VW сервіс «Алекс СО» деякі питання пр цей сервіс

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем quatroreal, 14 січ 2012.

  1. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Та ніфіга вони там не міняли.
    Бо в неділю ніхто машину не крутить, а сьогодні в велике св`ято тимбільше.
    В кожному жарті є доля правди:D
     
  2. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Як на мене то Алекс це сплошний разводняк!!! Гроші деруть, вішають болячок стільки шо просто 3,14здц. На б6 пассаті хотіли міняти компресор кондиціонера, а виявилось що був просто не підключений роз`єм вентилятора, хотіли міняти бензонасос, а проблема була в радіаторі (після довгої їзди, після заглушення мотору, машина не заводилась).
    Алекс - атстой (ІМХО)
     
  3. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Офіційні СТО то завжди атстой. На "Пластику" перед відвидинами СТО ще заставляють їхати на їхню мийку.
     
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ні, сенсор міняли, таким найобом вони не страдають. Старий мені тако віддали...
    Тут прикол в іншому: Сьогодні мені приснилось вночі, що перед тим як до них їхати треба капот відкрити і глянути всередину. Сказано-зроблено.
    Я прикаловся....

    Приїхав до них, вивів менеджера свого по ремонтах до машини, відкрив капот і питаю:
    -що ми у п'ятницю робим?
    -діагностували і міняли сенсор тиску
    -ну раз ми сенсор тиску міняли, покажіть мені де він знаходиться
    -ну ось тут внизу на впускному колекторі(показує справді туди де той сенсор сидить)
    -ТО ЯКОГО ХЕРА ви мені поміняли сенсор тиску гальмівного вакууму який знаходиться в іншому місці і виглядає так само???!!!
    -ШТО?
    -Волинская Резня!!!!!!
    Короче, завів його тим питанням в штупор, він заїхав машиною в бокс, і через пару хвилин з усмішкою від вуха до вуха вийшов мені сказати, що справді ПРОЇБАЛИСЯ)))
    Машина зараз там.. жду на калл бєк..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Тобі так здається і ти їх недооцінюєш. При розробці машини умовно прогнозують всі можливі несправності до скажім 200 000 пробігу. Далі спрогнозувати просто не реально. Відповідні прогнози і чіткі кроки їх вирішення записують в спеціальні проги. Жодний офіціал НЕ має права відхилитись від цих кроків і займатись колхозом. Навіть діагностика проходить за чек-лістом. Плюс враховуючи кількість різних моторів вони НЕ можуть фізично знати всі болячки кожного з них. Це добре, що штекер не контачив, а попробуй до такого догадатись..
    Плюс старими корчами там не охоче займаються і це вповні нормально!!
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    І так, як і обіцяв декому, напишу про кінець моєї епопеї з помилками FSI...
    Сьогодні через 3 години після здачі гольфа в алексі отримав телефонний дзвінок - машина готова, перевірена, приїжджайте забирайте, помилок більше немає..
    Це не могло не тішити і як як ракета полетів її забирати (із затримкою щоб свій салат з пивом доїсти допити). Приїхав, забрав... Дуже хеппі, тому, що в алексі результат досягнутий помилки справді немає. Я реально не знаю, як вони його поміняли не знімаючи колектор, але таки поміняли і все стало гут.
    По Алексу:
    Чим задоволений:

    1. Конкретний час здачі авто
    2. Мийка перед ремонтом (відповідно отримувати помиту машину доволі приємно)
    3. Наявність кафе, де можна поїсти і на роботу подивитись (звірити чи не розводять в часі)
    4. Жодного розводу, все як є..
    5. Визнали свою помилку
    6. і основне - є результат !
    7. єдині хто реально розібрався із моїм FSI/BAD/FYK
    8. можливо ще чимось, але не згадаю чим..
    9. друге після основного - вартістю ремонту -> 10 балів -> happy!

    Чим НЕ задоволений:
    1. Звичайно ж - витраченим часом у п"ятницю, але суть така, що машину просто віддавати потрібно
    2. Розташовані в чорта на кулічках
    3. Нормального вибачення у свою сторону я якось не дуже й то почув (із-за їхнього пройобу, який мені коштував 2-3 години мого часу, відсутність авто і щось 100 грн екстра витрат)
    4. Жодної запропонованої компенсації - це було б логічно.. навіть звичайну дрібницю в стилі кави..
    5. Сьогодні машину вже не помили.. а вартувало б.. готовий був заплатити окремо!
    6. Не задоволений стилем спілкуванням. Тобто, будучи українцем - не звернув б на це скоріш за все уваги, але є як є... + Навряд чи варто було мені притикати "про дещо"

    Ну і все.. Загалом враховуючи все вище написане результат моїх дописів і критики по Алексі постає питання:
    Чи буду я далі в них щось робити і посилати до них своїх німецьких друзів та й решту знайомих і членів родини
    - ТАК БУДУ! Я задоволений !
    Чи залишу я фідбек на нім. VW
    - Звичайно і лише позитивний, без цих нюансів які виникли... буває ж, хіба ні?

    P.S.: любі друзі, як здаєте машину на ремонт - відключайте відеореєстратор, бо якщо підключений до постійного плюса, як от в мене, то писатиме все що там відбувається... Все, біжу за попкорном і попаду ще на вечірній сеанс.. )))
     
  7. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    колись вони виписували талончик на безкоштовнуь каву в їхньому кафе
    в 5-ти хвилинах їзди від мого дому, можна було б зателефонувати і попити горіляки!!! )))
     
  8. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    тобто все зводиться до того, що машину мають обслуговувати мавпочки за інструкцією, а включати хоч іноді мозги не потрібно. 70% несправностей автомобіля діагностуються однаково у всіх машинах

    Насправді в ELSA чітко описано в якій послідовності треба діагностувати несправності різних агрегатів і завжди все починається з банальних перевірок контактів, напруг і опорів. Просто "майстри" на то забивають і одразу переходять до останнього пункту в офіційній процедурі діагностики у вигляді заміни агрегату
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Не знаю хто там на що забиває, але мені дали листок з виміром опору по всіх тих датчиках.
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    7. не змогли роздрукувати хісторі-машини
    8. таксі яке мені викликали - це йобаний встид... Краще б собі сам 1500 викликав, якби телефон мав з собою... вийшло б в 100500 разів комфортніше і по ціні те саме
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Наскільки памятаю в тебе некоректно працює термостат - десь там на чек листах було таке - чи справив до того
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Діагностика термостату була не вірною і він працює справно.
    Це підтвердив відділ технічного обслуговування VW De
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    все ясно.......
     
  14. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Так я і їду до офіціала, тому що він займається тими машинами і ПОВИНЕН знати всі болячки кожної моделі та окремої комплектації. Чому на офіціалі сказали міняти робочу деталь, яка б не зняла питання поломки. Майстри які крутять гайки в гаражах відразу сказали що може бути і знайшли поломку... При таких їхніх розкладах, при поломці чогось, треба машину здати на шрот та купити нову і не парити собі і їм моск. Старий корч це в тебе, мене і 90% членів цього клубу, Б6 пассат вже не такий і старий корч.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Скажи мені, яким методом при розробці машини у твоєму випадку повинні були передбачити твою поломку після 300 000 км. пробігу?
    І взагалі, принцип маркетингу не передбачає сильного парення цими питаннями. Головна ціль - продати новий автомобіль і мінімізувати його поломки в гарантійний термін. Все решта - всім похуй!
    Якщо ти їздиш на старому кориті - значить ти не маєш бабла на нову машину. Немаєш бабла - ти нікому нахер не цікавий і ніхто тобі нічого не "повинен"
     
  16. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Якраз теперішній автомеркетинг орієнтований на запчастини та сервіс. Впарили автомобіль який через 300 т км починає сипатись і тоді... Велкам. От вам замість зняття поломки на компі треба поміняти пів мотору. А таких лохів багато. А якщо я їм цікавий тільки як покупець нового тазіка, то нех.фіг тримати сервіс (хіба що для лохів) ІМХО
     
  17. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Розробкою автомобіля не займаються люди на Алексі, цим займаються люди і Бундесі, а люди на Алексі (і йому подобних) повинні знайти поломку та її справити, а не поміняти датчик тиску, зняти з тебе гроші, віддати машину з чеком на приборах.... Я їм приганяю тільки Волькса, по яким вони працюють, і вони не можуть справити, а приганяю в гараж до д. Васі любе і різне і він все зробить, будь то Волькс, Мерс чи Джилі. Питання: нах.я такий сервіс, нах.я туда їхати і платити за пусті розмови і витрачений в пусту час?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    З ними особливо справ не мав, раз хотів по дрібницях і то не вдалось. Вони морожені і зажрані до нємогу. Хотів розкодувати гамму 5 з 5 пасата, по він номеру, написав їм листа, вони відповіли через тиждень якимись непонятними ієрогліфами, дійсно, я написав ще раз, попросив продублювати нормальною мовою, хоч німецькою, хоч китайською, я б собі сам перевів, вже рік пройшов, а відповіді так і не було. Я вважаю, що пофіг на якій ти машині, старе корито, чи нова з салону, але якщо то офіційний сервіс, то має обслуговувати любе авто відповідної марки. А може хтось сервісну книжку веде, то на яких гаражах йому там зррблять сертифікований запис?
    В нас така влада в країні, що більшість могла б собі дозволити як мінімум бмв е34 і вище, десь там в чужих краях, а зиушені купляти задрипаних жигуликів, або щось краще з гіршого але іномарочне в рідній неньці Україні, бо в нас ті гроші, то не гроші. Так от, є офіційний сервіс VW, значить повинен обслуговувати всі VW, а ні, то змінити назву на "авто новіші 20.. років".

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer

    Я тобі відкрию секрет:
    VW може тобі надати код до магнітоли лише у тому випадку, якщо ти прийдеш до них і надаш копію свого паспорту і техпаспорту автомобіля. Ці копії вони згідно із регламентом повинні зберігати щось 5 років..
    По емейлу й дурний зрозуміє, що вони тобі ніхера б не скинули )))
    Інфа 100%, бо вже кілька разів таке робив.. Доречі, послуга безкоштовна )
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer

    Добавлю, що ставлю 100%, що тобі відписали нормальною кирилицею, проблеми на твому комп"ютері, відповідно це твої проблеми..
    А магнітола розкодовується не по VIN-номеру авто, а по серійному номеру магнітоли )
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)