друзі, зараз у всіх автодилерів паперові книжки дублюють електронними. І навіть якщо втратиться паперова то нічого страшного, роздрукують нову з усіма записами. ЕК заводять і на старі машини автоматично як тільки ті приїжджають до дилера хоч лампочку поміняти. Так що оригінал чи піробка тепер вже не має жодного значення. А взагалі тут тема про інше, пропоную не продовжувати флуд.
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    В машині горить чек із-за помилки р0108, тиск на впускному завеликий. Приїхав на Алекс на 10:30 за попередньою домовленістю. Скарга: горить чек, треба діагностика цієї помилки. Менеджер відразу на 3 години мене налаштував по ціні 200 грн/год. Я погодився і віддавши ключі пішов в їх кафе-очікування. Рівно через 3 години (рівно до хвилини) машина виїхала з боксу. Менеджер по ремонту погодився з тим, що більшість часу був просто простой. Результат діагностики: датчик тиску капутт. Тоді я рішив здивувати менеджера івана сказавши, що: якщо це датчик, то такий самий новий датчик лежить в мому багажнику, міняйте. Заміна повинна була коштувати 300грн. Машина знову заїхала в бокс. Прикол в тому, що я фізично не шарю як вони йог поміняли, бо достатись до нього ну просто НЕ реально не знімаючи впускний(вони не знімали) В 17 годині мені віддали машину сказавши що все гут, датчик поміняний, помилки немає. Я на 5хвилин став хеппі. Ціна вийшла супер: Всього 300 грн за все мінус мої 15% знижки( вийшло 255 грн). Сів в машину, завів мотор і на тобі, чек знову загорівся, знову все те саме(( Я був розчарований до меж, провівши цілий день в них..
    Вернувся до менеджера, повідомив, він запропонував понеділок на 9ту годину.. Що ж, завтра буде видно..
    Клятий FSI !!!!!!!!!!
     
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Доречі всі системні повідомлення в них, які історія машини - на нім. мові, яку вони здається не дуже шарять((
     
  20. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Так а може вони взагалі його не міняли?

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)